Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II oficjalnie na PeCetach, Xboksach 360 i PS3

48 postów w tym temacie

Aha, a ja myslalem ze to juz dawno zostalo oficjalnie powiedziane ze gra ukarze sie na te trzy platformy :D. Mam nadzieje ze wersja na PC bedzie rownie super jak na konsole a nawet lepsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak :) Cóż za miła informacja , jednak nie zawiedliście nas graczy mam tylko nadzieje że wymagania gry na PC nie będą zbytnio wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ukaże się na wszystkich platformach :)

Ale kto czytał ostatnie wiadomości dotyczące Mafii 2, ten wie, że druga odsłona Mafii jest tworzona głównie na konsole. Mnie to osobiście cieszy, bo bałem się, że kupując Playstation 3 nie zagram sobie w sequela Mafii. Ja na tą grę czekam z niecierpliwością - pierwsza część była wyśmienitą grą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 15:46, master matrox napisał:

Fajnie, że ukaże się na wszystkich platformach :)

Ale kto czytał ostatnie wiadomości dotyczące Mafii 2, ten wie, że druga odsłona Mafii
jest tworzona głównie na konsole. Mnie to osobiście cieszy, bo bałem się, że kupując
Playstation 3 nie zagram sobie w sequela Mafii. Ja na tą grę czekam z niecierpliwością
- pierwsza część była wyśmienitą grą!



ale wersja PC jest równie ważna jak konsolowa i napewno nie odwalą fuszerki na PC. wiedza ze po pierwszej czesci gracze maja spore apetyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2008 o 15:47, soundoftuning napisał:

ale wersja PC jest równie ważna jak konsolowa i napewno nie odwalą fuszerki na PC. wiedza
ze po pierwszej czesci gracze maja spore apetyty


Co do fuszerki, to pewnie masz racje. Ale z ta "waznoscia" to bym baaardzo polemizowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam i doczekać się już nie mogę... IMO, jedynka była najlepszą grą akcji ostatnich lat, której nawet osławiony San Andreas nie zakasował - nie ten klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranyranyranyrany... To będzie COŚ.^^ Zobacze jak będzie wyglądała sytucja po premierze, ale jeśli gra będzie lepsza na którejś z platform... A mam do wybory PC i X60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na hit. Cieszę się że gra będzie na PC, i to baaardzo. :) Nie ma co, nie mogę się doczekać jak będę grać na moim blaszaku w Mafię II, no i nie ukrywany - GTA4. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować