Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Teoretycznie na

Dnia 04.12.2008 o 21:29, KrzysztofMarek napisał:

Radeonie 3870 powinien


Teoretycznie na pewno , niestety praktyka , szczególnie w przypadku G3 , to zupełnie inny świat.Ja ciągle czekam na opinie graczy i nie bardzo wiem , co zrobić.Z jednej strony , chętnie zagrałbym w nowe przygody Bezimiennego , ale z drugiej , jeżeli mam borykać się z takimi problemami jakie miałem z podstawką( przycinki , to tylko wierzchołek góry lodowej ) , to chyba sobie na razie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 21:46, KrzysztofMarek napisał:

No nie, ja nie odpuszczę. Jutro, jak tylko będzie w sklepie, kupię.


W końcu i ja zagram.Gdyby wieść gminna niosła , że mamy do czynienia z bardzo udaną grą , rzuciłbym wszystko i zabrał się za Forsaken Gods.Jednak w przypadku sporych wątpliwości nie będę się śpieszył.Skończę Cienie Amn , potem Tron Bhala i czekający od bardzo dawna Planescape Torment ( jak widać dobór gier odpowiada mojej grafice GTX 260 CO) , a dopiero potem , czyli za kilka miesięcy , zabiorę sie do FG.Chyba , że nie wytrzymam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy też macie problemy z łukami i kuszami ? u mnie przy celowaniu występuje jakiś czarny syf który zasłania widok. gram ma full detalach GF 280, 8 GB RAM itd. poza tym bugiem gra chodzi płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 08:41, rafekx 12 napisał:

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5224 uuu tylko 54% nie wiem czy kupie...:


Ja bym GOLowi nie ufał :)) Sam nie grałem w Zmierzch Bogów i trudno mi się wypowiadać na ten temat, aczkolwiek na portalu gry-online nie jeden raz się zawiodłem. A dane zamieszczane na tej stronie mało kiedy mają coś wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Po wczorajszym odpaleniu gry mam pewne wątpliwości i pytania dotyczące grywalności i qestow ;]

Nie podoba mi sie system walki ujmujący wytrzymałość jak sie macha mieczem, jeśli jest zorganizowana grupa i ja zaatakujemy wszyscy jak jeden marz cie atakują. Co do zacinania nie wspominam bo albo chodzi płynnie albo tnie jak nie wiem chodź komputer jest bardzo dobry.
Niekiedy nie widać imion postaci, nie można spróbować wałczyć na arenie jeszcze raz jeśli sie nie pokonało zawodnika tzn. w rozmowie jest taka możliwość ale klikniecie na to nic nie daje, nie widać nazw czarów do nauczenia przy kapliczkach, anomalie (luk-staje sie czarny)....chyba tyle zauważyłem na początku

1. Gdzie dokładnie trzeba eskortować karawanę z Geldern do Silden bo zaprowadziłem kupców chyba w każde miejsce dostępne w mięście i lipton ?
2. Czy u każdego po wejściu do Trelis wszyscy cie atakują? Nie wiem czy bedzie miało to jakieś znaczenie w późniejszej grze jeśli wszystkich zabiję, ale nawet by odzyskać szpiega z Geldern musze ich pozabijać, chodź jest parę orków, którzy mnie nie atakują wiec strasznie to dziwne ....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 09:51, Valdgir napisał:

http://www.empik.com/gothic-3-zmierzch-bogow-pc-multimedia,prod4590016,p

Ja tam nie chce nic mówić, ale ktoś tu dał nieźle ciała (produkt niedostępny). Miły pan
w empiku nie portafił powiedzieć kiedy i czy wogóle będzie. W MM to samo... liiiiipaaaaaaaa


ja tez wkurzony niezle jestem...zaliczyłem dziś znowu MM i null....do empiku juz mi sie nie chce iść miałem dzwonić ale widzę że nie ma sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 10:48, castlerock napisał:

ja tez wkurzony niezle jestem...zaliczyłem dziś znowu MM i null....do empiku juz mi sie
nie chce iść miałem dzwonić ale widzę że nie ma sensu :(


Nie denerwujcie się tak :)
Gra powinna być w sklepach już w Poniedziałek więc te kilka dni chyba nie robi różnicy... No ale was rozumiem gdyż sam również byłbym zły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 08:41, rafekx 12 napisał:

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5224 uuu tylko 54% nie wiem czy kupie...:(


Nie zawsze zgadzam się z recenzjami , a nawet więcej , przeważnie się z nimi nie zgadzam.Jednak do tej pory moje obiekcje dotyczyły głównie tego , że oficjalne portale zbyt łagodnie oceniały znane marki , przeciętniakom dając oceny w okolicach 80%.Skoro Forsaken Gods dostał tylko 54% , to chyba coś jest na rzeczy.Znane tytuły prawie nigdy nie dostają takiego kopa od recenzenta.W dodatek jeszcze nie grałem , więc trudno mi sie wypowiadać o jego jakości , ale materiały dostępne w sieci , opinie graczy i recenzja o której piszemy , to chyba zbyt wiele jak na zwykły przypadek? Jeżeli gra z Gothic ma tylko tytuł , to jak dla mnie , troszę za mało. Na razie nie kupuję i czekam na dalsze opinie.I na koniec mały cytat z recenzji:

No i miał to być pomost pomiędzy trzecią i czwartą częścią Gothica. Powiem od razu, że dla mnie ten pomost prowadzi na środek przepaści i tam niespodziewanie się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 11:07, wdowiakm napisał:

> ja tez wkurzony niezle jestem...zaliczyłem dziś znowu MM i null....do empiku juz
mi sie
> nie chce iść miałem dzwonić ale widzę że nie ma sensu :(

Nie denerwujcie się tak :)
Gra powinna być w sklepach już w Poniedziałek więc te kilka dni chyba nie robi różnicy...
No ale was rozumiem gdyż sam również byłbym zły...


za późno ;) zamowiłem w wirtusie, po uprzednim telefonicznym upewnieniu się, ze mają na składzie i wysyłają. znając wirtusa bede ją miał ok. wtorku i nie bede latał jak głupi po marketach. trudno, poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o świat gry to powiem tylko tyle, że za dużo handlarzy jest. Praktycznie co kilka kroków można się na jakiegoś trafić ;/. Do tego strasznie mało jest postaci niezależnych, a jak już się jakiś trafi to często jest tak, że nawet rozmawiać z nami nie chce. Jeżeli chodzi o misje - dużo takich, gdzie trzeba coś przynieść ;/ - porażka. Jedna misja muszę stwierdzić bardzo mi się podobała, a mianowicie u Borisa w Geldren, gdzie mieliśmy od razu do wybory czy iść zapolować na bizona, czy stanąć na warcie za niego. Walka, jeżeli o nią chodzi to faktycznie minimalnie jest coś ulepszone, lecz największym minusem jest to, że kilka machnięć bronią i brakuje wytrzymałości - szczególnie jest to wkurzające jak walczysz z kilkoma przeciwnikami, bo praktycznie co chwila musisz uciekać i tak w kółko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 22:08, KrzychW napisał:

> No nie, ja nie odpuszczę. Jutro, jak tylko będzie w sklepie, kupię.

W końcu i ja zagram.Gdyby wieść gminna niosła , że mamy do czynienia z bardzo udaną grą
, rzuciłbym wszystko i zabrał się za Forsaken Gods.Jednak w przypadku sporych wątpliwości
nie będę się śpieszył.Skończę Cienie Amn , potem Tron Bhala i czekający od bardzo dawna
Planescape Torment ( jak widać dobór gier odpowiada mojej grafice GTX 260 CO) , a dopiero
potem , czyli za kilka miesięcy , zabiorę sie do FG.Chyba , że nie wytrzymam.:-)


to nie lepiej zabrać się za Drakensang, w sam raz na długie zimowe wieczory.
Ja już z niecierpliwością przebieram nogami...

sorry za OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś podawał link, ale gra na GOL-u dostała tylko 5.4, a fabuła przedstawia się następująco:

Wojna w Myrtanie zakończyła się dwa lata temu. Kraina została podzielona na cztery frakcje. Na południu Thorus zjednoczył hordy orków. Północ znalazła się pod władaniem Gorna, który – nie czekając na posunięcia nowego władcy orków – postanawia go zaatakować. Na zachodzie bracia Inog i Anog starają się utrzymać kruchy pokój, ale konflikt pomiędzy Trelis a Gothą coraz wyraźniej daje o sobie znać. Lee rządzi na wschodzie. Trzyma się z daleka od kolejnego konfliktu i jest przekonany, że wkrótce nastąpi zmęczenie wojną i powróci pokój. Bezimienny i Xardas obserwują całą sytuację z innego wymiaru i oczywiście spierają się o kierunek działań (jak widać dodatek zakłada tylko jedno zakończenie podstawki). Xardas uważa, że racja stoi po stronie Lee. Wystarczy poczekać, aż lud będzie miał dość wojny, a wtedy zapanuje pokój. Naszego bohatera zalewa krew. Jakże to? To on, nie bacząc na rany kłute, cięte i szarpane, walczył o Myrtanę z licznymi wrogami i niestabilną wersją, a Thorus i Gorn niweczą jego wysiłki? Bezimienny postanawia wrócić do Myrtany i zmusić obu awanturników do zaprzestania walk. Xardas nie zgadza się na takie rozwiązanie. Dochodzi do krótkiej, ale burzliwej wymiany poglądów i ostatecznie Bezimienny powraca do ojczyzny. Jak dawni znajomi zareagują na jego obecność? Jak widać, nie jest to dodatek w stylu Nocy Kruka, w którym obok nowych zadań mogliśmy wykonywać te stare, ale kontynuacja historii znanej z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 12:52, mdag napisał:

to nie lepiej zabrać się za Drakensang


Ciagle mam kilka dobrych gier , w które jeszcze , z powodu braku czasu , nie zdążyłem zagrać.Plan był taki , że w przypadku udanego dodatku do Gothic 3 rzucam wszystko i wyjeżdżam do Myrthany.Niestety , prawie wszystki informacje dotyczące Forsaken Gods , to spis niedociągnięć zaobserwowanych w tej grze.
Pogrywam bez pośpiechu w BG2 i obserwuję tematy na Forum.Jak zobaczę w wątku o Drakensang same "ochy i achy" , to kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie chore argumentowanie, jakiego się dopuścił recenzent, że fabuła w G3 słaba i nudna to bzdura. Czego chcieli fani Gothica po G1 i G2/NK? Kolejnych super mutantów rządnych świata jak Śniący/smoki, ale na kontynencie? Nie podobają mi się te wszystkie narzekania. Bezimienny wyszedł od obalenia bossów, skończył na uporządkowaniu świata, jak dla mnie logika w pełni zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować