Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 15:47, Don Zorro napisał:

O

Spoiler

d

powie ktoś może...


"Jaka jest w dodatku sytuacja polityczna?"

Sytuacja polityczna ?

Sprecyzuj o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 16:08, Furion III napisał:

Jest to prawda co piszą w recenzjach, że gra jest bardzo źle zrobiona oraz że nie da
się jej ukończyć normalnie?


Co do ukończenia normalnie to nawet z 1.06 to przesada, ujme to tak "gra nie ułatwia nam przejścia jej bez problemów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 15:05, Paje96 napisał:

> Mam problem mianowicie jak np. wchodze do Geldern to mi sie gra totalnie zacina

A jakiego masz kompa ? Może twó komp ledwo spełnia wymagania .Na jakich grasz detalach
? Może to się zacina od tego że grasz na wysokich lub srednich detalach .


nie to sie nieraz tak robi ze wczytam chodzi czysto pozniej sie tak zacina ze nie moge grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 16:19, MateuszPL8475 napisał:

nie to sie nieraz tak robi ze wczytam chodzi czysto pozniej sie tak zacina ze nie moge
grac


Ja na takim kompie co Ty, tylko że z kartą 7600GT mogłem grać w miarę normalnie - po formacie kompa ;) Chociaż fakt, że były wcinki dlatego zmieniłem kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 16:05, tomeksmy01 napisał:

> O

Spoiler

d

powie ktoś może...

"Jaka jest w dodatku sytuacja polityczna?"

Sytuacja polityczna ?

Sprecyzuj o co ci chodzi...


O to, kto dominuje w kraju. Pod czyją kraj jest władzą? Trwa jakaś wojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ostatnio recenzje w Play''u. Ocena to była o ile dobrze pamiętam 3...
Był tylko jeden plus, mianowicie "Pomiędzy bugami jest jakaś fabuła" a reszta to minusy...więc raczej nie pogram. Tak samo jak w podstawkę...zaraz mi się znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 17:40, Don Zorro napisał:

O to, kto dominuje w kraju. Pod czyją kraj jest władzą? Trwa jakaś wojna?

Jeżeli chodzi o fabułę to Myrtana została podzielona na 4 stronnictwa. Pierwsza na zachodzie to Anog i Inog którzy nie chcą mieszać się do wojny, razem tworzą spokojną "oazę" dla ludzi (w zarządzaniu Silden i Geldern).
Drugim stronnictwem jest wschód reprezentowany prze generała Lee (Vengard). Lee podobnie jak bracia nie chce mieszać się do wojny, ponieważ uważa że to strata czasu.
Wojna zaś o której mowa toczy się pomiędzy północą i południem, kolejno Gornem (Gotha) i Thorusem (Trelis). Gorn wśród ludzi uważany jest za kogoś w rodzaju tyrana i agresora, który zaciąga każdego do woja. Część ludzi którzy nie chcieli go wspomóc uciekła na zachód. Thorus natomiast pod swoją władzą skupia głównie orków, (prowadzonych pod zwierzchnictwem słynnego Kana) i najemników.

Co się tyczy Bezimiennego najwyraźniej stał się prawdziwym patriotą. Pokłócił się z Xardasem, o względy w państwie ponieważ mag popierał generała Lee. Między nimi doszło do takiej walki że Xardas wrzucił go w jakiś portal, w wyniku czego bohater stracił dawne siły. Bezsens jak ja nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 17:40, Don Zorro napisał:

O to, kto dominuje w kraju. Pod czyją kraj jest władzą? Trwa jakaś wojna?


Spoiler

W Myrtanie jest wojna między Gotha (Gorn) A Trelis (Thorus), Lee (Vengard) czeka aż zmęczy ich wojna, a Silden (Anog) i Geldern (Inog) starają się nie angażować w ten konflikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2008 o 14:54, kamil E napisał:

Tak, ponieważ te lokacje zostały zmienione więc kamieni tam nie ma... tak się zastanawiam
czy w ogóle są do tych lokacji kamenie, ponieważ sam ich szukam ;|.

Spoiler

Jeżeli chodzi o artefakty z Ardei, które mamy znaleźć to, gdzie się znajduje jaskinia
z "potężnymi potworami", w której jest jeden artefakt?
Jeżeli to ta między Ardeą
a Vengardem z tymi nowymi potworami to tam nic nie ma -.

-


Nie ma kamienia do Montery, twórcy zapomnieli stworzyć ;] A kto zleca to zadanie z artefaktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 14:54, kamil E napisał:

Spoiler

Jeżeli chodzi o artefakty z Ardei, które mamy znaleźć to, gdzie się znajduje jaskinia
z "potężnymi potworami", w której jest jeden artefakt?
Jeżeli to ta między Ardeą
a Vengardem z tymi nowymi potworami to tam nic nie ma -.

-

Spoiler

Chodzi o Reddock, artefakt jest na stole obok pieca kowalskiego. Między Ardeą, a Cap Dun (Przylądek Dun).



Ecko09
Bezimienny zostaje królem, ponieważ tak wymaga Gothic4. Bezimienny zostaje królem i tak kończy się wielka epicka przygoda. Zapewne zobaczymy go w nadchodzącej części, ale nie będziemy nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Nie będę robił nowego tematu, więc podłączę się tu. Otóż G3 Zmierch Bogów zabardzo mi się tnie na najwyższych ustawieniach, a nie powinno na moim kompie. Mój sprzęt to:

-AMD Athlon x2 4200+
-1,5 GB Ram ddr2
-His IceQ Radeon HD4670 512 gddr3

Podstawowa część G3 mi smiga jak malowana, a tutaj coś niezbyt ;//.

Wie ktoś dlaczego mi się ścina ? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 19:46, PompedjuSZ napisał:

Witam ! Nie będę robił nowego tematu, więc podłączę się tu. Otóż G3 Zmierch Bogów zabardzo
mi się tnie na najwyższych ustawieniach, a nie powinno na moim kompie. Mój sprzęt to:

-AMD Athlon x2 4200+
-1,5 GB Ram ddr2
-His IceQ Radeon HD4670 512 gddr3

Podstawowa część G3 mi smiga jak malowana, a tutaj coś niezbyt ;//.

Wie ktoś dlaczego mi się ścina ? Z góry dziękuję za pomoc :)


Gothic 3 ZB ma większe wymagania i 1,5 gb to są minimalne.
A druga sprawa to to, że nawet na machinach typu komp Wdowiakma się ścina. Gra po prostu nie nadaje się do grania... Wiem to trudne dla osoby, która wydała na ten gniot 80 zł ale niestety albo stety tak jest ;P. Ja nie kupiłem i czekam aż stanieje lub wydają patche ;). Polecam się na przyszłości .
Garrick ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:45, Ecko09 napisał:

Dowiem się wreszcie dlaczego Bezi zostaje wybrany na króla?


Spoiler

Bo podbija Myrtane? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 00:10, garrick napisał:

> Witam ! Nie będę robił nowego tematu, więc podłączę się tu. Otóż G3 Zmierch Bogów
zabardzo
> mi się tnie na najwyższych ustawieniach, a nie powinno na moim kompie. Mój sprzęt
to:
>
> -AMD Athlon x2 4200+
> -1,5 GB Ram ddr2
> -His IceQ Radeon HD4670 512 gddr3
>
> Podstawowa część G3 mi smiga jak malowana, a tutaj coś niezbyt ;//.
>
> Wie ktoś dlaczego mi się ścina ? Z góry dziękuję za pomoc :)

Gothic 3 ZB ma większe wymagania i 1,5 gb to są minimalne.
A druga sprawa to to, że nawet na machinach typu komp Wdowiakma się ścina. Gra po prostu
nie nadaje się do grania... Wiem to trudne dla osoby, która wydała na ten gniot 80 zł
ale niestety albo stety tak jest ;P. Ja nie kupiłem i czekam aż stanieje lub wydają patche
;). Polecam się na przyszłości .
Garrick ;P



no to może jest kwestia ramu, ale w recenzji mówili, że gra ma zmodernizowany silnik graficzny i wyeliminowano to co powoduje, że gra się scina sama z siebie. Poza tym przez 10 min gry znalazłem kupe bugów, niektórych przedmiotów nie da sie podnieść, nie widać imion postaci ;/. Slusznie to ująłeś "gniot".

P.S jak można zwalic tak zajebi**ą grę ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące głównego questa:

Spoiler

Gdzie go mam zacząć rozwijać? Byłem już u Gorna, Thorusa, Anoga i tego Inoga(?). W sali tronowej to zamiast Lee zastałem super zbroję :D. Zaczynamy chyba w Silden, ale tam nikogo ciekawego nie ma. I jeszcze jaki jest najlepszy miecz w grze oraz kto tu uczy wytrzymałości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze O POMOC NIE MOGE WYKONAC tego zadania aby zaprowadzic brata inoga do anoga czy odwrotnie
wykonałem wszytskie zadania do zabicia czarnego maga włącznie i jak ide po brata który czyta pismo i mowi mu ze juz cz mag nie zyje to on mowi ze brat sie ucieszy czy cos takiego i koniec a ni nie stawia zadnego zadania a ni nie idzie zemna i stoje w miesjcu CO ROBIC?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 09:55, BlackBomb napisał:

Mam pytanie dotyczące głównego questa:

Spoiler

Gdzie go mam zacząć rozwijać? Byłem już u Gorna,
Thorusa, Anoga i tego Inoga(?). W sali tronowej to zamiast Lee zastałem super zbroję
:D. Zaczynamy chyba w Silden, ale tam nikogo ciekawego nie ma. I jeszcze jaki jest najlepszy
miecz w grze oraz kto tu uczy wytrzymałości?



Spoiler

Zaczynasz od zdobycia listów polecających w Silden i Geldern dla Anoga, potem w Geldern rozmawiasz z Inogiem. Potem wykonujesz dla niego zadania w Trelis. Następnie prowadzisz Inoga do Anoga do Silden. Tam otrzymujesz zadanie rozmowy z Thorusem i Gornem. A potem... dasz sobie radę :)
Ps. zacznij od Thorusa i dopiero jak wykonasz dla niego wszystkie zadanie to idź porozmawiać z Gornem.


Dnia 14.12.2008 o 09:55, BlackBomb napisał:

Prosze O POMOC NIE MOGE WYKONAC tego zadania aby zaprowadzic brata inoga do anoga


Oj, widzę, że masz chyba buga i nie ma już ratunku. Czekasz na patcha albo zaczynasz od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować