Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - pierwsza recenzja, kolejne szczegóły! Uwaga na spojlery!

105 postów w tym temacie

Hmm, szkoda że nie dali 11/10. Bo pewnie się zastanawiali nad tym. Heh..

Genialna data premiery. Kilka dni po testach! Trzeba się będzie trochę rozerwać :D (czyt. symulacje chorób itp.) lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 17:31, Spector 109948 napisał:

Erm, dlaczego nie ma słowa o zdrówku? Czyżby gra wykorzystywała system "oberwij-schowaj
się-czekaj-ładuj znowu" jak w CoD2-4? Szkoda, stary system byłby lepszy. Reszta wydaje
mi się jak najbardziej w porządku no ale do premiery jeszcze chwila:)


Pasek zdrowia ma być zintegrowany z mapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo i tak kupuje sobie PS3, granie na blaszaku jest dla frajerów :]
Jednak myślę że gra nie sprosta niewyobrażalnym wymaganiom graczy, co nie oznacza że gra nie będzie hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wy pc-towcy piracicie. Ile osób z tego forum kupiłoby orginałke? A ja się ciesze bo już niedlugo zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 18:40, Pile napisał:

Bo wy pc-towcy piracicie. Ile osób z tego forum kupiłoby orginałke? A ja się ciesze bo
już niedlugo zagram.

A czemu przeróbki xboxa 360 tak dobrze sie sprzedają na allegro? konsolowcy nie piracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 18:44, Tomek1120 napisał:

> Bo wy pc-towcy piracicie. Ile osób z tego forum kupiłoby orginałke? A ja się ciesze
bo
> już niedlugo zagram.
A czemu przeróbki xboxa 360 tak dobrze sie sprzedają na allegro? konsolowcy nie piracą?


Nieee no skądże! Przecież konsolowcy to święci ludzie są!

A tak serio to gta IV pewnie ukaże się na PC za kilka miechów, minusem wersji pc jest to że tu nie musza dopasowac gry do jednej konfiguracji (no w tym przypadku do dwóch) tylko do kilkuset... a to oczywiście zajmuje troche więcej czasu...

Niemniej ja w tym czasie będę się cieszył GTA IV na X360 :), a w przyszłym miesiącu matury, egzaminy, wolne :> jak dobrze że dzięki nim będę miał wolne.

PS. to co jest w końcu z tą zawartością dodatkową? 2 misje (jak było w którymś newsie) czy 10 godzin? a może oba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:09, Daronk napisał:

MadeinHell
Ta zawartość dodatkowa to dwie misja zajmujące około 10. godzin :)


czy jak napisales tego posta przeczytales go sobie sam jeszcze raz?

2 misje??

Chodzilo ci o Epizody ktore sa exlusivami dla posiadaczy X360 i to one zajmuja niby 10 godzin gry ale o tym przekonamy sie za pare miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tych ludzi, którzy podniecają się tym, że mają Xklocki i PS3 i zagrają w to przed PC-towcami.I oczywiście NIKT nie kupi oryginała, skądże.Przecież może piiiracić!!Loosers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczne magazyny już testują, w tym wypadku "dychę" zgarnęła wersja X360, ciekawe, jak sprawuje się edycja PS3 :) Te spoilery wcale takie wypasione nie są - powiedziałbym, że są to małe informacje, które podgrzewają atmosferę przed premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ja wolałbym zeby wersja na PC nigdy nie ujzala swiatla dziennego... moze zawzieci piraci by wreszcie przejzeli na oczy...nie pisze tego jako konsolowiec, pisze to jako zapalony gracz, ktory chce aby na rynku pojawialy sie zaje...ekhem... genialne tytuly... i uprzedzajac wszelkie "konsolowcy tez piraca" owszem na 10mln sprzedanych kopii, 1 mln osob gre spiraci tylko sami pomyslcie jak sie to ma do pc gdzie te liczby wszakze pozostaja, lecz w zgola odwrotnych proporcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zebyscie sie nie przeliczyli z tą premierą na PC. Kiedy wychodziło San Andreas na PS2 to tak 1-2 miesiące przed premierą zapowiedzieli wersje na PC. A w wypadku czwórki ani widu ani słychu. I moim zdaniem to dobrze. Zgadzam się z Pepikkkiem, moze w końcu większość pececiarzy przejrzałoby na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:56, MaZZeo napisał:

zebyscie sie nie przeliczyli z tą premierą na PC. Kiedy wychodziło San Andreas na PS2
to tak 1-2 miesiące przed premierą zapowiedzieli wersje na PC. A w wypadku czwórki ani
widu ani słychu. I moim zdaniem to dobrze. Zgadzam się z Pepikkkiem, moze w końcu większość
pececiarzy przejrzałoby na oczy.


Sluchaj tutaj ogromna sprawe odgrywa $. Najpier musi sie tytul sprzedac na konsole a poniej podadza do wiadomosci ze bedzie na PC. Nie oszukujmy sie ze kazda gra ktora jest na konsole PS3 i X360 jest na PC, bo przeciez te wszystki gry tworzone sa na komputerach skaldane w jedna czesc i przezucane na konsole. Tak wiec absolutnie pewnym jest to ze predzej czy pozniej GTA 4 trafi na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 20:00, MLODY2K6 napisał:

Sluchaj tutaj ogromna sprawe odgrywa $. Najpier musi sie tytul sprzedac na konsole a
poniej podadza do wiadomosci ze bedzie na PC. Nie oszukujmy sie ze kazda gra ktora jest
na konsole PS3 i X360 jest na PC, bo przeciez te wszystki gry tworzone sa na komputerach
skaldane w jedna czesc i przezucane na konsole. Tak wiec absolutnie pewnym jest to ze
predzej czy pozniej GTA 4 trafi na PC

Nie oszukujmy się - nie wszystkie. Pocieszające natomiast jest to, że zwykle pomijane są crapy i gry wybitnie konsolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować