Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baroque w czerwcu w Europie

15 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Staroszkolny jRPG Baroque, po premierze w Japonii i Ameryce Północnej, pojawi się również w Europie - datę jego debiutu wyznaczono tutaj na 27 czerwca. Tytuł pojawi się w dwóch wersjach - na PS2 i Wii - a cechować się będzie skomplikowaną fabułą i rozbudowanym systemem rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Baroque w czerwcu w Europie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chociaż rozdzielczość textur by mogli podnieść... No ale liczy się rozgrywka, fabuła i klimat, a nie grafika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie ukkrywam że chętnie bym sprawdził tytół gdyż grafika choćby niewiem jak była dobra lub cienka to przywyka się do niej po pewnym czasie grania i nie zwraca na nią uwagę. A mi w guście jakoś klimat tej gierki podpadł no ale zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł zapowiada się ciekawie, a zwłaszcza oryginalnie stworzona fabuła.

Odkrywanie nowych zagadnień w grze, po przez śmierć gracza - świetny pomysł. Jest to dość nowatorskie i odważne, zobaczymy jak to się sprawdzi. Jak można przeczytać nad grą pracują już długo, tak więc niestety grafika nie powala, ale w końcu liczy się grywalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w takich grach jak zawsze z pewnością klimat i fabuła. Za to śmierć rozwiązana wydaje się być głupio... nie będzie to prowadzić do celowych śmierci bezsensownych z punktu widzenia fabuły? Oczywiście trzeba pograć żeby się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 15:08, master matrox napisał:

Odkrywanie nowych zagadnień w grze, po przez śmierć gracza - świetny pomysł. Jest to
dość nowatorskie i odważne, zobaczymy jak to się sprawdzi. Jak można przeczytać nad grą
pracują już długo, tak więc niestety grafika nie powala, ale w końcu liczy się grywalność
:)


To nowatorskim rozwiązaniem? Chyba ominąłeś jeden z najlepszych RPGów wszech czasów - Planescape Torment. Jak dla mnie Baroque to istna kserówka. Też budzimy się w innym świecie, też utraciliśmy pamięć i też jesteśmy nieśmiertelni... I jeszcze ten dialog w screenie, tak jakby miał podkreślić podobieństwo do Tormenta. De ja vu?

A co do grafiki, muszę się zgodzić, że nie jest ona najważniejsza. Najbardziej liczy się klimat, fabuła, grywalność. Niestety coraz bardziej widać, że twórcy o tym zapominają... Gdzie te czasy zachwycania się grami 2D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macio
Przpraszam jeśli zrobiłem jakiś błąd ale to nie jest żadna strona na ortografie tylko na sens wypowiedzi i rozsądne pomyłki są chyba dopuszczalne. Jendak jak już mówiłem przepraszam jeśli zrobiłem jakieś błędy które cię uraziły w mej wypowiedzi. A tak wogóle może byś sam wypowiedział się na temat zamiast pisząc tylko 1 zdanie które w dodaku nie specjalnie do newsa jest skierowane, a do dyskusji nic nie wnosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr... Czy tylko ja darzę antypatią jRPG''i? Gierka imo zapowiada się dość ciekawie (wreszcie jakiś RPG na moją czarnulę [tylko dlaczego japoński?!]). Czekam jednak na jakiegoś znośnego RPG''a na mojego PS2, który będzie w bardziej przyjaznych mi realiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SłaVio nie przepraszaj mnie, bo nie ma za co. Tytół to nie jest na pewno rozsądna pomyłka. Przecież przy pisaniu postów jest słownik ortograficzny przynajmniej u mnie.
Co do samej gry to może być ciekawa tylko nie zagram, bo na ps2 nie chce mi sie grac, wii nie mam, a na x360 nie wychodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować