Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2009 o 14:39, St0ck napisał:

Mam takie pytanie, jak sie dobija przeciwników mieczem? Bo kurde nie pamietam a samą
myszką się nie da : /

W samym Gothicu należało wycelować w leżącego wroga, kliknąć prawy przyciks myszki i dołożyć lewy. W dodatku pewnie jest tak samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście! Mi usunął błąd "where is the guru"...

Tak poza tym mam pytanko.

Spoiler

Spotkałem maga wody, który dał mi klucz za zabicie potworów, powiedział, że potrzebuje jeszcze 2, od jego braci, jednego z Gothy drugiego z Faring. Ten z Gothy już mam, ale w Faring nie mogę znalezc zadnego maga?!?

I drugie pytanko, gdzie naucze sie wladac duzym ostrzem i otwierac trudniejsze zamki? Gdzie znajde lepszego kupca ktory sprzeda mi duzo miksturek many/zycia/wytrzymalosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:42, St0ck napisał:

/.../> Ten z Gothy już mam, ale w Faring nie mogę znalezc zadnego maga?!?
/.../

Spoiler

Nie znajdziesz go, w każdym razie nie znajdziesz go teraz. Bo wejscie do groty, w której siedzi zasłania niewidzialna ściana i dostać się tam można tylko kodem. Może będzie to poprawione w patchu następnym. Wyjść można, wrócić ponownie też tylko kodem: goto ep_Faring_Mage_01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mag jest zbugowany, co oznacza, że quest jest również niemożliwy do zrobienia, co za tym idzie jakiś item jest niemożliwy do zdobycia. P O R A Ż K A! Poza tym znalazłem niedaleko adrei jakieś bezimienne potwory... n/c poza tym ogry mają bezimienną broń...

Ludzie, którzy tłumaczyli grę na polski - PZDR... w opisach broni piszecie, że wymaga umiejętność duże bronie II... a jak chcę się nauczyć tej umiejętności to sie pozornie nie da... dlaczego? BO NIKT JEJ NIE UCZY! Uczą tylko umiejętności władania toporami... i właśnie to jest "duża broń" Kolejna porażka tym razem z strony polaków... No chyba, że tak już było w wersji angielskiej to zwracam honor.

Poza tym rozmawiając z strażnikiem wejścia do główny dziedziniec w Vengardzie, już po rozmowie z Marcusem, tworzą się jakieś błędy, w ogóle nie slychać co mówi, potem w ogóle nic nie mówi, potem mówi znowu to samo po polsku, potem po angielsku co to ma być???

I teraz mam pytanko... gdzie są artefakty, które trzeba znależć pomiędzy Vengardem a Ardeą.? Te z questa, żeby spotkać się z LEEEEEE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z CDP, kiedy będzie polski patch 1.07 ??? Angielska i niemiecka wersja sa juz dawno w sieci? Chyba czas na jakas informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:29, codo napisał:

Panowie z CDP, kiedy będzie polski patch 1.07 ??? Angielska i niemiecka wersja sa juz
dawno w sieci? Chyba czas na jakas informacje?


Chyba my Polacy tego patcha nie otrzymamy, no chyba, że CDP poprawia nawet dubbing... Zresztą i tak przestałem w to grać po prostu mam dość nerwów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 19:29, St0ck napisał:

No dobra, mag jest zbugowany, co oznacza, że quest jest również niemożliwy do zrobienia,
co za tym idzie jakiś item jest niemożliwy do zdobycia. P O R A Ż K A! Poza tym znalazłem
niedaleko adrei jakieś bezimienne potwory... n/c poza tym ogry mają bezimienną broń...

Ludzie, którzy tłumaczyli grę na polski - PZDR... w opisach broni piszecie, że wymaga
umiejętność duże bronie II... a jak chcę się nauczyć tej umiejętności to sie pozornie
nie da... dlaczego? BO NIKT JEJ NIE UCZY! Uczą tylko umiejętności władania toporami...
i właśnie to jest "duża broń" Kolejna porażka tym razem z strony polaków... No chyba,
że tak już było w wersji angielskiej to zwracam honor.

Poza tym rozmawiając z strażnikiem wejścia do główny dziedziniec w Vengardzie, już po
rozmowie z Marcusem, tworzą się jakieś błędy, w ogóle nie slychać co mówi, potem w ogóle
nic nie mówi, potem mówi znowu to samo po polsku, potem po angielsku co to ma być???

I teraz mam pytanko... gdzie są artefakty, które trzeba znależć pomiędzy Vengardem a
Ardeą.? Te z questa, żeby spotkać się z LEEEEEE...



Co do nauki DUŻY OREŻ II to uczy tylko Olis - Ork przy chatce k Ardei ale tylko pod warunkiem że go obronisz przed papladynami.

Co do braku dźwięku w rozmowach potwierdzam nagminnie sie to dzieje rozwiązałem to włączając opcje napisy - przynajmniej można doczytać to czego nie słychać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:01, Lukasaz napisał:

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1961
Patch jest tutaj.
Wiecie może skąd pobrać ale z innego miejsca ten patch?
Jak instalować ten patch?najpierw 1.06 czy bez niego tylko sam 1.07?


Ni polecam wogóle instalować tego patcha podobno traci się zapis gry a po za tym trzeba reinstalować ja zainstalowałem gre z patchewm 1,06 i jakoś przeszedłem do końca .
Oczywiście jak któs nie instalował jeszcze gry to trzeba koniecznie zainstalować z wersją 1,07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:01, Lukasaz napisał:

Wiecie może skąd pobrać ale z innego miejsca ten patch?


Jak ściągnę to umieszczę go na szybszym serwerze :)
EDIT: Poddaje się za wolny mam transfer 2 kb/s ;/

Dnia 12.01.2009 o 14:01, Lukasaz napisał:

Jak instalować ten patch?najpierw 1.06 czy bez niego tylko sam 1.07?


Tego właśnie nie wiadomo bo nic nie pisze ale chyba na gołą wersję bez patcha 1,6 :)

Dzięki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:15, wdowiakm napisał:

> /.../> EDIT: Poddaje się za wolny mam transfer 2 kb/s ;/ (...)

Za szybko to nie jest. Wiesz, jak ja mam? Najwolniejszy, to 0 B/sec. Najszybszy, to 9 KB/sec. Łącze ma 1000 Kb/sec i inne rzeczy mają prędkość 123 KB/sec. Gdyby nie wznawianie połączeń, już dawno bym zrezygnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:44, KrzysztofMarek napisał:

Za szybko to nie jest. Wiesz, jak ja mam? Najwolniejszy, to 0 B/sec. Najszybszy, to 9
KB/sec. Łącze ma 1000 Kb/sec i inne rzeczy mają prędkość 123 KB/sec. Gdyby nie wznawianie
połączeń, już dawno bym zrezygnował

Ja sobie na noc puszczę ściąganie bo teraz mi będzie ściągało wieki na 1024 Kb/sec, mam w sumie tak jak Ty. Gram.pl Powinno coś z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:51, wdowiakm napisał:

> Za szybko to nie jest. Wiesz, jak ja mam? Najwolniejszy, to 0 B/sec. Najszybszy,
to 9
> KB/sec. Łącze ma 1000 Kb/sec i inne rzeczy mają prędkość 123 KB/sec. Gdyby nie wznawianie

> połączeń, już dawno bym zrezygnował
>
Ja sobie na noc puszczę ściąganie bo teraz mi będzie ściągało wieki na 1024 Kb/sec, mam
w sumie tak jak Ty. Gram.pl Powinno coś z tym zrobić...

Racja.Ja mam też taki transfer i na razie nie pobieram.Może ktoś doda inny i będzie się lepiej pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z uruchomieniem Zmierzchu Bogów. Po zainstalowaniu gry włączam ją, pojawia się czarny ekran i po chwili wyskakuje okno, które załączam poniżej.
Czy ktoś miał podobny błąd?

20090112192451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2009 o 19:25, mroczny mrok napisał:

Czy ktoś miał podobny błąd?

Hmm... Wydaje mi się że prawie każdy, wystarczy poszukać.
Zainstaluj patche i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować