Zaloguj się, aby obserwować  
walgierz

Guild Wars - targ z itemkami

2038 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2009 o 19:49, michaelo94 napisał:

http://guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=24156&st=0 i własne doświadczenie mówią
coś zupełnie innego...


Zgadza się. Tylko że insc. i upy opisane w cenniku są perfami. Jak jest inaczej to jest to zaznaczone, to po pierwsze.
Po drugie, update tego cennika jest z 9 stycznia 2009 - także średnio aktualny.
Generalnie teraz wszystko co nie perf jest nic nie warte - własne doświadczenie w handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 18:43, Quire napisał:

Zgadza się. Tylko że insc. i upy opisane w cenniku są perfami. Jak jest inaczej to jest
to zaznaczone, to po pierwsze.
Po drugie, update tego cennika jest z 9 stycznia 2009 - także średnio aktualny.
Generalnie teraz wszystko co nie perf jest nic nie warte - własne doświadczenie w handlu.

No nie do końca się zgodzę... Pewna grupa modyfikacji i inskrypcji, które nie są perfami, jest coś warta, a na podstawie tego cennik można orientacyjnie wyceniać (~) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 18:43, Quire napisał:

Generalnie teraz wszystko co nie perf jest nic nie warte - własne doświadczenie w handlu.


Nie masz racji- nie wiesz to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:43, kpiska napisał:

Prosze o wycene
z góry dziekuje

1. Wyciągnij Dance with Death (~500g) i modyfikację 20/20 (3-4k) oraz sprzedaj samą "pustą" broń (1-3k) lub po prostu sprzedaj (~6k)
2. Merchant.
3. Wyciągnij 20/20 (2-3k), możesz także wyciągnąć To The Pain! (warte ~500g).
4. Wyciągnij Guided by Fate (~500g) i modyfikację (Zealous, warte ~1k)
5. Wyciągnij Appitude not Attitude (7-8k), bądź sprzedaj (jednak będzie mniej opłacalne, ze względu na req10).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 11:35, michaelo94 napisał:

1. Wyciągnij Dance with Death (~500g) i modyfikację 20/20 (3-4k) oraz sprzedaj
samą "pustą" broń (1-3k) lub po prostu sprzedaj (~6k)


Runic Axe (req.10) na GW Guru jest wystawiony na 50k, a w gildi mowia mi zebym ni sprzedawal taniej niz 20k. Wiec nie wiem za bardzo kogo mam sluchac. Mógłby ktos jeszcze skomentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 12:16, kpiska napisał:

Runic Axe (req.10) na GW Guru jest wystawiony na 50k, a w gildi mowia mi zebym ni sprzedawal
taniej niz 20k. Wiec nie wiem za bardzo kogo mam sluchac. Mógłby ktos jeszcze skomentować


Inskrybowalny Runic dropi tylko na FoWie ze skrzyni końcowej i z Zaishen Chesta. Więc pospolity nie jest, jak każda inskrybowalna broń z jade sea lub lasu. Niestety skin też nie jest "modny" i zainteresuje raczej tylko kolekcjonerów. Taka broń radziłbym spróbować sprzedać na guru.

Ja, jako że sam kolekcjonuje bronie wyceniłbym go na jakieś 25-40k. Jak ktoś się napali, to może dac nawet wieksza kasę, ale to już kwestia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, pominąłem skina... Ale za 30-35k na pewno powinieneś sprzedać. GBoogie ma rację co do guru, gdyż inaczej nie dasz rady tego sprzedać. Może ja zastanowię się nad zakupem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 17:55, Ichibanboshi-kun napisał:

Ognista whiskey po ile chodzi?

nie wiem co to jest, przypuszczam, że firewater. 5-lvl alko to jakieś 350g za sztukę.

Dnia 10.05.2009 o 17:55, Ichibanboshi-kun napisał:

Skad wiedzieć ile działa dany alkohol?

use gwwiki, Luke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 21:02, raven91 napisał:

Proszę o wycenę tych przedmiotów.


Moim zdaniem merch się ucieszy. ( fioletowych itemków z reguły nie warto wrzucać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:00, Brychoo napisał:

Wyceni ktoś??

Z reguły greeny są mało warte... Oddaj za darmo jakiemuś "noobkowi", albo sprzedaj za symboliczne 500g?(czyt. naciągnij kogoś :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 23:20, Isildur napisał:

Proszę o wycenę.
Z góry dziękuję :)



Z goldów to wszystko szmelc, merch się ucieszy. Z wyjątkiem runy shadow arts, chyba trochę grosza warte, wiec tu radze wyjac rune i opylić u tradera.

Pierwszy green to szmelc raczej, -5 ene bardzo boli. Drugi powinien być wart ok 5k, ale prędzej się zestarzejesz nim to sprzedasz, szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować