Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Gdzie to było w G3? Oamiętasz tych gości, co chcieli ukatrupić druida? Wysłali cię do jaskini, a tam były potworki. Jak go nie ma w jaskini, to jest dalej, na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dylemat, otóż chcę kupić grę Gothic 3 i zastanawiam się, czy kupić Złotą Edycję z dodatkiem Zmierzch Bogów. Dodatek zebrał ciężkie baty od różnych recenzentów, ale może w nowym pakiecie pojawiły się nowe patche, czy usprawnienia? Jak sądzicie? Jakie są Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej z topseleru gothic 3 a ja ci odsprzedam swojego ZB za taką samą cenę co w sklepie i zaoszczędzisz 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie skuszę, bo będzie to problem z transportem i załatwianiem, no i nie lubię kupować gier oddzielnie, jeśli jest gra z dodatkiem - kupię w jednym pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 16:11, karolekx23x napisał:

Jak z tym dodatkiem


Fatalnie. Fabuła, bugi...

Dnia 06.05.2010 o 16:11, karolekx23x napisał:

jak z błędami


Z każdym dniem przybywa grupka nowych. Na obecną chwilę błędy mają już sporą armię.

Dnia 06.05.2010 o 16:11, karolekx23x napisał:

czy zostały usunięte


Nie.

Dnia 06.05.2010 o 16:11, karolekx23x napisał:

w ogóle jak sie gra


Nie gra się, ogląda się komedię (bugi) w postaci pokazu slajdów.

Dnia 06.05.2010 o 16:11, karolekx23x napisał:

i na ile wystarcza ?


15-20 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U kogo mogę się nauczyć umięjętności duży oręż i czy ktoś może wie gdzie jest 3 pakunek wiecznego wędrowca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niespatchowanej wersji Pakunek powinien być w jaskini Ortegi (Gothic 3), ale może go tam nie być. Jeżeli masz najnowszego patcha, wszystko powinno być w porządku, choć wydaje mi się, że właśnie w najnowszej aktualizacji został on przeniesiony w inne miejsce. Poszukiwania i tak radzę zacząć od miejsca, które podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z tym sobie jakoś poradze.
Bardziej mi zależy na znalezienie człowieka który nauczy mnie duży oręż bo inog albo anog uczy duża broń II i III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że na razie jest bardzo średnio, ale ma wyjść patch 1.1 (aktualny 1.089, nie 1.89), nieoficjalny, który będzie troszkę jak 1.7 dla Gothica 3. A czy da się grać? Tak. Ale bugi doskwierają masakrycznie, to fakt. Ja tam osobiście traktowałem ZB jako plac zabaw - wybijałem sobie całe miasta, kradłem, mordowałem - sama sielanka. ;) Jeśli ktoś chce kupić, to powiem, że jeśli wyjdzie ten 1.1., to chyba będzie warto, a teraz - tak jak rzekłem. Takie poletko mordercy. :) Raczej na razie nie warto, no chyba, że chcesz już być gotowy na to 1.1 - jeśli wyjdzie (a mam nadzieję, bo sama gra jest bardzo fajna, tylko bugi cholernie doskwierają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś źródło masz? Z tego, co wiem, to Trine Games nie chce udostępnić kodu źródłowego Zmierzchu Bogów, póki co pisana jest petycja.

EDIT: I tak nic nie naprawi spieprzonej fabuły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:15, Gumisiek2 napisał:

Jakieś źródło masz? Z tego, co wiem, to Trine Games nie chce udostępnić kodu źródłowego
Zmierzchu Bogów, póki co pisana jest petycja.

EDIT: I tak nic nie naprawi spieprzonej fabuły ;]


Widzę, że przezornie zmieniłeś tytuł z Taty Psychopaty ;))
Myślę, że jednak ta petycje odniesie skutek, bo jak się naprawi grę, która sama w sobie nie jest zła, to sprzedaż może wzrosnąć.
A co do fabuły to się zgodzę, ale tylko w jakiś 10%. Bo sama w sobie na zła nie jest. Gdyby nie to, że Bezi zmienił się w Twój poprzedni tytuł ;) Takie teksty, które On (z szacunku do poprzednich części :) ) wygaduje, doprowadzają mnie do stanu, w którym muszę z trudem powstrzymywać:
a) zgorszenie
b) zażenowanie
c) śmiech, spowodowany punktami a) i b)
d) odruch wymiotny :/
Poza tym, jest nawet znośnie. Ale i tak nasuwa się zdanie:
CO WAM SIĘ, JOWOOD, W MÓZGACH POPRZEWRACAŁO, ŻE DALIŚCIE DO ZROBIENIA DODATEK DO GENIALNEGO RPG''A BADZIEWIARZOM SPOD MOSTU???!
A i tak to za mało... świadomość, że mogliśmy mieć kolejnego Gothica - Gothica, a nie "Gothica" mnie dobija. Już nawet nie będę pisać o 4, bo niedobrze mi się robi na myśl o niej. Gothic wygasł. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 18:41, D3ireadh napisał:

Mam problem, zawsze gdy odpala się ZB włącza mi się NUM-LOCK, nie da się go wyłączyć.
Znacie jakiś sposób?

A czy ten jeden klawisz przeszkadza w jakimś stopniu w rozgrywce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 19:16, Fun_g_1_2_3 napisał:

> Mam problem, zawsze gdy odpala się ZB włącza mi się NUM-LOCK, nie da się go wyłączyć.

> Znacie jakiś sposób?
A czy ten jeden klawisz przeszkadza w jakimś stopniu w rozgrywce?


Tak, nie da się wpisać liter: u, i, o, p, j, k, l, m itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować