Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 14:04, Varo napisał:

Wymienię ci kilka :
- czasem niema głosu lub jest po angielsku
- wszędzie gra się tnie, choć na moim kompie nie powinno
- Nie zdradzając fabuły kilku pewnych ludzi po prostu chodzi nie wiadomo gdzie, przez
co nie można wykonać dalszego ciągu questa
Niby poprawili optymalizację, ale widać, że to bujda :(


Hehe no to nieźle ;/ ale taka jest teraz mentalność poducentów gier ,że wypuszczają produkty z masą błędów. Może nie aż tak wielką jak w Gothicu 3 i Zmierzchu Bogów ale jest ich troche.
Nie mogę przeboleć ,że jacyś hindusi tworzyli tą grę ?! No po prostu nie mogę. Nie dość ,że to prawdopodobnie zwykli informatycy szkolni to na dodatek nie znający się nie w ząb na serii Gothic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:18, Nevikanos napisał:

> witam wszystkich , ja też mam wiele problemów z wykonaniem paru zadań, moje pytanie
,czy
> ktoś się orientuje czy istnieje poradnik do dodatku zmierzch bogów tak jak było
w przypadku
> gothic 3, czy ktoś posiada taki dodatek??

Poradnik możesz pobrać z tego linku:

http://www.gry-online.pl/poradnik_pdf.asp?ID=11396

Pozdrawiam

czy jest gwarancja,ze jeśli zapłacę za tego sms-a to na pewno będzie tam poradnik do zmierzchu bogów a nie gołe dupska? he,he..sprawdzał to ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 15:38, gogus12 napisał:

czy jest gwarancja,ze jeśli zapłacę za tego sms-a to na pewno będzie tam poradnik do
zmierzchu bogów a nie gołe dupska? he,he..sprawdzał to ktoś ?

To najlepszy serwis internetowy dla graczy poza gram.pl, to poważni goście, śmiało ściągaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 15:38, gogus12 napisał:

czy jest gwarancja,ze jeśli zapłacę za tego sms-a to na pewno będzie tam poradnik do
zmierzchu bogów a nie gołe dupska? he,he..sprawdzał to ktoś ?


Pośród poradników na gry-online , jest jeden darmowy , chyba do Icewind Dale , więc możesz sprawdzić , jak wydlądają poradniki GOLa.Poza tym , plik o którym piszemy już sprawdziłem i gwarantuję , że nie zawiera nic , ponad opis przygód Bezimiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pośród poradników na gry-online , jest jeden darmowy , chyba do Icewind Dale , więc możesz

Dnia 21.12.2008 o 19:04, KrzychW napisał:

sprawdzić , jak wydlądają poradniki GOLa.Poza tym , plik o którym piszemy już sprawdziłem
i gwarantuję , że nie zawiera nic , ponad opis przygód Bezimiennego.


Czy to znaczy,że nie zawiera on opisów zadań,jakichś wskazówek co do tego jak je wykonać...tak jak np.było w poradniku w G3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:33, hagen321 napisał:

mam pytanie gdzie jest kielich cor kaloma wiem że w jakies jaskini pełzacza ale gdzie
ona jest?????


Polecam Ci mapkę , którą zamieściła Ania na stronie 65-tej tegoż właśnie forum w dniu 11.12.2008,godz. 20:13.Lokalizacja ,której szukasz to punkt 3-ci , kolorek żółty.Najlepiej sobie tą mapkę gdzieś zapisz ,na pewno Ci się jeszcze przyda...Powodzenia na szlaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem potrzebuje pobrac poradnik do Gothic 3: Zmierzch Bogów a nie posiadam polskiego telefonu wiec nie moge wyslac sms-a i pobrac go ze strony gram.pl co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 13:10, walkor66 napisał:

Mam problem potrzebuje pobrac poradnik do Gothic 3: Zmierzch Bogów a nie posiadam polskiego
telefonu wiec nie moge wyslac sms-a i pobrac go ze strony gram.pl co mam zrobic



Nie wiem czy powinieneś go pobierać ,ja też chciałem,ale koledzy wyżej mi to odradzają - podobno nic ciekawego tam nie znajdziemy - zobacz wcześniejsze dialogi tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 13:24, gogus12 napisał:

> Mam problem potrzebuje pobrac poradnik do Gothic 3: Zmierzch Bogów a nie posiadam
polskiego
> telefonu wiec nie moge wyslac sms-a i pobrac go ze strony gram.pl co mam zrobic



Nie wiem czy powinieneś go pobierać ,ja też chciałem,ale koledzy wyżej mi to odradzają
- podobno nic ciekawego tam nie znajdziemy - zobacz wcześniejsze dialogi tego forum


A wiesz moze gdzie doprowadzic kupcow bo chodze juz z nimi 3 dzien i nie wiem gdzie jest ich cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 13:32, walkor66 napisał:

> > Mam problem potrzebuje pobrac poradnik do Gothic 3: Zmierzch Bogów a nie posiadam

> polskiego
> > telefonu wiec nie moge wyslac sms-a i pobrac go ze strony gram.pl co mam zrobic

>
>
>
> Nie wiem czy powinieneś go pobierać ,ja też chciałem,ale koledzy wyżej mi to odradzają

> - podobno nic ciekawego tam nie znajdziemy - zobacz wcześniejsze dialogi tego forum

>

A wiesz moze gdzie doprowadzic kupcow bo chodze juz z nimi 3 dzien i nie wiem gdzie jest
ich cel


zaprowadż ich do młyna w silden - w okolice tego mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 13:41, castlerock napisał:

> > > Mam problem potrzebuje pobrac poradnik do Gothic 3: Zmierzch Bogów a nie
posiadam
>
> > polskiego
> > > telefonu wiec nie moge wyslac sms-a i pobrac go ze strony gram.pl co mam
zrobic
>
> >
> >
> >
> > Nie wiem czy powinieneś go pobierać ,ja też chciałem,ale koledzy wyżej mi to
odradzają
>
> > - podobno nic ciekawego tam nie znajdziemy - zobacz wcześniejsze dialogi tego
forum
>
> >
>
> A wiesz moze gdzie doprowadzic kupcow bo chodze juz z nimi 3 dzien i nie wiem gdzie
jest
> ich cel
>
>
zaprowadż ich do młyna w silden - w okolice tego mostu


Ok. Dzieki sprubuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 13:44, walkor66 napisał:

> > > > Mam problem potrzebuje pobrac poradnik do Gothic 3: Zmierzch Bogów
a nie
> posiadam
> >
> > > polskiego
> > > > telefonu wiec nie moge wyslac sms-a i pobrac go ze strony gram.pl
co mam
> zrobic
> >
> > >
> > >
> > >
> > > Nie wiem czy powinieneś go pobierać ,ja też chciałem,ale koledzy wyżej
mi to
> odradzają
> >
> > > - podobno nic ciekawego tam nie znajdziemy - zobacz wcześniejsze dialogi
tego
> forum
> >
> > >
> >
> > A wiesz moze gdzie doprowadzic kupcow bo chodze juz z nimi 3 dzien i nie wiem
gdzie
> jest
> > ich cel
> >
> >
> zaprowadż ich do młyna w silden - w okolice tego mostu
>

Ok. Dzieki sprubuje


Jeszcze jedno pytanie czy ty sciagnoles w koncu ten poradnik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 23:01, gogus12 napisał:

Czy to znaczy,że nie zawiera on opisów zadań,jakichś wskazówek co do tego jak je wykonać...tak
jak np.było w poradniku w G3 ?


Chodzilo mi o to , że nie zawiera gołych tyłków o ktorych wspominałeś , tylko poradnik.


A tak w ogóle drodzy Forumowicze , a szczególnie obywatele : tnijcie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:30, Fun g 1 2 3 napisał:

Ten fragment znajduje się w tej samej jaskini przez którą przechodziła eskortowana przez
bezimiennego karawana kupców w jednym z początkowych zadań!
Jest to po lewej strone od zakrętu przy wyjściu z Geldern!
Wiem bo sam sprawdzałem i znalazłem!
Na jej końcu powinno być kilku ożywieńców!


Tak w tej jaskini znajduje się kielich o nazwie pakunek wędrowca ,ale nie wygląda mi to na fragment zbroi wędrowca...czy to aby na pewno ten fragment?? a jeśli nie-to ponawiam pytanie - gdzie znajdę pierwszy fragment zbroi tajemniczego wędrowca ?wiem , że w jaskini , ale w której...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:52, PJ MW napisał:

Dla mnie to najgorsza gra z serii Gothic, w ogóle żal mi się o niej wypowiadać.

Wiesz, ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony, to gra ma duży potencjał a z drugiej jest tragicznie niedokończona. Zacząłem grać pierwszy raz, wybierałem "złe" opcje dialogowe (co zawiniły mi krowy, żebym je zabijał? dlaczego mam informować złodzieja o karawanach kupców?) a potem już nie ma odwrotu. Żadna szanujaca się gra nie ma takich niedoróbek. No i doszedłem do 26 poziomu i zacząłem wybijać wszystko, co żyje - ot tak sobie, bo miałem już swiadomość, ze gry nie będę mógł "normalnie" skończyć. Poczytałem sobie w międzyczasie posty i zacząłem grę na nowo, już zwracając uwagę na to, zeby nie zamknąć sobie możliwości wykonania wszystkich zadań. I wtedy gra pokazuje, że jednak jej twórcy mieli całkiem niezłe pomysły. Nie mieli tylko dość czasu na zoptymalizowanie gry i doszlifowanie. I nie jest prawdopodobnie to ich wina, tylko firmy JovooD, która parła do jak najszybszego wypuszczenia gry na rynek. W rezultacie dostaliśmy wersję testową gry i robimy za testerów. Z zastrzeżeniem, że testerom sie płaci a to my musieliśmy zapłacić za testowanie gry.
Mimo wszystko, wydanych pieniędzy nie żałuję. Zawsze to kilkadziesiąt godzin rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:07, KrzysztofMarek napisał:

> Dla mnie to najgorsza gra z serii Gothic, w ogóle żal mi się o niej wypowiadać.

Wiesz, ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony, to gra ma duży potencjał a z drugiej
jest tragicznie niedokończona. Zacząłem grać pierwszy raz, wybierałem "złe" opcje dialogowe
(co zawiniły mi krowy, żebym je zabijał? dlaczego mam informować złodzieja o karawanach
kupców?) a potem już nie ma odwrotu. Żadna szanujaca się gra nie ma takich niedoróbek.
No i doszedłem do 26 poziomu i zacząłem wybijać wszystko, co żyje - ot tak sobie, bo
miałem już swiadomość, ze gry nie będę mógł "normalnie" skończyć. Poczytałem sobie w
międzyczasie posty i zacząłem grę na nowo, już zwracając uwagę na to, zeby nie zamknąć
sobie możliwości wykonania wszystkich zadań. I wtedy gra pokazuje, że jednak jej twórcy
mieli całkiem niezłe pomysły. Nie mieli tylko dość czasu na zoptymalizowanie gry i doszlifowanie.
I nie jest prawdopodobnie to ich wina, tylko firmy JovooD, która parła do jak najszybszego
wypuszczenia gry na rynek. W rezultacie dostaliśmy wersję testową gry i robimy za testerów.
Z zastrzeżeniem, że testerom sie płaci a to my musieliśmy zapłacić za testowanie gry.
Mimo wszystko, wydanych pieniędzy nie żałuję. Zawsze to kilkadziesiąt godzin rozrywki...


Taak, gra miała duży potencjał, ale liczba tych bugów(Zwariowany Wielbiciel Ptaszków lol) może na prawdę wyprowadzić z równowagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że gra tnie się niemiłosiernie (niezależnie od ustawień) jest normalne? Podstawka śmigała mi na max detalach bez choćby drobnej przycinki... A w to... to się nie da grać!! masakra! Celowanie z łuku w otwartym terenie zajmuje jakieś 2min -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:22, PredAtor360 napisał:

Czy to, że gra tnie się niemiłosiernie (niezależnie od ustawień) jest normalne? Podstawka
śmigała mi na max detalach bez choćby drobnej przycinki... A w to... to się nie da grać!!
masakra! Celowanie z łuku w otwartym terenie zajmuje jakieś 2min -_-



Witamy w świecie Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować