Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothica 3 w drodze

63 postów w tym temacie

Fajnie, mam premierową wersję od początku jej istnienia, a nie udało mi się jeszcze w Gothica 3 tak na poważnie zagrać xD. Tym razem nie popełnię jednak podobnego błędu i nie zakupię gry, nie będąc pewien upgrade''u. A dodatek? Niech powstanie, nie mam nic przeciwko. A, że G3 to totalna kiszka i gniot? Tego nie wiem, ponieważ sam bym musiał to wpierw ocenić. Nie cierpię, jak ktoś opowiada o grze to i owo, opierając się tylko na opiniach innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że będzie to coś przyzwoitego jak niezapomniany dodatek do poprzedniej części tej gry.Ciekawe czy będzie on naprawiał błędy związane z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebyście się nie zdziwili zamiast zmniejszyć wymagania mogą się zwiększyć jak to było w przypadku Noc Kruka i w innych dodatkach od gier mniej jednak cieszę się z dodatku i czekam niecierpliwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 08:44, Wojman napisał:

O to sie troche powyzlosliwiam. :P Pewnie znów po premierze gry okaże się, że produkcja
ta jest zupełnie niegrywalna, ba przez głupie niedociągnięcia nie będzie się jej dało
ukończyć, ale i tak dostanie oceny rzędu 85%, bo liczy się tytuł, a nie to co gra sobą
reprezentuje. To taka mała aluzja do Gothic 3. :)


Dopisze do tego że dodatek wymaga 15 giga ram, 30000 mhz, procesor 7 rdzeniowy, nic tylko grać :) Mała aluzja do wymagań :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to jak gra się zakończyła, to materiał na dodatek do Gothica 3 jest raczej materiałem na kolejną część gry. Moim zdaniem średnio udany pomysł z wypuszczeniem dodatku, zwłaszcza, że teraz mało komu G3 chodzi bardzo dobrze, a z dodatkiem wymagania gry na bank się zwiększą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Twórcy nie zrazili się jednak niższymi ocenami i postanowili przystąpić do prac nad dodatkiem."

Przepraszam, twórcy czy spellbound? Bo dla mnie to nie są równoważne pojęcia, a umieszczanie fabuły między III a IV śmierdzi mi sytuacją "Cholera, zrobili zamknięte zakończenie, ale zróbmy coś by nazywało się, że istnieje ciągłość fabularna".
Ciekawe co wymyślą, biedni opuszczeni bogowie pogodzili się i zgodnie podbiją świat pojawiając się znikąd na kontynencie, nsyłając przy okazji armię elfów i krasnoludów? _-_
Trójka faktycznie nie była najlepszą częścią i kulało w niej niemal wszystko. Ale to jednak BYŁ rpg z zamkniętą historią świata a nie kolejny hitman czy splinter cell, którego fabułę można powielać i mnożyć w nieskończoność. Gdyby to jeszcze chociaż PB było, jakoś by może ''swój'' świat naprostowali i może coś sensownego dla gothica IV który najwyraźniej jest sequelem wymyślili... ale nie, pojawia się studio znane z średnich klonów comandosa i w myśl zasady "płacą to robimy" pogrąża to wszystko jeszcze bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest to Może i gothic 3 jest zabugowany ale to wcale nie Psuje Jego Klimatu Dla mnie cała saga jest fenomenalna, idealna, nie ma gry lepszej od gothica jak dla mnie oczywiście mimo iż gram w iwlee innych gier to ciągle wracam to calutkiej sagi gram co jakis czas Już myślałem ze nie bedzie dodatku a tu prosze niespodzianka nic więcej mi nie trzeba moze nawet byc zabugowany i tak go kupuje słyszałem opinie ludzi którzy uwielbiają Obliviona w którego sam osobiscie grałem ponad 2 lata , chwalili się oni jaki to bek nie jest świetny a potem mowili ze mimo tego wszystkiego graja w gothica to jest gra która nigdy nie straci swojego blasku poniewaz nie licza sie bugi w grze tylko jej klimat cała fabuła grywalnośc i dusza czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że powstaje dodatek.Mimo wszystko Gothic 3 był naprawde dobrą grą.Mam nadzieje, że tym razem twórcy przyłożą się do fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak będą choć tyci wyższe wymagania to nie mam co dodatku kupować. Pójśc-pewnie i pójdzie, ale będzie się pewnie co chwila ciął, a fps-ów to z 5 będe miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 13:18, YahooPL napisał:

Widzę, że ocena 9/10 w CD Action tez Cię bardzo uderzyła a jeśli nie to niech teraz Cię
uderzy ;)


Wiem, ze w CDA Gothic 3 dostal taka ocene. To byla ocena wystawiona przez recenzenta, a ja sie z nia zgadzac nie musze. Dla mnie oceny w prasie internecie nie sa istotne przy wyborze czy dana gre kupic czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jeszcze w Gothic''a 3 nie grałem, w wakacje (liczę na to, że gra już zawita do XK HIT :), czekając na dodatek, trzeba to nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będzie fajny ten dodatek (do Gothica 2 był nawet fajny, bo "rozwijał" grę). Jeśli ten nowy dodatek do 3 ma być tak dobry jak podstawa, a nawet jeszcze lepszy to nie mogę się już doczekać. Mam nadzieje, że nie będą potrzebne jakies ogromne wymagania (tzn. dużo większe niż miała podstwa, bo ledwo co mój komputer wytrzymuje :P) Ciekawe kiedy będzie coś więcej napisane o tym dodatku... i co on wprowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 17:07, Wojman napisał:

Wiem, ze w CDA Gothic 3 dostal taka ocene. To byla ocena wystawiona przez recenzenta,
a ja sie z nia zgadzac nie musze. Dla mnie oceny w prasie internecie nie sa istotne przy
wyborze czy dana gre kupic czy nie.


Faktycznie jakoś specjalnie kierowac się tym nie należy jednak zawsze w jkiś sposób przyciąga uwagę i jest jakąś formą rekomendacji dal danego tytułu. Z większością ocen w tym czasopismie się zgadzam ale uważam, że ocenienie wersji 1.0, której nie dało się ukończyć i w ogóle była maksymalnie zbugowana na 9/10 było najbardziej kontrowersyjną oceną. Albo chociaż jedną z bardziej kontrowersyjnych. Ale nie o tym temat. Co do treści newsa to półtorej roku temu równiez była mowa o dodatku do Gothica 3. Nic od tamtej pory się nie zmieniło poza tym, że wymyślono podtytuł. Ogólnie raczej sceptycznie będę czekać na ten dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako ze gothic 3 nie kazdego zadowala kazdy wie (sa gusta i gusciki ;-) ). jezeli chodzi o wymagania przeciez podstawka ukazała sie dwa lata temu to raczej niema szans na zmniejszenie wymaga co zajwyzej pewnie i wyzsze i mam szczera nadzieje ze grafika bedzie co najmniej na pozimie crizisa lub asasin krida a i jeszcze przewiduje ze wprowadza nowa kraine w miejsce NIEZBADANYCH KRAIN oby tak było!!!!!!! bylo tak przeciez z dodatkiem do gothic2 jesli chodzi o pirania bytes to watpie by ja robili i mozemy zapewnie spodziewac sie pewnych zmian
POZDRO DLA KAZEGO gothico maniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować