Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothica 3 w drodze

63 postów w tym temacie

>Ale fabuła się ciekawie zapowiada :P
Co robi? Jak się może ciekawie zapowiadać, jak tylko dostaliśmy info, że ktoś może zdradzić. Nie wiadomo praktycznie nic. Gothic 3 to już nie to samo co 1 i 2. Fabuła też już nie na tym samym poziomie w 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wspaniale. a i tern termin wydania( o ile nic się nie pozmienia) jest dobry ponieważ właśnie na przełomie września/października kupię nowy sprzęt. Nic tylko zacierać ręce i czekać w cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że dodatek wyjdzie z rąk Piranhy Bytes. Podobno pogodzili się już z JoWood, więc nic nie stoi na przeszkodzie dalszej współpracy. Nadarzyłaby się doskonała okazja, aby załatać podstawkę, usprawnić działanie gry, poprawić questy, skrócić czas ładowania. Liczę, że dodatek będzie taką wprasowanką jak Noc Kruka, dostaniemy nową część wyspy z dużą przygodą tak jak było w dodatku do dwójki. Ja wolę jednak Piranie niż Spellbound ponieważ oni stworzyli tą piękną serię, mimo potknięcia przy części trzeciej to im powierzyłbym tworzenie dalszych przygód bezimiennego. Ciekawe jak potoczą się dalej losy dodatku, pewnie premiera będzie przekładana kilka razy, jednak wolę poczekać i dostać pełnowartościowy dodatek a nie wersję beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co to to nie dziękuje postoje,żałowałem że kupiłem Gothica 3 tak frustrujących bugów w żadnej grze nie zobaczyłem gra stoi na półce i tylko mnie denerwuje strata kasy :( cd projekt jako wydawca tez sie do tego przyłożył reklamowali gre jako super kontynuacje ale chyba poprzednich niedoróbek z części 2 i tak dałem sie wrobić w konia :( teraz czekam na opinie ludzi którzy już gry kupili i wtedy sie zastanawiam .........cd projekt zwrócić mi kasę !!!!!

śmieją sie ludzie z metropolis i innych firm które wydaja szybko i tanio ale przynajmniej człowiek wie czego można sie spodziewać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 09:02, MastAlol napisał:

A idź Pan w ..... z tym :( Jeśli ten dodatek nie poprawi WIELU BŁĘDÓW (wieeeeelu), to
nie tknę tego nawet 40 metrowym kijem :/


Zgadzam się z tym.. 1/2 osób u mnie w klasie narzeka hehe bo się jarali Gothiciem .. Gra bez łatek to chodząca dziura i masa błędów.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 08:44, Wojman napisał:

O to sie troche powyzlosliwiam. :P Pewnie znów po premierze gry okaże się, że produkcja
ta jest zupełnie niegrywalna, ba przez głupie niedociągnięcia nie będzie się jej dało
ukończyć, ale i tak dostanie oceny rzędu 85%, bo liczy się tytuł, a nie to co gra sobą
reprezentuje. To taka mała aluzja do Gothic 3. :)


Widzę, że ocena 9/10 w CD Action tez Cię bardzo uderzyła a jeśli nie to niech teraz Cię uderzy ;)
Co do niedociągnięć to pewnie patche w odstępie jakiś trzech miesięcy się ukażą i będzie można grać więc mimo to czekam bo jak już ją się odpali to gra się przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech tym razem lepiej się przyłożą do pracy bo G3 to tak do końca hiciorem nie był:p lepsza fabula i optymalizacja silnika i mi nic więcej nie potrzeba;) no możne jeszcze jakieś przydatne innowacje w interfejsie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów serii jest to znakomita wiadomość.

To było do przewidzenia, że ukaże się dodatek do Gothica 3, bo tak samo było w przypadku drugiej odsłony. Ciekaw jestem co przyniesie ten dodatek, czy nowe przygody Bezimiennego będą dobrze wciągały i zostaną solidnie przygotowane. Oby tylko programiści poprawili optymalizację gry, aby szybciej chodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja, choć znana już od wczoraj. Nadal jednak zastanawia mnie, czy za dodatek odpowiedzialne będą Piranie, czy tez Spellbound. Bardziej prawdopodobne, że ta pierwsza firma. W końcu znają i silnik i mechanikę Gothica 3 znaczenie lepiej niż niemające z nim prawie nic wspólnego Spellbound.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować