Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothica 3 w drodze

63 postów w tym temacie

pepsi

Firma JoWooD poinformowała, że trwają prace nad dodatkiem do trzeciej części RPG-a Gothic, zatytułowanym Forsaken Gods. Choć ujawnionych szczegółów jest jak na lekarstwo, znamy datę premiery rozszerzenia - na półki sklepowe powinno ono trafić w czwartym kwartale tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Dodatek do Gothica 3 w drodze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to sie troche powyzlosliwiam. :P Pewnie znów po premierze gry okaże się, że produkcja ta jest zupełnie niegrywalna, ba przez głupie niedociągnięcia nie będzie się jej dało ukończyć, ale i tak dostanie oceny rzędu 85%, bo liczy się tytuł, a nie to co gra sobą reprezentuje. To taka mała aluzja do Gothic 3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat mi mówi tyle że będzie jeszcze większa jatka niż poprzednio. Gothic -> h''n''s?
Dodatek jeśli może to najwyżej obniży płynność gry, po ostatnich patchach wreszcie! można pograć na sensownych ustawieniach bez ingerencji w plik config.cfg czy jak go zwał. Na moim kompie G3 odpalałem w wersji 1.3 na średnich ustawieniach+grzebanie w pliku. Teraz w wersji 1.5 (czy chyba 1.6) mogę odpalić sobie wyższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko taka cicha nadzieje, że za dodatek będzie odpowiedzialna Piranha Bytes. Ostatnio dali sobie buzi na zgodę z JoWood''em więc kto wie :] PB najlepiej znają G3 i możliwe, że maja nawet trochę materiału na dodatek. Fajnie pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łaaaaał... mam nadzieję że dodatek nie będzie kolejnym cyrkiem bugów :P A i wypadałoby engine naprawić... bo to jest żenujące że na dzisiejszym hi-endowym PC G3 ma freeze podczas rzucania fireballa/wyciągania pochodni :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co ? I po co, się pytam, robić dodatek do najbardziej zabugowanej i niegrywalnej gry poprzedniego roku...
Widać, że PB liczy na łatwą kasę od fanów, cóż, szczęścia zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę... Zostawicie tą grę, żadnych dodatków... Nie chce więcej patrzeć jak sie psuje wspaniałą grę! Tja, sugestie fanów... Jakoś po ostatnim patchu, który oczywiście nic nie naprawił, schowali głowę pod piach i zostawili bubel z milionem błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkradł się błąd :P
Twórcy (Pirahna Bytes) już nie pracują nad serią. Nie wiadomo, kto ten dodatek zrobi (nie Spellbound), w ogóle nic nie wiadomo, prócz tego, że wyjdzie od JoWooD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest jeszcze w miarę dobra, ale te bugi, irytują naprawdę ostro. Może fabularnie stać na poziomie części trzeciej, ale, żeby te błędy naprawili, wtedy będzie sukces. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatku do części trzeciej to ja sie nie spodziewałem, zobaczymy, może poprawią wszystkie bugi.. a jak to zrobią to ja z przyjemnością kupie ten produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować