Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 - zapowiedź

70 postów w tym temacie

Nie chciałbym tutaj wytykać palcami innych gier, ale biorąc pierwszą lepszą: GTA, właśnie spodziewamy się części z nominałem 4. Nie mówię już o FIFA, której odsłony jak dla mnie są niepoliczalne... Grałem w te gry, mam prawo się wypowiedzieć, ale nie mam zamiaru podnosić się na duchu drwiąc z jakiejś gry i wyśmiewać się z tych, którzy w nią grają... Ale niczego tym nie udowadniacie, wręcz przeciwnie: jest to dowód potęgi gry The Sims! Nawet ci, którzy jej nie lubią piszą komentarze, zamiast ją olać... Tylko potwierdzacie swoje ukryte zainteresowanie tą serią. Nie ma gracza, który nie słyszał o The Sims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi ludzi grających w takie gry...
To jest zbyt nudne.... Co tam się dzieje i tak i tak większość osób używa kodów do gry...
Ja mam kilka możliwości grać w bleeee Sims albo w FEAR, C&C 3 KW, COH:OF, Guild Wars, NWN 2 i tak mogę wymieniać z kilka godzin... Nawet moje siostry niektóre wolą się kaleczyć w FEAR''a :-P albo coś niż grać w Sims''y ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 20:00, Adham napisał:

> The Sims 2: Święta Inkwizycja

Po pierwsze, nie Święta, a Hiszpańska. Po drugoe, nikt nie mógłby wiedzieć o tym dodatku,
bo "Nobody expects the Spanish Inquisition!". Reszta się zgadza. ;)


Ale przecież wygodnie fotele i poduszki pojawiły się już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, trzeba przyznać racje johnybravoo;/ Taka prawda że każdy słyszał o The Sims mimo, że jak dla mnie są beznadziejne. A słyszał ktoś o Króliku Bystrzaku!? nie? a też jest beznadziejny..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra The Sims dla mnie przestala istniec wrac z ktoryms tam nic nie wnoszacym dodatkiem ;F Jedyne Simy jakie gralem to 1 , ale teraz to dajcie spokoj , wchodze wczoraj do Tesco a tam dodatek za 100 dodajacy pochodnie xD Pewnie Simsy 3 tez nic nie wniosa nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno Wam powiem. Tych co lubią tę grę i tych co jej nie lubią trzeba zaakceptować no bo jak masz przyjaciela a on gra a ty nie grasz w Simsy to już go przestaniesz lubić? No właśnie więc trzeba akceptować grających a nie ich dobijać głupimi Komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak ogólnie to lubię grac w simsy, mam do nich prawie wszystkie dodatki. Ale TS3 chyba nie kupię. Simy wyglądają tam jak ludki z plasteliny a w zapowiedziach i obrazkach nie ma tam mowy o dzieciach. Czyżby TS3 nie było dzieci?! Pewnie tak bo gdyby były to już by o tym trąbili tak jak o tym że można chodzic do miasta bez żadnego czekania, tak samo w TS2 chwalili się że dzieci będą dorastały i będą miały geny rodziców. Jak narazie to nie mam zamiaru tego kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wierzysz, że w TS3 nie będzie dzieci? W grze symulującej ludzkie życie? No, nie żartuj! To jest tak oczywiste, że nie trzeba się tym chwalić.

Ja też raczej nie kupię, chociaż jestem fanem ''dwójeczki''. Ale zapowiada się co najmniej dobrze. Szkoda, że mój komputer zapewne tego nie pociągnie. I ciekawe, ile wyjdzie dodatków. W sumie powinno dużo - gra dzięki nim robi się dużo ciekawsza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak moze zabraknac dzieci w TS3 jak byly w TS2 z dodatkami pewnie bedzie podobnie niz w 2 ja zawsze lubilem simsy ale znam takich co nie lubia chociasz ci ludzie nie maja chumoru :( niewiem jak z inni jak mnie mózg nie myli pewnie odrazu bedzie w The Sims 3 dodatek aksesori,podróze i zwierzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simsy są grą zabijającą chwilowy czas. Prawdą jest, że można się nudzić przy tej grze,lecz ta gra jest jedną z kilku najbardziej znanych gier na Całej Kuli Ziemskiej.
Mnie osobiście Simsy nie przeszkadzają u znajomych grałem i muszę przyznać, że mi wyszły (poprzednie części) średnio. Mam nadzieję, że kolejne części będą lepsze i spodobają ci się. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gier z tej seri nie zabardzo lubie, wole RPG itp. chociaż najbardziej mi sie w tej grze podoba budowanie domów.Może 3 część mnie przekona do ciągłego grania w tom gre;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować