Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 20:21, gracz 155 napisał:

> Myślę, że to właśnie ten Rudolph...
ale on nic nie odpowiada zapytałem juz nikolasa sylwestra i tego na g chyba garana i
mam zapytac jescze rudolfa (zadanie o czarnym magu )


Masz patcha? Ja to zadanie robiłam 2 dni temu i ze wszystkimi spokojnie dało się pogadać. A tak na serio to w ogóle nie musisz z nimi rozmawiać, nie mają żadnych wartościowych informacji. Po prostu musisz w nocy udać się do jaskini koło miasta i tam zabić Czarnego Maga. Położenie jaskini jest pokazane na mapce trochę wyżej (nr 15).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 12:38, vojdżek napisał:

Jak należy poprawnie zainstalowac patcha 1.06 z formatu zip.??
Czy trzeba to rozpakować w programie WinRAR??


Tak musisz rozpakować to programem WinRAR i dopiero zainstalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:01, vojdżek napisał:

A potem chce na pendrive to przerzucić to juz rozpakowane?


Rozpakowujesz patcha do dowolnego folderu po czym możesz go zgrać na pendriva lub z bieżącego folderu zainstalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hildur z Ardei chce jakiś artefakt z jaskini którą bronią poterzne istoty jak sam nam mówi... o którą jaskinie chodzi ? a i mamy poprosić/znaleść sobie kogoś do pomocy... kto to ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam moje pytanie, może ktoś pomóc ?

> Sry że zaspamuje teraz trochę ale mam problem i pytanie :) Od razu mówię że nie czytałem
> all stron, może ktoś już o to pytał, ale tutaj jest dużo spoilerów xD.
>
> Bardzo mnie denerwuje "migoczący" interface, i wogóle nawet jak wyjdę do menu to też
> wszystko migocze. Nie wiem, pewnie wystarczy zmienić jakąś opcje w "szczegółach" ale
> próbuje różne kombinacje i nic nie mogę wykombinować, co chwilę tylko restartuje tą grę
> i nic. Patcha instalowałem.
>
> Z góry dzięki za pomoc i sry jeszcze raz, a jeśli ktoś chce mnie ochrzanić za głupie
> pytanie czy cuś a na nie nie odpowie to niech sobie daruje =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh miałem identyczny problem. paski przestały migać po wyłączeniu AA (Anty ASiling?). Niestety grafik się trochę pogorszyła, ale da się grać.
________________________________________________________________

Wykonałem wszystkie zadania dla Thorusa i Osha. Osh mówi że mogę porozmawiać z Thorusem, a tamten (Thorus) mi mówi że nie odeskortowałem jego pułków, mimo że zrobiłem to zadanie. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Czy i wy zauważyliście, że wszystkie przedmioty z G3 są i w dodatku? Np. w Silden tam gdzie mieszkał szef obozu niewolników, w dalszym ciągu możemy znaleźć Ognisty Puchar który w poprzednich częściach już dawno żeśmy Gorok''owi oddali lub rozdali wraz z innymi po Paladynach. Nie spodobało mi się również to, że w kopalni Geldern możemy znaleść Koronę Adanosa którą przecież zniszczyliśmy, wraz z innymi artefaktami w kuźni Klanu Młota. Coś mi tutaj to Trine Games namieszało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:59, Nevikanos napisał:

/.../> Np. w Silden tam gdzie mieszkał szef obozu niewolników, w dalszym ciągu możemy znaleźć
Ognisty Puchar /.../

A da się go sprzedać?
Jak sie da, to pół biedy, chociaż poszedłem już do Trelis. Zawsze mogę wrócić, gotówka przecież sie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:08, szmuglero napisał:

Czy gthic 3 zmierzch bogów jest rozgrywany tylko na terenach myrtany?


Tak jedynie na terenach Myrtany wiec do Nordmaru i Varantu się nie dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:08, szmuglero napisał:

Czy gthic 3 zmierzch bogów jest rozgrywany tylko na terenach myrtany?


Tak, droga do Nordmaru i Varantu jest zastawiona głazami, a gdy próbowałem przepłynąć od plaży Cape Dun do Varantu, to na plaży spotkałem 3 paladynów, ale była tam niewidzialna ściana i mogłem stać tylko jakieś 1,5 metra od wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch do Gothic 3 Zmierzch Bogów ma być do końca tego roku:

"Łatka do "Zmierzchu Bogów" jeszcze w tym roku

Jak donosi portal Eurogamer powołując się na JoWooD – oficjalnego wydawcę serii Gothic, do końca roku pojawi się oficjalna łatka do ostatnio wydanego rozszerzenia “Forsaken Gods” ( pol. “Zmierzch Bogów”). Jak możemy przeczytać prace rozpoczęły się dwa tygodnie po premierze i głównym powodem ich rozpoczęcia są wszechobecne w tytule bugi. Wydawca przeprosił za zaistniała sytuacje tłumacząc się “dobrą wolą” w kwestii wydania tytułu we wcześniej zaplanowanym terminie."

Źródło: http://gothic.gram.pl/

Mam nadzieję, że będzie działała z polską wersją językową gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, pozamiatane... Po tym jak pogadałam z Gornem i kazał mi szukać maga wody w Okarze, wszyscy mieszkańcy Trelis rzucają się na mnie z bronią, łącznie z Thorusem. Jeszcze nie wykonałam zadania o poproszenie Thorusa o pomoc, więc myślę, że to by było na tyle mojej przygody ze Zmierzchem Bogów :/ PKP :/
Wystąpił może ten problem u kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać się go nie da, bo nawet nie da się go podnieść :/ Tak o sobie leży, a jak klikniesz to Bezimienny robi ruch jakby go podnosił, ale ten w dalszym ciągu zostaje na podłodze! Szkoda słów na to całe Trine Games....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować