Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 11:08, Culfon napisał:

mam pytanie czy w dodatku jest nordmar lub varant?


Nie ma.

Przy okazji też sie zapytam, mam misje by zaprowadzićOscha z Trelis do Gothy, w Trelis dowiedziałem sie że jest uwięziony w jakimś obodzie niedaleko, ale za chhhhoinkę nie moge go znaleśc, wie ktoś gdzie kolesia szukać?
z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;)
Po ukończeniu gry(pomogłem Gornowi) postanowilem pozwiedzać trochę okolice Myrtany, no i wędrowałem sobie spokojnie ,a tu moim oczom okazał się Thorus ^^ w jego okolicy jest tez ukryta jaskinia ale niema w niej nic ciekawego.

PS: nie wiem czy ktoś już to odkrył, ale tak czy owak postanowiłem to napisac;p

20081230125658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 20:11, lancuch napisał:

nie mysl ze to zart ale dopoki nie mialem 300 so;y nie moglem go uniesc jak juz mialem
300 sily <potrzebne do nauczenia sie regeneracji hp> podnioslem to bez trudu

300 siły?! I co ten młyński kamień daje? Kolejne 5 punktów siły? Choć z drugiej strony siła w ZB idzie dość szybko, za większość zadań otrzymuje się jej bonus, tak więc może też tyle uda mi się uzbierać ;) Znacznie gorzej idzie myślistwo, dzięki jakiejś roślince dodałem sobie 5 punktów tego, pozostaje jedynie inwestować w tą umiejętność PD.
Kalejdoskop86 --> Latający Bezimienny to jeszcze pikuś, ale bizony ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako król Rhobar III denerwuje mnie tylko jeszcze odpowiedzi moich podwadnych:
,,czego chcesz", ''''zostaw mnie w spokoju''''. a jak ukarałem jednego palladyna za taką odzywkie do króla to reszta rzuciła się na mnie z krzykiem morderca. o co im chodzi przeciesz jestem ich królem więc mogą robić nimi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie gdybym był na miescu tego paladyna to tez był króla zaatakował xD Ale faktycznie .. bugów i NIEDOROBIEŃ jest w cholere i jeszcze troche ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no stary ale w myslistwo tylko jezeli chcesz byc lucznikiem lub miec 2 mieczyki bo zeby miec trofea to nie ma po co PN wydawac bo hajsu przez cala gre mialem w ch... i jeszcze troche :) przy ukonczeniu gry gdybym sprzedal wszystkie bzdety mialbym grubo ponad 300 tysiecy ;] w sumie najbardziej sie oplaca grac magiem bo i tak pancerz paladyna moze se zalozyc(na bank kazdy znalazl go w vengardzie albo kilkakrotnie wypadl z paladyna) ubrac tarcze bedzie mial high defense a do tego niezle czary co paradoksalnie sa lepsze od miecza bo gdy przy 40 prastarej wiedzy ktora mialem od czytania pulpitow walilem wiecej z kuli ognia ktora sie ma od poczatku niz z sila 350 i mieczem rozdzieraczem czaszek poblogoslawionym i zaostrzonym <dmg ostrza 280 +10+10>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:48, lancuch napisał:

no stary ale w myslistwo tylko jezeli chcesz byc lucznikiem lub miec 2 mieczyki bo zeby
miec trofea to nie ma po co PN wydawac

Właśnie myślałem o tych 2 mieczykach, ale chyba jednak nie będę się tego uczył. Za dużo inwestowania w myślistwo.

Dnia 30.12.2008 o 18:48, lancuch napisał:

przy ukonczeniu gry gdybym sprzedal wszystkie bzdety mialbym grubo ponad 300
tysiecy ;]

O, to nieźle ;) Czyli problem z wydawaniem kasy w dalszych etapach gry niestety jest. A szkoda.

Dnia 30.12.2008 o 18:48, lancuch napisał:

pancerz paladyna moze se zalozyc

Jeśli o pancerzu paladyna mowa... ode mnie kolejny screen buga [ZB 3]. Kosztuje tylko 1 monetę ten pancerz, spotkałem aż trzy sztuki u handlarza w Geldern, ale po wykupieniu za takie marne pieniądze nie da się go założyć... A już myślałem, że na początku gry będę niepokonany ;)

Dnia 30.12.2008 o 18:48, lancuch napisał:

<dmg ostrza 280 +10+10>

To i tak ładnie. Ja na razie odbieram 80 jakimś cienkim mieczykiem, ale trza będzie zainwestować w wytrzymałość - Bezi po kilku machnięciach pada wykończony.
Pozdro.

20081230191712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ przy ukonczeniu gry gdybym sprzedal wszystkie bzdety mialbym grubo ponad 300

Dnia 30.12.2008 o 18:48, lancuch napisał:

tysiecy ;] /.../

Eee tam. Toś bardzo ubogi. Porządny gracz powinien uzbierać nie mniej niż milion, chyba, że woli trzymać tak z 5 przednich pancerzy i z 10 egzemplarzy najlepszej broni. A i tak zbliży się do miliona. Przyznaj się, nie chciało Ci sie zbierać wszystkiego i sprzedawać ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:22, Gryczka napisał:

/.../ > Właśnie myślałem o tych 2 mieczykach, ale chyba jednak nie będę się tego uczył. Za dużo
inwestowania w myślistwo. /.../

Nie musisz. Wystarczą dwa odpowiednie miecze. Zostaniesz mistrzem dwóch mieczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom wytrzymalosc jest tu minusem walki chyba jowood chcial zeby bylo wiecej magow niz rycerzy :D

smieszne jest ze z kazdej postaci mozna wylootowac pancerz np z orka elity zbroje elitarnego orka albo od orka mistrza przyowaln jego szate mam nawet screen jak bezi czadersko wyglada "od tylu" w tej szacie

na screenie szata bezi w koronie adanosa z 2 pozeraczami czaszek i w zbroi orka mistrza przywolan :)

20081230203334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gdzie jest artefakt w reddock, który trzeba zdobyć dla tego gościa z ardei - a w ogóle skąd wziąść tego pomocnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 20:33, lancuch napisał:

na screenie szata bezi w koronie adanosa z 2 pozeraczami czaszek i w zbroi orka mistrza
przywolan :)

Heh wygląda trochę jak szata nekromancji z Gothica 1,2 ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:45, Varo napisał:

Spoiler

Gdzie jest artefakt w reddock, który trzeba zdobyć dla tego gościa z ardei - a w ogóle
skąd wziąść tego pomocnika ?


Spoiler

Artefakt leży na stole tam gdzie w podstawce byli buntownicy niedaleko areny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eloja mam problem w Geldern kiedy już odwalam te wszystkie misjie dla Inoga

Spoiler

(zbieranie podatków, eskorta kupców, zniszczenie obozu i przyprowadzenie szpiega) i wszystko zgłosze mam do dyspozycji "zrobione" wtedy pokazuje sie napis "Świetnie, ruszajmy do Silden " (bez głosu, tylko napis) a on sie nie rusza od tego pulpitu,i dostaje +500 expa i 1000 złota i to wszystko! nie wiem czy to bug czy trzeba cos zrobić jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to bug, spróbuj jeszcze raz wczytać sava przed tym momentem i zobacz, no i idź do Silden zobacz czy Anog Ci coś powie, jeśli Anog zareaguje tak jakbyś tam przyprowadził Inoga to cała grę będziesz mógł spokojnie ukończyć bo więcej questów z nimi związanych raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

(zbieranie podatków, eskorta kupców, zniszczenie obozu i przyprowadzenie szpiega)

Spoiler

Jeszcze zabicie czarnego maga w Trelis. Bez tego nie pójdzie byłem w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepny problem... :(

Spoiler

czy gdy zabierzemy tych 3 orków do Kana totrzeba z nim pogadać czy jak? bo ja ich zabrałem i nie wiem co dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:33, lancuch napisał:

smieszne jest ze z kazdej postaci mozna wylootowac pancerz np z orka elity zbroje elitarnego
orka albo od orka mistrza przyowaln jego szate mam nawet screen jak bezi czadersko wyglada
"od tylu" w tej szacie

A z tym to się jeszcze nie spotkałem. U żadnej postaci nie widziałem jak na razie pancerza, który można by założyć. Ale właściwie, czym mniej bugów tym lepiej ;)
KrzysztofMarek - Troszkę jaśniej? Jakie to mają być te dwa miecze?

Mam jeszcze pytanie: teleport do Silden, gdzie mogę go znaleźć? Do Geldern i Trelis mam, teraz szukam jeszcze w Monterze. A, i mam zadanie: elementy pancerza dla tajemniczego wędrowca. Gdzie znajduje się jaskinia obok Silden, w której znajdę ten pancerz? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować