Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jun Takeuchi o Resi 5

10 postów w tym temacie

pepsi

[Uaktualniono] Producent Jun Takeuchi zdradził nieco szczegółów na temat gry Resident Evil 5. Wytłumaczył, dlaczego twórcy zdecydowali się przenieść akcję do Afryki oraz przybliżył nieco modyfikacje, którym uległ tak ważny dla rozgrywki system światłocieni.

Przeczytaj cały tekst "Jun Takeuchi o Resi 5" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry raczej nie kupie bo za bardzo boje sie horrorów ...niestety ale zapowiada sie wysmmienicie ta graaafika na gamertrailer.com jest 13min. filmik o tej grze POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te oskarżenia o rasizm to żal
tak, powinni dać zombie- reprezentantów wszystkich grup społecznych żeby mniejszości nie czuły się urażone- dajmy na to zombie- górników czy tęczowych nieumarłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurrr...... Jak mnie wkurzają takie motywy.... Zostali posądzeni o rasizm. Za niedługo robiąc grę trzeba będzie myśleć dokładnie o kolorach skóry przeciwników, żeby nie zostać posądzonym np. gram białym zabijam tylko białych :), jeżeli zabiję chociaż jednego czarnego to moja firma zostanie zamknięta a ja trafię do paki na 30 lat.


A ten system to fajny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giną biali - biali się nie skarżą...
Zaś gdy giną czarni, jest afera..... xd
To jest po prostu przez to, że zazwyczaj ludzie o kolorze czarnym, przez poniżanie w przeszłości, szuka teraz wszędzie rasizmu..... :/


A takie specjalne przenoszenie gry to niezbyt dobry pomysł, ale może , się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować