Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

A tak w ogóle to już uprzedzam na przyszłość wszystkie pytania!!!

Wszystkie zadania można wykonać bo nie mają błędów!
Jedynie trzeba trochę pobiegać po okolicy zwłaszcza przy zadaniach z doprowadzeniem jakiejś osoby we wskazane miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:13, Fun g 1 2 3 napisał:

Zabawy w edytorze są kompletnie niepotrzebne!!!
Aby spotkać się z Lee należy najpierw spotkać się z gornem w sprawie posiłków dla Gothy
i wykonać wszystkie zadania dla strażnika bramy do zamku!
Po tym Lee nagle i niewiadomo skąd pojawi się na dziedzińcu!


Nie o to mi chodzi!

Jakbyś poczytał poprzednie posty to byś wiedział o co chodzi. O zamku już napisałem, a z Lee inni mają taki problem, że po rozmowie, sobie gdzieś idzie, a nie nie wiedzą gdzie on jest. Poza tym pisałem o konsoli, a nie edytorze, bo takowego niema.

P.S. I nie wal po 500 wykrzykników, bo jest to po prostu zbędne i irytujące.
P.S. 2 Jest taki znaczek jak edytuj. Nie musisz pisać po trzy posty pod rząd, bo to jest najzwyklejszy spam, a twoje "nauki" i tak nic nikomu nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:11, Drizzt Drow napisał:

oki dzięki!! przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, z Vengardu trzeba było zaprowadizć
do Faring żonę Hubertusa, ale ona cały czas sie za mną wlecze po Faring, w które miejsce
ją dokładnie odstawić?

Ja ją doprowadziłem po 1h kręceniu się w mieście w końcu ustałem w zamku przy tym kamieniu zawalonym od ostrzenia mieczy i nagle szanowna pani się ocknęła że jest w Faring (po wyjęciu łuku) potem w jednym miejscu z bezim zrobiła zakupy i wróciłem z nią do Vengardu :D
A teraz mam problem z Lee, którego niema nigdzie i nie wiem gdzie znaleźć fragment tej zbroi któa jest koło Silden o której mówił "tajemniczy wędrowiec". Wie ktoś gdzie znaleźć zbroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 20:25, Gorn7 napisał:

A teraz mam problem z Lee, którego niema nigdzie i nie wiem gdzie znaleźć fragment tej
zbroi któa jest koło Silden o której mówił "tajemniczy wędrowiec". Wie ktoś gdzie znaleźć
zbroje?


Ten fragment znajduje się w tej samej jaskini przez którą przechodziła eskortowana przez bezimiennego karawana kupców w jednym z początkowych zadań!
Jest to po lewej strone od zakrętu przy wyjściu z Geldern!
Wiem bo sam sprawdzałem i znalazłem!
Na jej końcu powinno być kilku ożywieńców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że twórcy nie wiedzieli jak przedłużyć grę i połowa zadań, które musimy wykonać polega na odprowadzeniu/doprowadzeniu kogoś do jakiegoś, najczęściej odległego miejsca. Paranoja :/

Spoiler

Wie ktoś może, gdzie jest uwięziony Osch w zadaniu, gdy trzeba zaprowadzić go do Gorna, do Gothy? Od orków dowiedziałam się tylko, że został aresztowany, a Thorus nie chce ze mną rozmawiać. Obleciałam całe Trelis w koło i nie mogę znaleźć tego Oscha :/

Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , ja też mam wiele problemów z wykonaniem paru zadań, moje pytanie ,czy ktoś się orientuje czy istnieje poradnik do dodatku zmierzch bogów tak jak było w przypadku gothic 3, czy ktoś posiada taki dodatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam mój problem :(
spoiler:

Spoiler

otóż dostałem od anoga zadanie, aby thorus przestał atakować geldern. Gdy do niego idę on nie chce ze mną rozmawiać. Żeby nie było - wcześniej poszedłem do gorna i uratowałem maga wody. Może po prostu jak wybrałem gorna to nie można z nim rozmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:01, Varo napisał:

Ponawiam mój problem :(
spoiler:

Spoiler

otóż dostałem od anoga zadanie, aby thorus przestał atakować geldern. Gdy
do niego idę on nie chce ze mną rozmawiać. Żeby nie było - wcześniej poszedłem do gorna
i uratowałem maga wody. Może po prostu jak wybrałem gorna to nie można z nim rozmawiać
?



Spoiler

Chyba tak właśnie jest, po prostu gra jest strasznie liniowa i jeśli zrobisz coś inaczej niż przewiedzieli twórcy to mija Cię spora część zadań. Tak właśnie jest w przypadku Thorusa (należało z nim porozmawiać zanim wykonałeś zadania dla Gorna). Nie pozostaje nic innego jak dalej wykonywać zadania dla Gorna i Lee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 09:44, gogus12 napisał:

witam wszystkich , ja też mam wiele problemów z wykonaniem paru zadań, moje pytanie ,czy
ktoś się orientuje czy istnieje poradnik do dodatku zmierzch bogów tak jak było w przypadku
gothic 3, czy ktoś posiada taki dodatek??


Poradnik możesz pobrać z tego linku:

http://www.gry-online.pl/poradnik_pdf.asp?ID=11396

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko. Z tego co czytałem o tym dodatku i to co mi koledzy mówili to jest to straszliwa porażka ... Jak jest w rzeczywistości. Na prawdę ta gra ma aż tyle błędów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:22, mlynar911 napisał:

Mam do was takie pytanko. Z tego co czytałem o tym dodatku i to co mi koledzy mówili
to jest to straszliwa porażka ... Jak jest w rzeczywistości. Na prawdę ta gra ma aż tyle
błędów ?


Tak, jest fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:22, Ecko09 napisał:

Tak, jest fatalnie...

Gorzej niż w przypadku wyjścia na rynek Gothica 3 ? Bo z recenzji z gram.pl można wyczytać ,że to jest apokalipsa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 13:38, mlynar911 napisał:

Gorzej niż w przypadku wyjścia na rynek Gothica 3 ? Bo z recenzji z gram.pl można wyczytać ,że to jest >apokalipsa ;p

Jest zdecydowanie gorzej. W g3 tego nie było ale tutaj gdy zatnie się quest trzeba zaczynać całą grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:38, mlynar911 napisał:

> Tak, jest fatalnie...
Gorzej niż w przypadku wyjścia na rynek Gothica 3 ? Bo z recenzji z gram.pl można wyczytać
,że to jest apokalipsa ;p


A co do płynności gry, to już się wypowiadałam: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36143&pid=1390 :( Natomiast podstawka, oraz inne gry (np. Wiedźmin, Sacred 2) u mnie śmigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:43, Paladynka napisał:

A co do płynności gry, to już się wypowiadałam: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36143&pid=1390
:( Natomiast podstawka, oraz inne gry (np. Wiedźmin, Sacred 2) u mnie śmigają.

Hehe rzeczywiście z tego posta można wywnioskować ,że płynnośc gry jest normalnie oszałamiająca i powalająca ;p
Dlaczego JooWood nie pomyślał normalnie i racjonalnie?! Zamiast wypuszczać oddzielny dodatek robiony przez jakiś hindusów z masą błędów i kosmicznie niestabilnym silnikiem to mogli by nie być tak pazerni na kase i wypuścić dodatek do podstawki który poprawia wszystkie istniejące błędy w Gothicu 3! Ja tego nie rozumiem. I na dodatek są tak bezczelni ,że po wypuszczeniu gry na rynek na oficjalnej stronie przepraszają ,że wypuścili taki gniot?! To po co przepraszać !?!?!?!?!

Master J

Dnia 21.12.2008 o 13:43, Paladynka napisał:

Jest zdecydowanie gorzej. W g3 tego nie było ale tutaj gdy zatnie się quest trzeba zaczynać całą grę od >nowa.

Taa na stronie JooWood powinni zamieścić plik w pdf ze wszystkimi komendami do konsoli ... ;] Na wszelki wypadek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:22, mlynar911 napisał:

Mam do was takie pytanko. Z tego co czytałem o tym dodatku i to co mi koledzy mówili
to jest to straszliwa porażka ... Jak jest w rzeczywistości. Na prawdę ta gra ma aż tyle
błędów ?

Wymienię ci kilka :
- czasem niema głosu lub jest po angielsku
- wszędzie gra się tnie, choć na moim kompie nie powinno
- Nie zdradzając fabuły kilku pewnych ludzi po prostu chodzi nie wiadomo gdzie, przez co nie można wykonać dalszego ciągu questa
Niby poprawili optymalizację, ale widać, że to bujda :(
------------------------------------------------------------------
Mam pytanie (nie jest to kierowane do młynara) :

Spoiler

Gdzie jest artefakt, który trzeba przynieść Marcowi ? Szukałem wszędzie między ardeą a vengardem, każdy kufer, znalazłem nawet szatę maga ognia, koronę władcy myrtany i pancerz szpiega. Nie wiem czy to nie czasem właśnie korona, lecz mam do was prośbę - zaznaczcie mi na mapie lokalizację tego artefaktu, bo nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:04, Varo napisał:

Wymienię ci kilka :
- czasem niema głosu lub jest po angielsku

- nie zapominaj o tym, że nie ta osoba mówi swoją kwestie w rozmowie.

Dnia 21.12.2008 o 14:04, Varo napisał:

- wszędzie gra się tnie, choć na moim kompie nie powinno

- a przy przycięciu wszystkie tekstury wczytują się od zera i czasami się nie pojawiają

Dnia 21.12.2008 o 14:04, Varo napisał:

- Nie zdradzając fabuły kilku pewnych ludzi po prostu chodzi nie wiadomo gdzie, przez
co nie można wykonać dalszego ciągu questa
Niby poprawili optymalizację, ale widać, że to bujda :(


Jest tego o wiele więcej ale komu chciało by się to wypisywać.

Dnia 21.12.2008 o 14:04, Varo napisał:

Gdzie jest artefakt, który trzeba przynieść Marcowi ? Szukałem wszędzie między ardeą
a vengardem, każdy kufer, znalazłem nawet szatę maga ognia, koronę władcy myrtany i pancerz
szpiega. Nie wiem czy to nie czasem właśnie korona, lecz mam do was prośbę - zaznaczcie
mi na mapie lokalizację tego artefaktu, bo nie mogę znaleźć


Jeśli chodzi o ten artefakt to można go dostać od faceta pod drzewem przy głównej bramie w Ardei. Jeśli przejrzysz przebieg rozmowy z Marciem to dowiesz się jak on ma na imię (z tego co pamiętam to nazywa się na S)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować