Zaloguj się, aby obserwować  
walgierz

Guild Wars - targ z itemkami

2038 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2008 o 13:05, kavior15 napisał:

Wyceni ktoś ten mieczyk?

228 g

Nie znam się na wycenie, ale ten przedmiot jest customized czyli nikt oprócz Ciebie nie wsadzi go w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 12:56, Mr.M napisał:

1. Ile obecnie chodzi +30 HP do miecza?

Na Guru widzę ceny od 7k do 9k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chłopie, masz pecha. Gdyby ten item nie byłby kustomizowany, to imo wyciągnął byś 15-20k, a tak 228 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:20, loytartoreto napisał:

> 1. Ile obecnie chodzi +30 HP do miecza?
Na Guru widzę ceny od 7k do 9k.


Hm, to chętny ktoś na kupno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące eventu i tych eventowych tokenów (nie mam Fc, ale dostaje za żuczki ;) ) - bardziej opłaca się sprzedawać czy wymieniać na alkohol/słodycze i dopiero sprzedawać? I, przede wszystkim, po ile? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwa pytanka. Czy miałby ktoś na sprzedaż Forgotten Longbow?
A drugie pytanko to: Za ile mogę komuś wcisnąć komuś te Wina Ryżowe? A i nie za bardzo będzie pomocne jak ktoś powie, ze sprzedał za 20k 7 takich (bo to już dzisiaj słyszałem xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:30, trutututu napisał:

A drugie pytanko to: Za ile mogę komuś wcisnąć komuś te Wina Ryżowe? A i nie za bardzo
będzie pomocne jak ktoś powie, ze sprzedał za 20k 7 takich (bo to już dzisiaj słyszałem


Ehh.. Prawda jest taka, że Rice Wine jest 1minutowym alkoholem, więc jest warte 100gp...
Najbardziej opłacalnym i szybkim wyjściem jest sprzedaż do merchanta, możesz też stać i krzyczeć po 250-300gp za jedno, ale tutaj masz rozbieżność - albo cię wyśmieją i zaczną od noobów wyzywać albo znajdziesz jelenia , który to kupi, jednakmoim zdaniem szkoda fatygi :)

Prince07
1. Od 10do 20k w porywach o ile dobrze pamiętam :)
2.Nie mam pojęcia.
3. Wyceniłbym to na ok.2-3k , kierując się ceną przedmiotu z beznadziejną inskrypcją +ceną samej inskrypcji.
4. Coś koło 15-20k

Legenda 27

Pff... Wypisałeś staty, bez podania nazwy przedmiotu (a więc bez podania skina) ze śmiesznie małym obrazkiem z którego nic nie można wyczytać... Jak myślisz, ktoś się na to skusi? :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:30, trutututu napisał:

A drugie pytanko to: Za ile mogę komuś wcisnąć komuś te Wina Ryżowe?


Wino ryżowe można sprzedać merchowi za 200g od sztuki, więc jesli chciałbyś graczowi sprzedać to musiałbyś wziąść więcej niż 200g za butelke, jednak ryżowe wino to alkohol jednominutowy a żaden normalnie myślący gracz nie kupi alkoholu w cenie powyżej 200g za minutę gdyż za 200g to można jednominutowy alkohol kupić u mercha w Deldrimor War Camp. Wniosek z tego taki: albo sam wypij albo sprzedaj merchowi chyba, że znajdziesz jakiegoś debila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:05, legenda27 napisał:

Sprzedam ten miecz za 30k! Chcę go szybko sprzedać, ponieważ za kilka dni wyjeżdżam.


Hmmm. Mniejszego obrazka już się nie dało? Tu się nie płaci za ogłoszenie od ilości pixeli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 12:30, Mr.M napisał:

Hm. Mam 2x Shield Handle of Fortitude (44hp i 45hp) - wie ktoś ile mogą być warte?


Są bezcenne. Bo max dla shield handle of fortitude to 30hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować