Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2008 o 19:38, reykan napisał:

Zapowiedziano dodatek do gry Gothic 3, a wszystkie informacje znajdziecie tutaj:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40477

Ja już się nie mogę doczekać, oby tylko silnik poprawili:D

Hehe, sam się dowiedziałem o nim parę minut temu :) Dałem już linka w głównym temacie.

Dla mnie jest to sporo zaskoczenie...żadnego bowiem dodatku miało już nie być,znaczy się były kiedyś plany, ale je ostatecznie odwołano. Widać nie do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:38, reykan napisał:

Zapowiedziano dodatek do gry Gothic 3, a wszystkie informacje znajdziecie tutaj:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40477

Ja już się nie mogę doczekać, oby tylko silnik poprawili:D

No ja też nie moge sie doczekać. Bardziej oczekuje info związanego z Gothic 4 ale to też może być fajne. Oby poprawili błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2008 o 19:44, Bratek196 napisał:

Mnie i tak to nie interesuję, G3 był totalną porażką która wyciągał z graczy kasę....

Dla jednych był porażką, a dla drugich całkiem niezłą grą, która była trochę gorsza od poprzedniczek. Ja zaliczam się do drugiej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:45, Darkstar181 napisał:


> Mnie i tak to nie interesuję, G3 był totalną porażką która wyciągał z graczy kasę....

Dla jednych był porażką, a dla drugich całkiem niezłą grą, która była trochę gorsza od
poprzedniczek. Ja zaliczam się do drugiej grupy.



Phi dla mnie porażką dlatego że nawet na dzisiejszym sprzęcie się zarżnie a wszyscy krzyczeli że Crysis to zabijaka pod względem wymagań a tu nawt dobrze działał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2008 o 19:48, Bratek196 napisał:

Phi dla mnie porażką dlatego że nawet na dzisiejszym sprzęcie się zarżnie a wszyscy krzyczeli
że Crysis to zabijaka pod względem wymagań a tu nawt dobrze działał.....

Proponuję w takim razie ściągnąć patcha 1.6 który naprawdę nieźle poprawia działanie gry.
Inna sprawa że niewiele on pomoże jeśli faktycznie nie masz karty pokroju, dajmy na to, Geforca 8600.
A mnie tak w ogóle najbardziej wkurzył skopany system walki, uproszczony na maksa. Ale poza tym można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2008 o 19:51, Darkstar181 napisał:

Proponuję w takim razie ściągnąć patcha 1.6 który naprawdę nieźle poprawia działanie
gry.

Instalowałem patch 1.6 gra działa jeszcze wolniej brak słów, za takie gry powinni karać pracą w kamieniołomach

Dnia 14.04.2008 o 19:51, Darkstar181 napisał:

Inna sprawa że niewiele on pomoże jeśli faktycznie nie masz karty pokroju, dajmy na to,
Geforca 8600.

A ja mam Radka X1950PRo kartę wydajniejszą o d tego czegoś crysis spoko mi działał G3 nie, dla mnie to był pokaz slajdów a nie animacja....

Dnia 14.04.2008 o 19:51, Darkstar181 napisał:

A mnie tak w ogóle najbardziej wkurzył skopany system walki, uproszczony na maksa. Ale
poza tym można grać.

System walki podobał mi się w GI i GII trzbeało mieć wyczucie, a w G3 waliło się mieczem jak głupi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoa! Patrzę, dziwny temat. Myślę sobie: dodatek? niee, przecież nie miało go być... a może...
Myślę później: mod? ale sądząc po tytule to kto by go robił?
Patrzę na temat o G3 i... jest! :D (na linki nie wchodziłem niestety, wolałem się najpierw na forum upewnić) .
Super się zapowiada, ale sądząc po tytule to... dziwacznie mi to wygląda :/ . Zapomniani Bogowie? Eee tam, czyżby wcześniej była inna wojna bogów, która wygnała przegranych do Niezbadanych Krain? Chociaż, wg. mnie będzie to świetny dodatek. (może Bezi w końcu zostanie bogiem? hehe, jakby dali możliwość walki z takim np. Innosem to nie dla mnie już ten dodatek. Jak człowiek może pokonać boga? )

btw. wczoraj miałem wizję jakby wyglądały Niezbadane Krainy i ktoś mi mówił "G3 jest na dobrej drodze" ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2008 o 19:55, Bratek196 napisał:


> Inna sprawa że niewiele on pomoże jeśli faktycznie nie masz karty pokroju, dajmy
na to,
> Geforca 8600.
A ja mam Radka X1950PRo kartę wydajniejszą o d tego czegoś crysis spoko mi działał G3
nie, dla mnie to był pokaz slajdów a nie animacja....


Kuzyn mieszka 2 bloki dalej ode mnie i ma tego Radeona, ja mam GeForce 8600GTS, u niego trochę zmula na średnio-wysokich (bez pixel shadera, filtrowania tekstur), a u mnie na tym 8600 normalnie chodzi, wszystko na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2008 o 19:55, Bratek196 napisał:

Instalowałem patch 1.6 gra działa jeszcze wolniej brak słów, za takie gry powinni karać
pracą w kamieniołomach

To ja już nie wiem, mi gra chodzi znacznie szybciej, i mniej błędów...

Dnia 14.04.2008 o 19:55, Bratek196 napisał:

System walki podobał mi się w GI i GII trzbeało mieć wyczucie, a w G3 waliło się mieczem
jak głupi....

Ot, nic dodać, nic ująć.
Pozostaje mieć nadzieję że dodatek będzie lepiej zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:59, Darkstar181 napisał:

Ot, nic dodać, nic ująć.
Pozostaje mieć nadzieję że dodatek będzie lepiej zoptymalizowany.

No ja mam nadzieję, że dodatek zoptymalizuje grę jak i poprawi walkę... w poprzednich częściach trzeba było wszystko obmyślić, a tutaj walisz mieczem w grupkę orków, jeden zalicza deada to bierzesz drugiego, a inni się przesuwają xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że dodatek nie będzie przypominał Nocy Kruka pod względem budowy. Oddzielna wyspa dla postaci wysoko-lewelowych, albo wyższy poziom trudności w normalnym gothicu, ale najpierw trzeba skończyć tereny "dodatku" (lekkie zmiany w fabule?). Nie chce mi się wykonywać x raz tych samych questów :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:22, Ecko09 napisał:

Ja proponuje wstrzymać sie z dyskusją dopóki twórcy nie uraczą nas jakimis informacjami
konkretnymi...


właśnie i... a zaraz przyjdzie wiadomość, że ktoś se to wymyślił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:22, Ecko09 napisał:

Ja proponuje wstrzymać sie z dyskusją dopóki twórcy nie uraczą nas jakimis informacjami
konkretnymi...

Też tak uważam, aczkolwiek gdybać można :) .
Według mnie dodatek będzie możliwy do przejścia (misje itd.) tylko, jak się obierze drogę Adanosa, bo jak wiadomo na końcu Bezimienny przechodzi z Xardasem przez portal do Niezbadanych Krain, w których prawdopodobnie będzie się toczyć akcja dodatku.
Inne drogi (Innosa czy Beliara) będą mogły chyba tylko pooglądać ew. zmiany w samej grze, bo do Niezbadanych Krain wybraniec obojętnie jakiego z nich nie ma wejścia, bo albo pomoże Innosowi, albo Beliarowi (przy tym drugim dodatkowo rozwali Xardasa ;P ) .

@gothicerofan
Bądź co bądź: jakości gry nie poprawią, bo sam silnik już jest skopany, a od nowa nie będą robić, nie? Ogromne wydatki i robienie gry od początku to nie jest dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować