Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 13:28, nataniel14 napisał:

Chcę zebrać kamienny korzeń np. podnoszę i podeści nie mogę!!!
Tak samo z: kamiennymi tablicami, ognistymi i złotymi pucharami

Podejrzewam że twórcy poszli na łatwiznę i zamiast kasować przedmioty (co wg mnie wydaje się łatwiejsze) zrobili tak że nie da się ich podnosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchem.mam 3 pliki i nie wiem gdzie je wkleić.1 plik nazywa się G3_World_01_0001.g3sav . 2 plik G3_World_01_0001.g3savdat . 3 plik UserOptions .Ściągnąłem te plik z rapida bo z gram.pl próbowałem ściągnąć ale pisało ze nie może ich odczytać czy jakoś tak i przestawało pobierać w połowie.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:10, vojdżek napisał:

TA GRA TO JEDEN WIELKI ŻAL. NIE DA SIĘ W NIĄ WOGÓLE ZAGRAĆ NIE MAJĄ PATCHA, JA NIE MAM
NETA NA SWOIM KOMPIE TYLKO NA LAPTOPIE. PATCHA NIE MOGĘ W ŻADEN SPOSÓB ŚCIĄGNĄĆ PONIEWAŻ
NA GRAM.PL TRANSFER POKAZUJE 2KB/S, NA RAPIDSHARE POCZĄTKOWO SZYBKO (51KB/S) ALE Z KAŻDĄ
CHWILĄ ZWALNIA I NIE DA SIĘ ŚCIĄGNĄĆ. SZANOWNI PANOWIE Z JOWOOD I TRINE GAMES - JEŚLI
CHCIELIŚCIE ZYSKAĆ SZACUNEK U GRACZY PO GOTHIC 3 OBIECUJĄC ZMIANY, TO MOGLIBYŚCIE CHOCIAŻ
TROCHĘ DOPRACOWAĆ TEN TYTUŁ, A CO DO CDPROJEKT TO MOGLIBY CHOCIAŻ O TYDZIEŃ PRZESUNĄĆ
PREMIERĘ, NP. 11.12.2008R. I WYDAWAĆ EGZEMPLARZE GRY Z ZAINSTALOWANĄ PORAWKĄ. MAM DOSYĆ!
ŻAL.PL WSPÓŁCZUJĘ SOBIE I WSZYSTKIM GRACZOM MAJĄCYM TEN SAM PROBLEM :((((((!!!!!!

Teraz mówisz że Gothic 3: Zmierzch Bogów to żal a w swoim GS mówisz że to po prostu cudo , to ja ja sam nie wiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:07, anakonda102 napisał:

wzuć je do kotelogu z sejwami (domyślnie) C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\My
Documents\Gothic3ForsakenGods


Ale co wrzucić? Kto? Używaj funkcji odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:03, Lukasaz napisał:

Mam problem z patchem.mam 3 pliki i nie wiem gdzie je wkleić.1 plik nazywa się G3_World_01_0001.g3sav
. 2 plik G3_World_01_0001.g3savdat . 3 plik UserOptions .Ściągnąłem te plik z rapida
bo z gram.pl próbowałem ściągnąć ale pisało ze nie może ich odczytać czy jakoś tak i
przestawało pobierać w połowie.Proszę o pomoc.



wzuć je do kotelogu z sejwami (domyślnie) C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\My Documents\Gothic3ForsakenGods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:25, Ecko09 napisał:

> wzuć je do kotelogu z sejwami (domyślnie) C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\My

> Documents\Gothic3ForsakenGods

Ale co wrzucić? Kto? Używaj funkcji odpowiedz...



teraz lepiej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam lekki problem!
Dostalem zadanie by pogadac z gornem i thorusem co do wznowienia pokoju!
Poszedlem wpierw do thorusa i wykonywalem jego zadania, potem Oshy czy jakos tak zadal mi pytanie za kim jestem wiec odpowiedzialem ze jestem przeciw orkom dostalem list ktory mialem zaniesc do gorna.
No ale gosc przed wejsciem do gorna mnie nie wpuscil kazal wykonywac jakies durne zadania, ok.
Kazal zdobyc 5szt wodki i 10robarow mam je ale nie chce isc wziasc i zadanie nie moge wykonac, jak sie przeslizgne do gorna to nie chce ze mna rozmawiac i nie mam pojecia jak wykonac ten quest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:29, Milteen napisał:

mam lekki problem!
Dostalem zadanie by pogadac z gornem i thorusem co do wznowienia pokoju!
Poszedlem wpierw do thorusa i wykonywalem jego zadania, potem Oshy czy jakos tak zadal
mi pytanie za kim jestem wiec odpowiedzialem ze jestem przeciw orkom dostalem list ktory
mialem zaniesc do gorna.
No ale gosc przed wejsciem do gorna mnie nie wpuscil kazal wykonywac jakies durne zadania,
ok.
Kazal zdobyc 5szt wodki i 10robarow mam je ale nie chce isc wziasc i zadanie nie moge
wykonac, jak sie przeslizgne do gorna to nie chce ze mna rozmawiac i nie mam pojecia
jak wykonac ten quest :/



z Gornem możesz pogadać jeśli zapłacisz Errolowi 50000 sztuk złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:00, anakonda102 napisał:

> nie ma takiej opcji, jak mnie zatrzymuje odrazu mowie mu ze mam list do gorna on
mi go
> zabiera i finito ...

a masz pacha??


oczywiscie, kwestia wyglada tak:
jak poszedlem wpierw do gorna wszystko bylo ok ale potem gdy odnalazlem maga Kan walczyl z nim i musialem go zabic wiec niewykonalem zadan dla Kana wiec zaczolem od nowa myslac ze wykonam najpierw zadania dla Kana itd... a potem sie zajme gornem no ale teraz jest kaszana bo nie moge z nim rozmawiac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:03, zajacisko napisał:

Heh, a ja jeszcze czekam na kuriera.... Ale jaja :)


;) Dziś gry na pewno nie dostaniesz xP

Co do gry to odłożyłem ją, przynajmniej na razie ;/ Przez całkowite rozsypanie się Windowsa (nie chciał się nawet wczytać) musiałem zrobić format ;(... Nawet save''ów nie zdążyłem skopiować <cry>. No nic, przejdę sobie wszystkie części i zabiorę się za Zmierzch Bogów na sam koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować