Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamestop przedstawia EK Fallouta 3

39 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Sieć sklepów Gamestop rozpoczęła zbieranie internetowych pre-orderów na limitowaną edycję kolekcjonerską gry Fallout 3 we wszystkich trzech wersjach - na PC, PS3 i Xboksa 360. W jej skład wejdzie (oprócz płyty z grą) figurka Vault Boya, prawie stustronicowy artbook w twardej oprawie, DVD "Making of F3" oraz... metalowe pudełko śniadaniowe.

Przeczytaj cały tekst "Gamestop przedstawia EK Fallouta 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że postanowili zrobić Edycję Kolekcjonerską, ale w przypadku takiego tytułu było to wręcz obowiązkowe. Cena jest średnia, bo wynosi coś koło 175 zł. Szkoda tylko, że ta edycja nie jest tak bogata jak EK Wiedźmina. Ja raczej nie kupię, ale kto wie - może mi się Fallout 3 spodoba, ale najpierw zagrałbym demo, o ile takowe ukaże się na PS Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest taki pewniak, że hicior będzie, aby już zamawiać EK, jak było z Wiedźminem. :P

Ale tam, trochę tak ciut ubogo, może CDP coś doda jeszcze.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym kupił bym miał nowe pudełko na śniadanie do szkoły bo moje obecne się popsuło ;/
a tak na serio to się hicior zapowiadam ale i tak nie taki jak Wiedźmin ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super już nie mogę się doczekać F3 kocham postapokaliptyczne klimaty.Według mnie wolałbym aby cenega wydawała kolekcjonerke F3 cd projekt przy niektórych tytułach każe sobie płacić jak za mokre zboże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:58, Ryk Niedźwiedzia napisał:

Hm, od tylu lat żyłem w przeświadczeniu, że ten ludzik to PipBoy... Cóż, człowiek uczy
się całe życie.



Vault Boy to blondyn w niebieskim vaultsuicie, Pip Boy to ten ryży w żółtym, spotykany tylko w Pipboyu3000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy nierozumiecie, wydawcą w Polsce nie jest CDP tylko CENEGA, Cenega ma podpisaną umowe z BETHSED''Ą na wyłączność. Chociaż jest pewność że nie będzie dużego poślizgu, bo jak by to wydawał CDP to byśmy to pewnie dostali miesiąc po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę świetnie, mnie osobiście kuszą figurka i pudełko śniadaniowe :) Ciekawe ile będzie kosztował taki zestawik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej hej... nie chce bronić CDP, ale jak to było z Oblivion''em PL ? Miesiąc? Chyba więcej... i to o wiele. A Cenega wydawała. Bioshock wcale szybciej też nie wyszedł (a nie dawno wydany też... przez Cenegę) - tylko tutaj faktycznie miesiąc obsuwy tylko.... Każdy ma swoje wpadki, więc trochę nie fair mówić, że jak CDP wyda to poczekamy dłużej - nie ma tu reguły. Mi się zdaje, że to też zależy jak firma szybko dostanie materiały do przetłumaczenia, a z tym też różnie bywa ;) .
Już nie zbaczając z tematu. To ta EK jest średniakiem mimo wszystko i gdyby nie dodali tego pudełka metalowego, to nie wiem czy by warto było kupić - nawet dla tego Vault Boy''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować