Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Assassin's Creed - opowieść pierwsza

47 postów w tym temacie

Myszasty

Po serii udanych zabójstw dokonanych w świecie graczy konsolowych, niezawodny Altaïr podkradł się niepostrzeżenie do twierdzy pecetowców, by teraz wśród nich siać trwogę i eliminować z realnego życia wybrane jednostki. Święcący tryumfy na listach przebojów Assassin’s Creed w końcu zagościł w królestwie poczciwych blaszaków...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Assassin's Creed - opowieść pierwsza" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na PC jeszce lepsza niz na Konsolach. Swietna grafika, plynne animacje i swietne efekty , ktorych nie widzialem w innej grze. Dzis wlasnie ja skonczylem i powiem tak: po 2-3 zabojstwach robi sie monotonnie, ale pozniej rozpoczyna sie prawdziwa zabawa. Zabojstwa robia sie trudniejsze i sa wykonywane w swietnych sceneriach. Na gre warto bylo czekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 17:10, szeretucha napisał:

Gra na PC jeszce lepsza niz na Konsolach. Swietna grafika, plynne animacje i swietne
efekty , ktorych nie widzialem w innej grze. Dzis wlasnie ja skonczylem i powiem tak:
po 2-3 zabojstwach robi sie monotonnie, ale pozniej rozpoczyna sie prawdziwa zabawa.
Zabojstwa robia sie trudniejsze i sa wykonywane w swietnych sceneriach. Na gre warto
bylo czekac. :)


Eh nie popieram piractwa wiesz szeretucha. Ja oczekuje na gre i nie moge sie doczekać mam nadzieje że spełni moje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och ! Gra musi być super ! POMOCY ! JAKA GRA JEST NAJLEPSZA ( NIE WIEM JAKOM KUPIĆ )

Assassin''s Creed

Frontlines Fuel of War

NBA 07
???????????????????

proszę o odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa historia... Trochę mnie dziwi, że autor aż tak zapoznał się z tą historią, ale ja bym obstawiał na przeredagowanie notki z wikipedii.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na AC czekam niecierpliwie. Mam nadzieję, że poprawią problem z teksturami w roz. 1680x1050 (słyszałem, że takowy istnieje i bardzo negatywnie wpływa na wizualną jakość gry). Z zakupem czekam do wakacji, wiec myślę, że Ubi się z tym upora x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam. Zabieram się do czytania. :) BTW Byle wytrzymać do jutra i sam przetestuję PeCetowego Assassin''s Creeda. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować