Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 22:31, Los Emilos napisał:

Wiadomo kiedy wychodzi dodatek? Czy jak to będzie nie wymagało podstawki będzie zoptymalizowany kod aby działało na starszych komputerach?


Szukanie z zasady nie boli.
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=11396 - wszystko tutaj masz. Jeśli zaś chodzi o płynność, to tak naprawdę zweryfikować to będzie można dopiero u siebie na piecyku, bo z recenzjami G3 jest jak z pudełkiem czekoladek: nigdy nie wiesz, na jaką specyfikację sprzętową recenzenta trafisz, a w wypadku właśnie G3 należy do tego dodać wpływ ogólnego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy premiera ustalona na 7 listopada (na zachodzie) i u nas 27 listopada jest pewna ?? czy to tylko takie wróżenie z fusów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania są prawdziwe? W zalecanych napisali, że wystarczy 8600GT, albo radeon HD3700 - tylko, że ten radek jest o niebo lepszy od 8600gt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:05, 0HoMicide0 napisał:

Te wymagania są prawdziwe? W zalecanych napisali, że wystarczy 8600GT, albo radeon HD3700
- tylko, że ten radek jest o niebo lepszy od 8600gt...


Tak te wymagania są prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:24, wdowiakm napisał:

> Te wymagania są prawdziwe? W zalecanych napisali, że wystarczy 8600GT, albo radeon
HD3700
> - tylko, że ten radek jest o niebo lepszy od 8600gt...

Tak te wymagania są prawdziwe :)


omg - haha xD napisałem posta w temacie o G3, a on dotyczył gta 4, sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 20:53, Gumiś2 napisał:

Ja się dowiedziałem, że premiera światowa 21 listopada, a w Polsce jakoś na początku
grudnia.


Tak piszę na gry-online, a na gram jest ciągle 27 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 16:49, Grigor4 napisał:

> Ja się dowiedziałem, że premiera światowa 21 listopada, a w Polsce jakoś na początku

> grudnia.

Tak piszę na gry-online, a na gram jest ciągle 27 listopad


Wszędzie jest napisane, że polska premiera będzie 27 listopada. Więc albo GOL się myli, albo wszystkie inne sklepy z gram.pl na czele. Sądzę - i wierzę - że jednak to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:11, Mr Black napisał:


Wszędzie jest napisane, że polska premiera będzie 27 listopada. Więc albo GOL się myli,
albo wszystkie inne sklepy z gram.pl na czele. Sądzę - i wierzę - że jednak to pierwsze.

No mi sie tam wydaje ze ekipa z gram.pl powinna najlepiej wiedziec kiedy bedzie polska premiera G3:FG wkoncu chyba bardzo "blisko" wspolpracuja z CDProjekt;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy odwiedzacie http://gothic.org.pl ,ale pojawił się bardzo ciekawy news o fabule FG , o to on:

"CD Projekt w dniu dzisiejszym zdradził dość sporo znaczących informacji związanych z Gothic 3: Zmierzch Bogów. A oto i one:

„Minęły dwa lata od czasu gdy bezimienny bohater zniknął w portalu wraz z Xardasem i opuścił Myrtanę. Miał to być początek nowej ery. Ery tolerancji i pokoju. I rzeczywiście, zdawało się, że wreszcie z popiołów zaczęło odradzać się nowe imperium.

Jednak kruchy pokój między ludźmi i orkami, mozolnie budowany przez długi czas, znów jest poważnie zagrożony. Myrtana ponownie pogrąża się w chaosie. Gorn, Twój dawny przyjaciel, a obecnie władca Gothy, dąży do otwartego konfliktu. Orkowie nie pozostają dłużni.

Na pierwsze ataki Orkowie zareagowali z typową dla siebie agresją. Rozpoczęły się napady na karawany i pograniczne posterunki. Za broń chwycili podróżujący kupcy i broniący umocnień strażnicy. Wizja pokoju w Myrtanie została przesłonięta mrocznym widmem nadchodzącej wojny.

Jako Bezimienny znów musisz zaprowadzić pokój i pogodzić zwaśnione strony lecz tym razem zadanie to będzie wyjątkowo trudne. Twoja reputacja została nadszarpnięta, nie wszystkie przyjaźnie wytrzymały próbę czasu. Czy dawni kompani okażą się równie lojalni co kiedyś? Stałeś się legendą, lecz pamiętaj - każda legenda ma swój kres...
...to początek naszej opowieści, to początek Gothic 3: Zmierzch Bogów!”
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 16:31, KinggAdek napisał:

Gothic 3: Zmierzch Bogów!”


No to znów zmiana tytułu raz Zapomniani Bogowie a teraz Zmierzch Bogów ja już nic nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, fajnie się prezentuje fabuła. Gorn, który chce ostatecznie wygonić orków z Myrtany, przyjaźnie, które nie wytrzymały próby czasu... piękne, ale czemu zmienili na Zmierzch Bogów z Zapomniani Bogowie? Chodzi oczywiście o nazwę dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 17:27, wdowiakm napisał:

> Gothic 3: Zmierzch Bogów!”

No to znów zmiana tytułu raz Zapomniani Bogowie a teraz Zmierzch Bogów ja już nic nie
rozumiem...

Zapomniani Bogowie=Forgotten gods
Zmierzch bogów=Forsaken Gods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 17:27, wdowiakm napisał:

> Gothic 3: Zmierzch Bogów!”

No to znów zmiana tytułu raz Zapomniani Bogowie a teraz Zmierzch Bogów ja już nic nie
rozumiem...


Widocznie CD Projekt-owi bardziej przypadła nazwa Zmierzch Bogów niż Zapomniani Bogowie...nic wielkiego ,praktycznie to samo.Co innego gdyby dodatek nazwali Marchewki Ogródkowe...;) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować