Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Race Driver: Grid - zapowiedź

30 postów w tym temacie

Zaix...

W zeszłym roku jedną z najlepszych gier samochodowych był Colin McRae: DiRT. Dwa lata temu królowała trzecia Toca Race Driver. A w tym roku wszystko wskazuje na to, że na tronie zasiądzie wypadkowa tych dwóch tytułów, czyli Race Driver: Grid.

Przeczytaj cały tekst "Race Driver: Grid - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pokazane gameplaye wyglądają dość słabo jak dla mnie i to nie koniecznie ze względu na grafikę. Chociaż z czasem będzie pewnie tylko lepiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy myslicie ze to moze byc tak jak grand turismo tylko wyjdzie wersja na pc? aha fajnie ze bedzie na ps2:) zal pewnie bede musial zmienic procka a co za tym idzie tez plyte glowna a jak u weas ze sprzetem? no chyba ze pogram na ps2. moze byc fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta seria przestała istnieć od chwili zagrania w GTR i GTR 2. Niepotrzebnie zrobili z TOCA "mydło i powidło", wrzucając wszystko co jeździ do jednego worka. Dla mnie rządzi w kwestii wyścigów torowych GTR 2 (są kokpity i Ferrari :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie wymaganie ciekawe wszędzie to słysze .. kupcie se kompy i zapomnijcie o wymaganiach ?

Co do samej gry Widząc 3 obrazek jestem w 100 % pewny że Kupie tą gre ( w sumie mam też Kierownicę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego drugiego filmiku, to jest to trochę podobne do nfs - chodzi o drifty. Ale według mnie, to ta gra dobrze się zapowiada i wątpię żeby Codemasters popsuli swoja czołową serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa Toca, a w zasadzie już Race Driver zapowiada się na wyśmienitą produkcję.

Kilka dni temu pobrałem trailer z Game Trailers i bardzo się zdziwiłem - pokazane możliwości gry bardzo mnie zaskoczyły. Samochody są piękne - prezentują wysoki poziom, co prawda raczej żadna gra długo nie dorówna temu z GT5 Prologue, ale i tak jest nieźle. Trasy też są ładne, mam nadzieję że ostatecznie gra okaże się znakomitą grą, wtedy ją na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wymiata. Prawie jak gt5 ale dźwięki jak w pierwszym Juiced. W dobie gt5, forzy czy prostreet auta nie mogą brzmiec jak kosiarki. Jeśli wypuszczą na rynek grę z takim beznadziejnym soundem nie wróżę im nic dobrego. Podobnie jest z większością aut w TDU. Beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prawdziwy Race Driver skończył się po I części - pozostałe spadały po równi pochyłej... a szkoda bo pierwotny zamysł był świetny.
Natomiast to coś, co planowane jest na najbliższe wakacje to już w ogóle jakaś karykatura :(
Czy najwięksi developerzy popadli w jakąś szaleńczą manię? Uprościć rozgrywkę za wszelką miarę? Obedrzeć ją do końca z ambitniejszych elementów?
To już tylko szpan i bajer, bajer i szpan... a treści i poczucia satysfakcji za grosz.
Jestem na nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować