Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2008 o 08:57, castlerock napisał:

> > /.../...trzeba bedzie rajd
po kupcach zrobić hehehe

Może będą u tego, któremu sprzedałeś, inaczej masz przechlapane. No i zależy, skad je miałeś, ja zabrałem z lady u kupców w Faring. U innych kupców nie widziałem, a szkoda. kupiłbym sobie tak z 200 sztuk. Stać mnie na to a co! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:30, Lord Riven napisał:

Jeszcze musisz zebrać podatki od osób podanych przez Inoga, i przetransportować karawanę
z Geldern do Silden o ile dobrze pamiętam. Jeżeli nie wykonałeś tych zadań, to daleko
nie zajedziesz.



dzieki za odpowiedz ja cos pamietam jak on mowił o jakis podatakch ale ja niemam tego zapisane w zadaniach ostatnie zadanie było o czarnym magu a teraz koniec mozesz mi powiedziec gdzie jest ta karawana i od jakich ludzi mam zebrac podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 12:58, darces2 napisał:

> Jeszcze musisz zebrać podatki od osób podanych przez Inoga, i przetransportować
karawanę
> z Geldern do Silden o ile dobrze pamiętam. Jeżeli nie wykonałeś tych zadań, to daleko

> nie zajedziesz.


dzieki za odpowiedz ja cos pamietam jak on mowił o jakis podatakch ale ja niemam tego
zapisane w zadaniach ostatnie zadanie było o czarnym magu a teraz koniec mozesz mi powiedziec
gdzie jest ta karawana i od jakich ludzi mam zebrac podatki

jesli ochodzi o karawanę - to poprowadzi ją hamlar (jest w tym domu gdzie kiedyś był ten kask pierwszego paladyna ;) - wystarczy ze będziesz sobie dreptał za nim a on doprowdazi cie bie i paru gostków do młyna w silden, podatki natomiast - to barnabas, anton (nim sie nie przejmuj bo na pewno go zabiłeś), chyba meryl, dylan czy jak mu tam z geldern i jeszcze ktoś - zreszta masz w dzienniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością dostając ten obrazek ci powiemy jak możesz uruchomić grę!
A tak na serio zainstaluj patcha powinno pomóc jeśli to błąd "Where is guru?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy kasa na coś sie przyda poza lepszymi pancerzami jak już reputacji uzbieram? ? nie wiem czy dalej tracić czas na zbieranie złomu i szukanie kupców, a mam już ze pół mln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 15:11, Drizzt Drow napisał:

czy kasa na coś sie przyda poza lepszymi pancerzami jak już reputacji uzbieram? ? nie
wiem czy dalej tracić czas na zbieranie złomu i szukanie kupców, a mam już ze pół mln...

O ile wiem, na nic sie nie przyda.

Spoiler

Ja sam mam też prawie pół miliona i jeszcze mnóstwo broni do sprzedania i dodatkowe pancerze. Paladyna, który nie chciał mnie wpuscić do zamku w Vengardzie pobiłem, az uciekł i bez przeszkód spenetrowałem zamek, zabrałem mnóstwo broni, zbroję paladyna (a mam już zbroję Nordmarczyka) zbroje króla Rhobara pierwszego i przyznam, ze gra już zaczęła mnie nudzić, przez swoje niedopracowanie. To nie to, co poprzednie gry z serii. Jeśli nie wybierzesz "jedynie słusznej" odpowiedzi masz zadanie przechlapane bez możliwosci powrotu. Czyli w sumie pozostaje Ci, praktycznie, wybijanie wszystkiego, co sie rusza, zeby awansować na wyższy poziom. Albo grać od nowa (albo od sejwu, ale ile to trzeba by ich mieć). W poprzednich grach to było nie do pomyslenia, żeby koledzy pobitego strażnika nie przybiegli z pomocą .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma potrzeby cytowania spoilera.

Straszne rzeczy piszecie o niedopracowaniu zadań w Zmierzchu Bogów.O ile Gothic 3 podobał mi się tak sobie , to przynajmniej były w nim zachowane zasady logiki.Co prawda z pancerzami też trochę naknocili , bo zaczynając zadania dla Buntowników zdobywaliśmy w końcu zbroję , która była lepsza od kolejnych , na które mogliśmy zasłużyć w następnych gildiach , ale do opisywanego bałaganu było jednak daleko.Bezsensiki jakie opisujecie , to nie tylko odejście od zasad serii , ale w ogóle od gier RPG , gdzie zdobywanie kolejnego , lepszego wyposażenia , to jeden z ważniejszych czynników.No cóż , może w Bombaju wypasione fanty walają się po ziemi i tak samo programiści postanowili zrobić w grze.:-)
I to wszystko 2 lata po premierze podstawki! Przecież czasu na udoskonalenie silnika i dopracowanie gry było dużo , a zamiast rozwoju , mamy wielki skok wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 12:58, darces2 napisał:

dzieki za odpowiedz ja cos pamietam jak on mowił o jakis podatakch ale ja niemam tego
zapisane w zadaniach ostatnie zadanie było o czarnym magu a teraz koniec mozesz mi powiedziec
gdzie jest ta karawana i od jakich ludzi mam zebrac podatki

Oj, będzie ciężko. Jeżeli chodzi o karawanę to kupcy znajdują się tam gdzie w G3 znajdował się hełm pierwszego paladyna, a jak nie grałeś to musisz udać się do południowej bramy Geldern i będąc w mieście szukać ich na prawo w jakimś budynku. Jeżeli chodzi o podatki to musi je zebrać od tych ziomków co się kłócili o naszyjnik od jednego i drugiego, faceta stojącego za południową bramą Geldern, gospodarzowi w Silden i jego oprawcy, i to chyba wszyscy. Jak sobie jeszcze kogoś przypomnę to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

we Vangardzie jest misja by doprowadzic żonę Hubertusa na zakupy do Faring, trzeba ją w jakieś konkretne miejsce odstawić? bo obszedłem już całe miasto a babsko sie ciągle wlecze za mną, czyżby kolejny bug? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:52, Drizzt Drow napisał:

/.../, czyżby kolejny bug? :(

A tego, to już nie wiem. Po prostu baby nie zabrałem - a Ty spróbuj rozmawiać ze wszystkimi kupcami, w tym z tymi w zamku. Jak masz rozwiniętą kradzież, to najpierw okradnij goscia, bo czasem dopiero potem pokazują sie opcje dialogowe. Oczywiście wczesniej zrób sejw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:03, Iverson7 napisał:

2 pytania:
Kto uczy walki ciezka bronia I(bo II uczy anog)
Gdzie jest teleport do trelis i montery?


Dowódca grupki orków obok Ardei (koło chatki, gdzie w podstawce był Lester) po pokonaniu dla niego paladynów. Teleport do Trelis jest pod świątynią Beliara (tą w mieście). W środku za ołtarzem jest zajście do podziemi i tak koło kolumny leży kamień. Teleport do Montery nie został stworzony przez twórców.

Ps. korzystaj z funkcji "szukaj", wiele osób zadawało już te pytania (m.in. ja :P)

Dnia 15.12.2008 o 20:03, Iverson7 napisał:

we Vangardzie jest misja by doprowadzic żonę Hubertusa na zakupy do Faring, trzeba ją
w jakieś konkretne miejsce odstawić? bo obszedłem już całe miasto a babsko sie ciągle
wlecze za mną, czyżby kolejny bug? :(


Niestety mam ten sam problem... chyba bug...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 22:08, Ania. napisał:

> we Vangardzie jest misja by doprowadzic żonę Hubertusa na zakupy do Faring, trzeba ją
> w jakieś konkretne miejsce odstawić? bo obszedłem już całe miasto a babsko sie ciągle
> wlecze za mną, czyżby kolejny bug? :(

Niestety mam ten sam problem... chyba bug...


Też miałem taki problem i skończyło się tym, że zaprowadziłem ją do Nosorożców i kazałem poczekać, te jak tylko ją zobaczyły to się z nią rozprawiły. Ino miałem spokój tylko zadanie niewykonane, ale prawdę mówiąc mi to wisi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Muszę się dostać do Lee ale strażnik mnie zatrzymuję i mówi że mam pogadać z jakimś kolesiem o imieniu Marc.
No gadam z nim a on chce jakiś artefakt i na mnie krzyczy.

Wie ktoś gdzie jest ta rzecz której szukam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:01, Meykan napisał:

Wie ktoś gdzie jest ta rzecz której szukam?

Najpierw musisz wrócić się do Theodora, czyli tego strażnika i dopiero on da ci zadanie na ten artefakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z Lee udałem się do generała Hainza i porozmawiałem z nim przekonując go do pomocy Gornowi, wykonując dla niego poboczne zadania i co mam dalej robić, gdyż nikt ze mną nie chce rozmawiać i przydzielać mi żadnych zadań co robić dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam problem z generałem Lee - poszedł na spacer do Nordmaru i tyle go widziałem. Wiem, że były wskazywane na forum miejsca gdzie powinien być ale go tam nie ma, szukam drania dwa dni i nic.
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować