Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2008 o 16:09, DJ Szlafrok napisał:

No ba, to jasne jak słońce, że NAJPIERW trzeba kupić grę, potem pograć i dopiero wtedy
dowiedzieć się, jak jest słaba. Błyskotliwe i przyszłościowe podejście do życia.


Nie, lepiej wierzyć ludziom, którzy nie są zbyt wiarygodni jak dla mnie. Weź pod uwagę, że sprzęt na którym grają może nie spełniać wymagań gry. Poza tym nie przekonamy się jak sami nie zagramy. Ale wy wolicie od samego początku robić antyreklamę... Z takim podejściem to ciężko o wiarygodne informacje w sieci, dlatego lepiej samemu zobaczyć i ocenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:14, wdowiakm napisał:

Ale wy wolicie od samego początku robić antyreklamę...


Zanim rozpoczniemy dyskusję proponuję zapoznać się z różnicą między pojęciem antyreklama, a subiektywna opinia. W dodatku nierzadko podparta argumentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 16:14, wdowiakm napisał:

Nie, lepiej wierzyć ludziom, którzy nie są zbyt wiarygodni jak dla mnie. Weź pod uwagę,
że sprzęt na którym grają może nie spełniać wymagań gry. Poza tym nie przekonamy się
jak sami nie zagramy. Ale wy wolicie od samego początku robić antyreklamę... Z takim
podejściem to ciężko o wiarygodne informacje w sieci, dlatego lepiej samemu zobaczyć
i ocenić...

Wez spójrz na to z innej strony - przecież te wszystkie negatywne opinie nie biorą się z kosmosu , ale od ludzi ,którzy w tą grę grali . Druga sprawa to nie sądzę aby problem sprzętowy był w tym przypadku największym problemem , bo jakby gra była dobra fabularnie to niedogodności związane ze spiepszonym enginem gry można by było jakoś przemilczeć . Jeśli gra ma natomist spartolony silnik i do tego jest kiepska fabularnie to na to już niestety nie ma ratunku . Ja niestety jestem zdania , że ten dodatek to będzie straszna porażka i tyle na ten temat mam do powiedzenia . Jeśli ten dodatek okaże się jednak grą na poziomie to sam Ci go sprezentuję i możesz mnie trzymać za słowo .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:22, DJ Szlafrok napisał:

Zanim rozpoczniemy dyskusję proponuję zapoznać się z różnicą między pojęciem antyreklama,
a subiektywna opinia. W dodatku nierzadko podparta argumentami.

Grałeś w tę grę?
Widziałeś jak działa?
Bo ja na tym filmiku widziałem, że gra działa płynnie: http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc
Więc wierzę, że gra tak działa jeśli była porównywana na tym samym komputerze z Gothic 3 więc mam powody by nie wierzyć wszystkim w to co mówią. Poza tym przekonam się gdy grę będę miał w swoich rękach. Dlatego ja jestem nastawiony neutralnie co prawda mam pewne obawy ale nie mówię, że ten dodatek będzie zły czy tragiczny. Nie skreślam go tak jak niektórzy skreślili Gothic 3 i skreślają sam dodatek....

@cmurder

A ja jestem odmiennego zdania i myślę, że z gry będę zadowolony. Może i nie będzie lepszy od części pierwszej i drugiej wraz z dodatkiem Noc kruka ale moim zdaniem spełni moje oczekiwania. Co do fabuły to nie wiem jak będzie bo nie interesowałem się tym gdyż czekam na niespodziankę sam takie rzeczy lubię odkrywać. Nie musisz mi prezentować bo swój egzemplarz już zamówiłem dawno :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 16:27, wdowiakm napisał:

@cmurder

A ja jestem odmiennego zdania i myślę, że z gry będę zadowolony. Może i nie będzie lepszy
od części pierwszej i drugiej wraz z dodatkiem Noc kruka ale moim zdaniem spełni moje
oczekiwania. Co do fabuły to nie wiem jak będzie bo nie interesowałem się tym gdyż czekam
na niespodziankę sam takie rzeczy lubię odkrywać. Nie musisz mi prezentować bo swój egzemplarz
już zamówiłem dawno :)

Pozdrawiam.

Chciałbym , aby to co mówisz okazało się prawdą , no nic niedługo polska premiera więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:27, wdowiakm napisał:

Bo ja na tym filmiku widziałem, że gra działa płynnie: http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc


Może dlatego, że to materiał promocyjny? Swoją drogą to, co wygaduje lektor, to w połowie bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury (zwłaszcza o systemie walki; nieraz treść komunikatu lektora zupełnie nie jest adekwatna do efektu w filmie).
Poza tym mylisz zupełnie wyrokowanie i wróżenie z fusów o grze od OPINII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:37, DJ Szlafrok napisał:

Może dlatego, że to materiał promocyjny? Swoją drogą to, co wygaduje lektor, to w połowie
bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury (zwłaszcza o systemie walki; nieraz treść komunikatu
lektora zupełnie nie jest adekwatna do efektu w filmie).

Możliwe, ale nie wierzę by nas tak oszukiwano i gra może chodzić płynniej..
Czy bzdury to się okaże podczas gry. powiem tak walka w Gothic 3 mi się podobała i tutaj raczej też będzie się podobała.

Poczekamy kilka dni zobaczymy.

Pozdrawiam.

EDIT:

Dnia 29.11.2008 o 16:37, DJ Szlafrok napisał:

Poza tym mylisz zupełnie wyrokowanie i wróżenie z fusów o grze od OPINII.


Po prostu przestałem wierzyć ludziom a opinie zobaczę gdy gra wyjdzie w Polsce a nie na zagranicznej wersji. mam swoje powody by nie wierzyć opiniom. Uwierz mi, że nie raz sie przewiozłem na opiniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:40, wdowiakm napisał:

Możliwe, ale nie wierzę by nas tak oszukiwano i gra może chodzić płynniej..


Grr... Z jakiej choinki się urwałeś? Człowieku, o G3 przed premierą opowiadano takie cuda-wianki, że jawił się jako najlepsza gra wszech czasów. Nawet pierwsze recenzje były hurraoptymistyczne. A tak się po prostu robi w branży i tyle. Zbyt optymistycznie patrzysz na świat. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:45, DJ Szlafrok napisał:

Grr... Z jakiej choinki się urwałeś? Człowieku, o G3 przed premierą opowiadano takie
cuda-wianki, /.../ Zbyt optymistycznie patrzysz na świat. ;- )


Uwierz mi, że ja należę do grupy ludzi dla których Gothic 3 jest bardzo dobrą grą :)
Tak jestem optymistą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:41, Don Zorro napisał:

Na czy w tym dodatku polega rola dróg poszczególnych bogów?


Nie znamy jeszcze fabuły więc nie wiemy...

Ps. Tutaj informacja dla zawiedzionych graczy:

"JoWood przeprasza.

JoWood wydawca gier z serii Gothic wydał oficjalne przeprosiny dla fanów w związku z dużą ilością bugów, które znalazły się w dodatku „Zmierzch Bogów”. Przeprosiny poprzedzone zostały podziękowaniami za wsparcie ze strony nabywców jak i za sam zakup gry. Czytamy następnie, iż wydanie produktu, który spełniałby nadzieje w nim pokładane było niemożliwe. Niestety powody dlaczego zaistniała taka sytuacja nie zostały podane, aczkolwiek stwierdzenie że wydawca jak i gracze pragnęli, by gra ukazała się w tym roku pozwala stwierdzić, że deweloperom po prostu brakło czasu na dopieszczenie i przetestowanie produkcji.


Michael Kairat jako specjalista od PR firmy JoWood zapewni, że już za kilka dni pojawi się łatka, którą poprawi jakość gry, a będzie ją można pobrać z oficjalnej strony JoWood. Co więcej, firma za jakiś czas ma zamiar wypuścić kolejny patch, a właściwie zawartość dodatkową do gry, która zawierać będzie opinie, sugestie i życzenia graczy"

Źródło: http://gothic.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:53, wdowiakm napisał:

Co więcej, firma za jakiś czas ma zamiar wypuścić kolejny patch, a właściwie zawartość dodatkową do gry, która zawierać będzie opinie, sugestie i życzenia graczy"


Oczywiście... Podobno już gra miała takowe zawierać, a tłumaczenia o braku czasu to nic więcej jak chęć jak najszybszego skoku na kasę.
Nie dajcie się zwodzić takim komunikatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:28, dales napisał:

ja już zamówiłem sobie Forsaken Gods
ale podobno lipny jest dodatek


Skad wiesz? A właśnie pojawiły sie jakieś zagraniczne recnezje G:FG?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:33, rafekx 12 napisał:

Skad wiesz? A właśnie pojawiły sie jakieś zagraniczne recnezje G:FG?:)


Bo piszą i wielu tych co grali jest zawiedzionych tym co dodatek prezentuje.
No ale przekonamy się za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:38, wdowiakm napisał:

> Skad wiesz? A właśnie pojawiły sie jakieś zagraniczne recnezje G:FG?:)

Bo piszą i wielu tych co grali jest zawiedzionych tym co dodatek prezentuje.
No ale przekonamy się za kilka dni :)


A wiadomo chociaż na ile godzin starczy ten dodatek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:40, rafekx 12 napisał:

> > Skad wiesz? A właśnie pojawiły sie jakieś zagraniczne recnezje G:FG?:)
>
> Bo piszą i wielu tych co grali jest zawiedzionych tym co dodatek prezentuje.
> No ale przekonamy się za kilka dni :)

A wiadomo chociaż na ile godzin starczy ten dodatek?:)


Na ok. 20h tylko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2008 o 14:41, kamil E napisał:

> A wiadomo chociaż na ile godzin starczy ten dodatek?:)

Na ok. 20h tylko ;(


No wiesz dla niektórych to jest tylko dla innych aż:) Dal mnie G3 był napeawde najlpeszą częścią gry,zobaczymy jak będzie z FG kóre kupuje w czwartek w MM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:45, rafekx 12 napisał:

No wiesz dla niektórych to jest tylko dla innych aż:) Dal mnie G3 był napeawde najlpeszą
częścią gry,zobaczymy jak będzie z FG kóre kupuje w czwartek w MM:)


To prawda co piszesz. Dla mnie również Gothic 3 był bardzo dobrą grą i nie sądzę bym na dodatku się zawiódł po mimo błędów, które pewnie będzie miała. Mi w czwartek pewnie przyjdzie kurierem, najważniejsze, że jest już opłacone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować