Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Witam mam problem ...
Otóż zainstalowałem grę i wyskoczyło mi "where is guru" -.-
Gdy ściągam patcha z gram.pl w cztery godziny jest dopiero 40 % -.-
Ma ktoś jakąś radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 17:05, robertos11 napisał:

pójdzie mi zmierzch bogów jak mam taki komp:windows XP AMD Sempron (mt) procesor 3500+
2.01 GHz,1,00 GB RAM


Wątpię a jak ruszy to będzie bardzo mocno cięło dołóż trochę ramu wtedy może coś będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy na takim kompie gra będzie płynnie chodzić na średnich detalach karta graficzna NVidia GForce 8600 512MB pixel shader 3.0 2giga ramu procesor intel pentium core duo 2.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 18:31, karolek44 napisał:

czy na takim kompie gra będzie płynnie chodzić na średnich detalach karta graficzna NVidia
GForce 8600 512MB pixel shader 3.0 2giga ramu procesor intel pentium core duo 2.4

Raczej na pewno chyba pójdzie :D Nie no ja mam procesor AMD 1,8 GHz i 2 G ramu, a do tego Kartę 256 i chodzi nawet przyzwoicie na maxymalnych bo im niższe dam tym bardziej się tnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:05, WIelbiciel DSII napisał:

Może odpowiedz trochę spóźniona,ale czemu miałbyś nie zabić tych 10 krów?:P

Bo nie lubię zabijać niewinnych zwiarząt a ponadto pierwsza odpowiedź sie liczy. Nie mogę już sie dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, rzadko odwiedzam forum dlatego się zapytam bo niemam czasu skakać po recenzjach czy gra jest warta kupienia? jak sie ma do gothic 3 podstawowego, czy poprawiono dużo błędów itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Masz buga to albo wczytujesz sejva albo musisz zaczynać grę od nowa. A żeby mieć sejv przed wyborem trzeba mieć ich miliony. Najlepiej kup grę kiedy będzie w tańszej serii kiedy będzie całkowicie spatchowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:47, MTSMAFIOSO napisał:

No ludzie jest dodana opcja SPOJLER w postach, a Wy ciągle potraficie psuć innym przyjemność
zdradzając szczątki fabuły :/

Witam
Po pierwsze to możesz mi wierzyć, że szukanie kogoś przez dwa dni nie ma nic wspólnego z radością z gry. Co do fabuły, to, że facet poszedł na spacer nie jest żadna tajemnicą każdy biedak, który miał nieszczęście kupić ta tragiczną grę sam się o tym przekona. Po drugie spojlery, do których odsyłasz na moim komputerze nie są widoczne może to wina mojego programu antywirusowego nie wiem, ma jednak wielką prośbę, jeżeli wiesz gdzie ukrywa się ten palant to po prostu napisz ja będę dozgonnie zobowiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:31, Master J napisał:

/.../ Najlepiej kup grę kiedy będzie w tańszej
serii kiedy będzie całkowicie spatchowana.

Nie da się niedokończonej gra całkowicie spatchować. Nie jestem zwolennikiem kodów, ale gdyby mozna było podbić sobie zdrowo statystyki, to i mozna by było pobawić sie w wyrżniecie w pień wszystkiego, co sie rusza. Tylko na zabawę z ogrami jestem troche za słaby...nawet za zbroją paladyna i tarczą króla Rhobara. Polecam kupno - jak stanieje do 20 zł.
I zalecam przeczytanie spojlerów przed grą - inaczej mozna samemu zamknąć sobie droge do skończenia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie gdzie jest 3 kapłan który ma dac klucz do skrzyni ze zakleciem nauki??? jednego (mysliwy spotkałem przy jaskini z pełzaczami drugiego w gocie trzeci mial byc w faring a ja chodze i chodze go tam niema moze ktos wie coss na ten temat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeszedł już ktoś wątek z Czarnym Magiem w Trelis? Powiedzcie mi gdzie go mogę znaleźć? Wiem tylko, że ma być w nocy na jakimś wzgórzu, lecz po obejściu wszystkich wzgórz wkoło Trelis stwierdzam, że jest chyba niewidzialny... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 22:10, PredAtor360 napisał:

Witam. Przeszedł już ktoś wątek z Czarnym Magiem w Trelis? Powiedzcie mi gdzie go mogę
znaleźć? Wiem tylko, że ma być w nocy na jakimś wzgórzu, lecz po obejściu wszystkich
wzgórz wkoło Trelis stwierdzam, że jest chyba niewidzialny... :/


Jest w jaskini, niedaleko od wyjścia z miasta. Żółty nr 15 na mapie

20081217222029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nauczy mnie walki magicznymi kosturami?
Poza tym chce kupić Szatę Ognia z Geldern a facet mi mówi że potrzeba 25% reputacji. U kogo? W mieście czy u buntowników? U buntowników mam 25%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 10:17, Master J napisał:

Kto nauczy mnie walki magicznymi kosturami?


Choćby mag Sebastian w Reddock.

Dnia 18.12.2008 o 10:17, Master J napisał:

Poza tym chce kupić Szatę Ognia z Geldern a facet mi mówi że potrzeba 25% reputacji. U kogo? W mieście czy u buntowników? U buntowników mam 25%.


U buntowników. Nie powinieneś mieć problemów z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Zmierzchu Bogów wszyscy macie zmienioną czcionkę na obiektach w stosunku do G3? Po instalce ZB, czcionka zmieniła mi się też w G3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2008 o 14:49, DJ Szlafrok napisał:


Choćby mag Sebastian w Reddock.

W Reddock niema Sabastiana są tylko potwory, chyba mówisz o podstawce ;]
@Master J
A co do szaty ognia to między Ardea, a Vengardem jest skrzynia w której się szata maga ognia znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować