Zaloguj się, aby obserwować  
walgierz

Guild Wars - targ z itemkami

2038 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 21:24, legenda27 napisał:

Proszę o wycenę tego Miecza: :P


IMO skin nie jest taki piękny, ale za te 15^50 i 20/20 można wyciągnąć hmm... w sumie z 9k? Przepraszam, jeśli źle wyceniłem, ale uważam, że za tyle można sprzedać (być może i więcej, bo gdyby miał +30 Hp a nie +29 Hp--mała różnica-- byłby to perf, a co za tym idzie więcej kasy za niego).

Na przyszłość- przytrzymany prawy Ctrl pokaże wersję angielską (patrz przypięty post).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:24, legenda27 napisał:

Proszę o wycenę tego Miecza: :P

Przypięty post:
"1. Zamieszczamy screen przedmiotu w wersji angielskojęzycznej (naciśnij prawy ctrl podczas gry jeśli masz ustawioną polską wersję i dopiero Print Screen)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:21, Mastexx100 napisał:

> Proszę o wycenę tego Miecza: :P

IMO skin nie jest taki piękny, ale za te 15^50 i 20/20 można wyciągnąć hmm... w sumie
z 9k? Przepraszam, jeśli źle wyceniłem, ale uważam, że za tyle można sprzedać


Następnym razem nim wycenisz sprawdź na guru. Za 10k, to idzie ten skin z q11.
Q9 powyżej 30k, nie wiem ile dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Mały offtopic>

Mogło mu się pomylić, w końcu nikt nie jest doskonały. Poza tym nawet na tym screenie co dał chyba łatwo jest zobaczyć mody jakie ma miecz i na tej podstawie wycenić co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Takie cudo warte jest gdzieś koło 60k.

Master->nie masz pojęcia to nie baw się w wycenę.Proponuje najpierw przeprowadzić parę transakcji w grze jak i na guru,poobserwować rynek i dopiero potem wyciągać wnioski.Od kiedy wyceniamy broń po upach?PRzede wszystkim liczy się:skin,req,czy ma miejsce na inskrypcję-jeśli nie to jaki rodzaj bonusa oferuje-zwykle najbardziej pożądany jest 15>50.Upy można wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wycenę. Najbardziej wiadomo, podoba mi się wycena za ok. 60k. :D Przepraszam za screen po Polsku, następnym razem dodam po Angielsku. W takim razie chciałbym zamieścić ofertę na sprzedaż. Cena do uzgodnienia. ;] . Dla tych co jeszcze nie widzieli, zamieszczam screen, już w wersji Angielskiej. Mój nick w grze: Lord Of Camel

20080619142645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ile chodzi część do daggerów "enchantments last 20% longer", i czy ktoś ewentualnie byłby zainteresowany odsprzedażą tejże części (starczyłoby ze mnie nawet10%, byleby było), IGN w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 18:11, Artas15 napisał:

Podaje ten sam przedmiot w 2 różnych językach, czy mógłbym prosić o wycenę?

Na przyszłość dawaj wycenę tylko po angielsku i wiedz też że z itemów o kolorze różowym/purpurowym/fioletowym 95% jest NIC nie warte:)

Dnia 19.06.2008 o 18:11, Artas15 napisał:

I proszę nie oceniać mojego build''a:)

Dobra twojego nie skomentuję ale Vekkowi przydałby się elitarny skill (tak jak tobie) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 09:31, Master J napisał:

Dobra twojego nie skomentuję ale Vekkowi przydałby się elitarny skill (tak jak tobie)
xD


Wiem ze to nie temat na takie dyskusje ale moze powiesz jaki jest dobry elite dla vekka, oraz dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wycenkę ładnie poproszę :)

Ogólnie myślałem, że to jakiś śmieć (zawsze mi śmieci lecą z zaishen chesta ^^) i wystawiłem na guru za 1k ale okazało się, że ostro się o tą tarczę biją i dają już mi za nią 20k i się właśnie zastanawiam czy czasem nie jest jeszcze więcej warta :)

Jakby ktoś był zainteresowany kupnem to jeszcze ma trochę czasu ;)
http://www.guildwarsguru.com/auction/auction_details.php?auction_id=1073679

20080620102315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 10:28, cinus` napisał:

Ogólnie myślałem, że to jakiś śmieć (zawsze mi śmieci lecą z zaishen chesta ^^) i wystawiłem
na guru za 1k ale okazało się, że ostro się o tą tarczę biją i dają już mi za nią 20k
i się właśnie zastanawiam czy czasem nie jest jeszcze więcej warta :)


O_O 20 k Ci dają ? Sam się dziwię, mi takie różne złotka badziewne wypadają to do mercha daję, może pobawię się też w sprzedaż na guru xD

W każdym razie nie jest to rzadki skin, ma req9, trochę badziewny up i tyle, nie wiem czemu Ci dają 20k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech zaspamuje trochę;) Dla Vekka jest idealny skill "Wypalające płomienie" a dla ciebie...hmm smocze cięcie, drżące ostrze a jakbyś się na axa przerzucił to patroszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować