Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2010 o 21:52, Kostka_XXL napisał:

Co zrobić, żeby Inog poszedł ze mną do Anoga? Dodam, że wykonałem zadania zlecone przez
niego (Eskorta kupców, odnalezienie szpiega, zniszczenie obozu orków i zebranie podatków).

Zapomniałem zabić czarnego maga :D
Przy okazji dwa pytania. Gdzie znajdują się jakieś elementy pancerza, takie zadanie dostałem od jakiegoś Tajemniczego wędrowca po wyjściu z Geldern. To ma być w jaskini niedaleko Silden, obszedłem cztery i nic nie znalazłem. Drugie pytanie dostałem od alchemika zadanie wylicytowania mikstury przemiany w demona Thorusowi albo Gornowi. Jednak gdy idę do Gorna to on mówi, że ten alchemik jest nienormalny i że jego orkowie zabiją go w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:52, Kostka_XXL napisał:

Przy okazji dwa pytania. Gdzie znajdują się jakieś elementy pancerza, takie zadanie dostałem
od jakiegoś Tajemniczego wędrowca po wyjściu z Geldern. To ma być w jaskini niedaleko
Silden, obszedłem cztery i nic nie znalazłem.

http://gothic.org.pl/gothic-3-zmierzch-bogow/tajemniczy-wedrowca.html
Na samym końcu masz załączoną mapkę gdzie zaznaczone są miejsca spotkania z tajemniczym wędrowcem i miejsca gdzie są elementy zbroi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 21:26, Elminster napisał:

http://gothic.org.pl/gothic-3-zmierzch-bogow/tajemniczy-wedrowca.html
Na samym końcu masz załączoną mapkę gdzie zaznaczone są miejsca spotkania z tajemniczym
wędrowcem i miejsca gdzie są elementy zbroi. :)

To jest ta jaskinia z zombi? Bo tylko w niej leży jakaś paczka której nie mogę podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 22:00, Kostka_XXL napisał:

To jest ta jaskinia z zombi? Bo tylko w niej leży jakaś paczka której nie mogę podnieść.

Tak. To chyba ta. Ja także miałem problem z podniesieniem tej paczki, więc musiałem użyć kodów. Taki już urok tej gry. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 22:02, Elminster napisał:

Tak. To chyba ta. Ja także miałem problem z podniesieniem tej paczki, więc musiałem użyć
kodów. Taki już urok tej gry. :/

A skąd można wsiąść takowy kod ? Chyba, że pamiętasz. No już poznałem uroki tej gry, jak dlamnie była by lepsza od Gothica 3 gdyby nie te bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 22:06, Kostka_XXL napisał:

A skąd można wsiąść takowy kod ? Chyba, że pamiętasz.

http://gothic.org.pl/gothic-3-forsaken-gods/kody.html
Ale żebyś się nie męczył szukaniem:
It_Mystic_Wanderer_piece_01: Pierwsza część paczki dla "Tajemniczego Wędrowca"
It_Mystic_Wanderer_piece_02: Druga część paczki dla "Tajemniczego Wędrowca"
It_Mystic_Wanderer_piece_03: Trzecie część paczki dla "Tajemniczego Wędrowca"

Oczywiście kod ten musisz poprzedzić "give" lub "spawn". :)

Dnia 19.01.2010 o 22:06, Kostka_XXL napisał:

No już poznałem uroki tej gry, jak dlamnie była by lepsza od Gothica 3 gdyby nie te bugi.

A ja jednak wolę Gothica 3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 22:13, Elminster napisał:

http://gothic.org.pl/gothic-3-forsaken-gods/kody.html
Ale żebyś się nie męczył szukaniem:
It_Mystic_Wanderer_piece_01: Pierwsza część paczki dla "Tajemniczego Wędrowca"
It_Mystic_Wanderer_piece_02: Druga część paczki dla "Tajemniczego Wędrowca"
It_Mystic_Wanderer_piece_03: Trzecie część paczki dla "Tajemniczego Wędrowca"

Oczywiście kod ten musisz poprzedzić "give" lub "spawn". :)
> No już poznałem uroki tej gry, jak dlamnie była by lepsza od Gothica 3 gdyby nie
te bugi.
A ja jednak wolę Gothica 3. :)

Mi te kody nie działają, po naciśnięciu [~] nie wyskakuje żadna konsola. Swoją drogą to nic nie musiałem zmieniać tam było już wpisane "true".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 10:37, Kostka_XXL napisał:

Mi te kody nie działają, po naciśnięciu [~] nie wyskakuje żadna konsola. Swoją drogą
to nic nie musiałem zmieniać tam było już wpisane "true".

Tak? Ja nie miałem takiego problemu. Jesteś pewien, że "true" jest wpisane przy linii "TestMode="? Bo jak tak to nie wiem. Może masz zainstalowanego Gothica 3 i przez omyłkę to mu włączyłeś opcję wpisywania kodów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 10:51, Elminster napisał:

Tak? Ja nie miałem takiego problemu. Jesteś pewien, że "true" jest wpisane przy linii
"TestMode="? Bo jak tak to nie wiem. Może masz zainstalowanego Gothica 3 i przez omyłkę
to mu włączyłeś opcję wpisywania kodów? :)

Aż sam się zdziwiłem ;) Gothica 3 mam zainstalowanego ale na pewno wszedłem do pliku z grą Gothic 3: Zmierzch Bogów. Ten mój gothic jest z serii Topseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie już zaczyna wku$%&rwiać. Mam zaprowadzić Lee do Gothy ale po rozmowie z tym magiem Immanuelem Lee nagle znika. Pomyślałem, że może jak sprowokuje naszego przyjaciela do walki to może nie zniknie. Uderzyłem go dwa razy i pobiegłem do maga oczywiście Lee za mną, zacząłem rozmowę i po dwóch zdaniach Lee wyparował, a wraz z nim paru paladynów i generał. Biegałem po zamku i dookoła i ani śladu tego dziada. Może ktoś wie gdzie się schował?

Przy okazj,i koło muru oddzielającego Nordmar od Myrtany jest całe stado demonów, które po jednym strzale ze słabej kuszy giną. Dostajemy za nie całe 50 exp. Ze dwa razy miałem podobną sytuacje z cieniostworami.

ps. Już wiem czemu bezimienny będzie zły w Gothicu 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:27, Kostka_XXL napisał:

Ta gra mnie już zaczyna wku$%&rwiać. Mam zaprowadzić Lee do Gothy ale po rozmowie z tym
magiem Immanuelem Lee nagle znika. Pomyślałem, że może jak sprowokuje naszego przyjaciela
do walki to może nie zniknie. Uderzyłem go dwa razy i pobiegłem do maga oczywiście Lee
za mną, zacząłem rozmowę i po dwóch zdaniach Lee wyparował, a wraz z nim paru paladynów
i generał. Biegałem po zamku i dookoła i ani śladu tego dziada. Może ktoś wie gdzie się
schował?

Jeżeli dobrze pamiętam to wszystko jest ok. Po rozmowie z magiem musisz się chyba udać na południowy wschód od Gothy (miejsce "zbiórki" jest dosyć blisko miasta). Tam właśnie będzie przebywać Lee z paladynami. Rozmawiasz z nim a potem prowadzisz go do Gorna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Gothic 3:Zmierzch Bogów nie idzie??? Uruchamiam go, a po 30 sekundach wyłazi "Where is the guru". Co jest? To jakiegoś patcha muszę ściągnąć, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 16:41, Ezio napisał:

A tak na marginesie, który jest najnowszy?


Masz tutaj linki do wszystkich patchy:

1. http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1940 - 1.0.6
2. http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1961 - 1.0.0 --> 1.0.7
3. http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1976 - 1.0.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile zmierzch bogów ma zakończeń? Bo jestem przy tym, kiedy mam wybór między Gornem a Thorusem, a chcę wiedzieć, czy ma to jakiekolwiek znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować