Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Witam. Mam problem z misją od Gorna tą że mam pogadać z magiem wody w jaskini Orkana. Tylko że się do mnie ten mag nie odzywa :(.

A i jeszcze jedno Anog kazał porozmawiać z Gornem żeby przysłał im pomoc ale nic mu się już nie da powiedzieć.
POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Info na start ten post pojawi się też w innych tematach dotyczących serii Gothic bo zależy mi na tym żeby jak najwięcej osób znających te gry wypowiedziało się na zadane przez mnie pytanie.

W związku z pewnym "projektem" (z braku lepszego słowa) potrzebuje może nie tyle charakterystyki Bezimiennego ale jak najwięcej informacji na jego temat. Chodzi mi tu o różnego rodzaju preferencje, styl mówienia, jakieś "powiedzenia". Generalnie zależy mi bardzo na jego stylu mówienia ale również innych aspektach które się skłądają na jego postać w odniesieniu do tej części serii.

Mam nadzieje że mogę liczyć na waszą pomoc i z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 19:57, Gumisiek2 napisał:

Po pobraniu Edycji Rozszerzonej (wielki patch naprawiający setki błędów, linki w przypiętym
poście) powinno być w porządku.

witam może to będzie głupie pytanie ale czy możesz udzielić mi informacji jak pobrać wersję rozszerzoną w gothic 3 zmierzch bogów, bo mam tylko wersję podstawową , z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ktomoże udzielić mi informacji jak pobrać wersję rozszerzoną w gothic 3 zmierzch bogów, bo mam tylko wersję podstawowąoraz jakiego patcha należy wgrać żeby ta gra była ciekawa.Bo serie 1. 2 . i 3 są fajne , z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poście u samej góry masz linki do pobrania odpowiedniego patcha. Instalujesz grę, a następnie patcha i cieszysz się Edycją Rozszerzoną Zmierzchu Bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 17:45, Irykos napisał:

/.../ jakiego patcha należy wgrać żeby ta gra była
ciekawa./.../

No cóż. Dość popularne przysłowie głosi, że nie ma brzydkich dziewczyn, jest tylko mało wódki.
Ze Świtem Bugów jest podobnie: to nie jest zła gra, jest tylko mało piwa... Po 5 piwach gra będzie znośna, po 6-7 powinna Ci się spodobać. No i piwo zawiera środki uspokajajace, które pozwolą Ci łatwiej znieść denerwujące bugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować