Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 19:15, Mroczny Joga napisał:

Ehh... kupiłem orginalną grę i po zainstalowaniu gra się włącza i po chwili wyrzuca mnie
do Windowsa i wyskakuje takie coś wie ktoś co zrobić? jakiś patch ?



może coś znajdziesz w pomocy technicznej
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=2460
ps. upewnij się czy nie masz jakiegoś wirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:00, Shelazar napisał:

I co, zmieniła się trochę mapa w dodatku, czy ta sama Myrtana + nowe questy?

Zasadniczo się nie zmienia, zmienioe są obiekty (budowle itp.) Może poczytaj kolego to forum , to nabierzesz rozeznania. Niezła recka jest też na gry .online. Zgadzam się z nią niestety w 100%. Btw. Jako wielbiciela serii ,szczególnie 1-2 części, prześladuje mnie takie przemyślenie.....Jak można tak spierniczyć tak kultową grę? Bo to musi być świadome działanie,przecież na tym tytule można było zrobić ogromne pieniądze, i to przez wiele lat.Dlaczego zabili kurę znoszącą złote jaja? Może Gothic był zbyt dobry i konkurencja zrobiła juakąś machloje? Nie mogę tego ogarnąć ,ani z punktu marketingu ,ani jakiegokolwiek.Przecież gothici zawsze podkręcały cały przemysł hardware,pamiętacie ten szał jak miała wejś kolejna częśc? Ludzie dostawali zajoba, ,nowe kompy,karty , RAM,procki , ceny ramu przed premiera G-3 sięgnęły zenitu.A teraz hmmm.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:15, Mroczny Joga napisał:

Ehh... kupiłem orginalną grę i po zainstalowaniu gra się włącza i po chwili wyrzuca mnie
do Windowsa i wyskakuje takie coś wie ktoś co zrobić? jakiś patch ?

Sprawdż ilosć miejsca na dysku, zajrzyj do pliku:read.me .Oczywiscie zainstaluj własciwa poprawkę za strony CDP. Ja miałem podobne info jak przy instalce wgrałem złą kolejnosc poprawek do G-3 podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:15, Mroczny Joga napisał:

Ehh... kupiłem orginalną grę i po zainstalowaniu gra się włącza i po chwili wyrzuca mnie
do Windowsa i wyskakuje takie coś wie ktoś co zrobić? jakiś patch ?

Zainstalowałem kiedyś G-3 na partycji nie systemowej , i wywalało mi info że nie może odnależć prawidłowej ścieżki .Moze antywir ,monitor rejestru , skaner poczty , lub coś w tle masz co ci dodatkowo pożera zasoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:27, Mroczny Joga napisał:

Ta już działo bo zainstalowałem patcha, ale dzieki za pomoc ale aż boję się odpalić tą
grę po tym co o niej przeczytałem ;D



nie masz czego się bać gra cię nie zje tylko wciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:39, anakonda102 napisał:

> Ta już działo bo zainstalowałem patcha, ale dzieki za pomoc ale aż boję się odpalić

> grę po tym co o niej przeczytałem ;D


nie masz czego się bać gra cię nie zje tylko wciągnie


Taaaaa, albo Ci komp wybuchnie ;)

A tak na poważnie to... nie trać czasu i graj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nawiązując do swojego poprzedniego posta przypadkowo okazało się że była to wina rozdzielczości. I przez to mam takie pytanie, czy ta gra obsługuje rozdzielczość panoramiczną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego ogarnąć ,ani z punktu marketingu ,ani jakiegokolwiek.

Jak widać , główną wartością jest sama marka , a nie produkt który pod tą marką otrzymujemy.Gdybyśmy mieli do czynienia z jakimś nieznanym tytułem , to przy tych recenzjach i tej ilości błędów , Forsaken Gods zostałby okrzynięty kompletnym gniotem i poniósłby finansową klęskę.Jednak mamy do czynienia z Gothickiem , więc sprzedaż pewnie idzie nieźle , bo tysiące fanów to wielki kapitał tej gry.Wielu zawiodło się na G3 , być może jeszcze wiecej będzie niazadowolonych z dodatku , a i tak Arcanię , czyli grę okołogothickową kupią tysiące osób.I tak się to wszystko kręci.Pewnie trzeba jeszcze kilka takich wpadek , z jaką mamy do czynienia , aby legenda padła do końca i przestała przynosić zyski.Trzeba jednak przyznać , iż Joo Wood są z Gothickiem na prostej do tego drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm fakt Gothic 3 miał problemy i to spore, ale jakim cudem gra mi się w te wszystkie tytuły najlepiej ??? a pierwsza część mimo prostoty w formie okazała się najbardziej grywalna.
Jaki by to nie był Gothic i tak fan w niego zagra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 22:10, Krystianek145 napisał:

mam pytanie po zainstalowaniu patcha do zmierzchu bogow nie mam napisaow ani w menu ani
dialogow do wypowiadania ktos wie jak sobie z tym poradzic


Reinstal gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 07.12.2008 o 15:38, Master J napisał:

Poza tym kto może mnie nauczyć walki toporem (na I poziomie) w okolicach Silden i Geldern?


Walki toporem może nauczyć Cię Anog

Spoiler

po zebraniu pięciu listów polecających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto powie jak włączyć Depth of Field w grze ??? bez tego obraz w oddali wygląda jakby ktoś go podziurawił z kałasza tylko nie mówcie, że to nie działa z HDR i wygładzaniem naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pograłem chwile, i muszę przyznać że uczucia mam mieszane bo póki co fabuła zanosi się dość ciekawie, oczywiscie dużo nowości jest :) ale najbardziej przypadł mi do gustu nowy system walki na pierwszy rzut oka nie ma w nim nic nowego ale "wytrzymałość" teraz szybciej znika (nie tak jak w G3) co zmusza do minimalnego myślenia przy walce bo teraz nie idzie ciągle naciskać LPM ^^ niestety jeżeli chodzi o stronę techniczną to naprawdę jest to tragedia jest jeszcze gorzej niż w G3 przynajmniej moim zdaniem, regularne zawieszanie się gry do tego trzeba się przyzwyczaić, wrzucanie do Windowsa to też jest na porządku codziennym, masa błędów na początku gry wyszłem z pomieszczenia gdzie zaczyna się gra, a moim oczom ukazuje się głowa w ziemi... co do grafiki nie prezentuje ona niczego nowego, aczkolwiek dalej stoi na wysokim poziomie muzyka jak zwykle jest bardzo spokojna i miła dla ucha niestety nieco monotonna na dłuższą metę. To chyba tyle chciałem powiedzieć wstępnie po dwóch godzinach gry jak coś jeszcze wyłapie to napewno napisze, a zapomniał bym po zakupie gry najlepiej od razu pobrać patcha bo bez niego chyba normalnie nie da się grać, ja np. nie mogłem uruchomić gry bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować