Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Mam kolejne pytanie (Ech...), a mianowicie: Kto mnie uczy zdolności duży oręż? Anog uczy tylko duży oręż dwa, a ja nie mam nawet jeden:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nikt nie odpowiedział, odświeżam, i zadaję nowe pytanie: Wykonałem wszystkie zadania dla Hectora Osha, i ten mówi, żebym porozmawiał z Thorusem. Ale Thorus nie mówi nic, tylko odzywki w stylu "Zajmij się czymś". Help:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy rozwiązałem, ale mam kolejny. Chciałbym poduczyć się myślistwa, a Boris nie może mnie nauczyć, bo muszę wykonać dla niego misję z bizonami. Przyjąłem, że je dla niego upoluję, ale nie wiem gdzie one są. Tak szukam od godziny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam smaczek:)
Otóż - właściwie nie jest to smaczek, ale - kiedy wychodziłem z jaskini faring biorąc

Spoiler

smocze kośći

napadł mnie dziwny stwór. Wychodząc z reddock, również dopadł mnie ten stwór, a nawet trzy - i mnie olśniło! To
Spoiler

ludzie, którzy są przebrani przez orków - czyli Thorusa

podwładni!
Screen:

20100130184729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 18:52, Gumisiek2 napisał:

Yyy, ale to Troglodyta, nowy potwór dodany w ZB o_O

Troglodyta? A u mnie toto nie ma nazwy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie minęło dziesięć minut od mojego posta.. Zbieram artefakty w ardei, ale.. Mam trzy. I nie wiem, gdzie szukać czwartego (A może piątego?). Help:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy.. A w jaskini w reddock było cos takiego jak " Naszyjnik Ulricha" potem się dowiedziałem, że to był ten artefakt, poczułem się jak idiota.. Dałem go jedemu z kupców w Ardei, a ten, kiedy go zlałem, nie miał go.. Heelp, ludzie, wiem, że chyba pisze na darmo, ale może chociaż zasugerujecie coś?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie nie mogłem ogarnąć tej gry... przez pierwsze 5 minut było okej. Potem bug za bugiem. Dobrze, że pożyczyłem od kumpla a nie kupowałem własnego oryginała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 08:38, Konstantynopolitan napisał:

Wyczaruj go na kodach, proste xD

Próbowałem...Udało się bez kodów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 10:34, Czarek188 napisał:

Witam. Może mi ktoś podać najlepszy patch do Gothic 3: ZB? Taki żeby eliminował większość
bugów i upłynniał rozgrywkę.


Tutaj podałem linki do wszystkich trzech patchy jakie wyszły do tej gry: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36143&pid=2155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować