Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2009 o 12:43, Assassin9 napisał:

Zabawa przednia. Chociaż niektórych graczy wysłałabym do okulisty.
Największa choroba oczu na jaką cierpią to daltonizm, no nie da się grać z ludźmi którzy
nie rozróżniają kolorów drużyn i pakują kulkę członkowi zespołu.

To nie daltonizm, tylko totalne n00bstwo tychże graczy, które dodatkowo potęguje fakt, że ta gra jest w pełni darmowa, więc ludzie rzucają się na to jak na świeże bułeczki, nie zależnie od tego czy rzeczywiście je lubią. Wiem coś o tym, bo sam gram w darmowego F.E.A.R. Combat i z większą ilością graczy na serwerze z włączonym ff, praktycznie nie da się grać.

Dnia 05.03.2009 o 12:43, Assassin9 napisał:

Mój nick to Anonya.

Brzmi groźnie. :]

Dnia 05.03.2009 o 12:43, Assassin9 napisał:

Do zobaczenia :)

Niewykluczone... ;>

@SegaPL
Spróbuj odpalić grę poprzez Internet Explorer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 10:46, xD ominik napisał:

No dobra, to są boty. Ale i tak to nie zmienia faktu, że jestem dobry.

Nie, nie jesteś dobry, od kiedy to koleś jest dobry kiedy jedzie boty ? lame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2009 o 00:03, Kizibono napisał:

A tak przy okazji to Ci którzy mają steam mogą dołączyć do grupy Quake Live Poland specjalnie
stworzonej do wspólnej gry, i łatwiejszym się znalezieniem razem.


Milo że napisałeś o tym sam z tego skorzystałem. A co do XD ominik to boty i tak nie zastąpią ci czasem tępego ale zawsze żywego człowieka więc w sumie osiągnięcia z botami się nie liczą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:25, Hacket napisał:

> A tak przy okazji to Ci którzy mają steam mogą dołączyć do grupy Quake Live Poland
specjalnie
> stworzonej do wspólnej gry, i łatwiejszym się znalezieniem razem.
Milo że napisałeś o tym sam z tego skorzystałem.

Nie ma problemu, w grupie będę dawał ogłoszenia z przetłumaczonymi tekstami itp. razem z Mariano postaram się jak najwięcej wnieść do grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę....I jak dla mnie to ta gra strasznie bidna. Tylko dla fanów starego, oldschoolowego Quake''a III.
Czyli nie dla mnie :]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:10, Kizibono napisał:

> No dobra, to są boty. Ale i tak to nie zmienia faktu, że jestem dobry.
Nie, nie jesteś dobry, od kiedy to koleś jest dobry kiedy jedzie boty ? lame.

Czyli uważasz że jak ktoś wygrywa z botem na 4 poziomie trudności to i tak nie można nadal stwierdzić czy jest dobry w quake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 20:06, xD ominik napisał:

Czyli uważasz że jak ktoś wygrywa z botem na 4 poziomie trudności to i tak nie można
nadal stwierdzić czy jest dobry w quake?

Tak, tak właśnie uważam, bot nie potrafi trzeźwo oceniać sytuacji i myśleć, co prawda wiadomo można trenować na botach ale to nie wygrywanie z nimi mówi o skillu tylko wygrywanie z realnymi graczami, a ten twój screen, tak powtórzę to jeszcze raz: Nie, nie jesteś dobry, o tym mówi tylko gra z innymi graczami ale trenuj trenuj na tym to polega ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze można zakładać własne serwery? Chciałbym zagrać na mapie gdzie maksymalnie może być 4 graczy, a nie wiem czy jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 03:15, Kizibono napisał:

Statystyki wróciły, kolejek nie ma, wszystko idzie ładnie ^^ jeszcze dadzą pr0 moda i
będzie miodzio na maksa ;).

Co to jest pro mod? A z tego że statystyki wróciły też się cieszę. Może za chwilę zagram, nie wiem czy znajdę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że otwarte testy zwiększą jeszcze bardziej problemy z doborem graczy pod względem posiadanych umiejętności. W zamktniętej becie pod koniec występował ten problem że gracze powoli zaczeli się nudzić i dla zabawy ( tylko w ich mniemaniu było to zabawne ) wchodzili na serwer gdzie grali ludzie dużo gorsi od nich. Taka gra była koszmarna szczególenie drużynowa, gdzie jeden gracz robił wynik za całą drużyne a pozostali to właściwie mu przeszkadzali. Coś takiego szybko powodowało zdenerwowanie u przeciwników i wychodzili z gry, a jak nie ma z kim grać bo zostaje tylko 1 w przeciwnej to wychodzą też ci drudzy.

Trudno było zagrać mecz od początku do końca z tymi samymi graczami bo ciągle przychodzili i wychodzili, żadnego balansu, w drużynowej rozgrwyce zero zgrania, generalnie mało zabawy.

A teraz ku mojemu zdziwieniu wszystko się wyrównało : wchodze na serwer który ma zapewnić że będą tam gracze o zbliżonych umiejętnościach i tak jest, wchodze na poziom wyżej dostaje baty, na serwerze dla słabszych graczy spuszam im lanie - wszystko jak należy.

Apropo statystyk, wczoraj w nocy pogrywam i myślałem że będzie ładny wpis w statystyce 1 Win a tu na 20 sec. przed końcem w TM DM z przewagi 5 robi się +1 dla przeciwnika - stat = 1 Lose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 14:59, daniobudyn napisał:

Jak dla mnie super sprawa, może trochę kolejki długie ale szybko leci.

Już nie ma kolejek -_-, widać jak grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w CTF sam z botami. I stwierdzam że nie ma sensu z nimi grać bo oni nie zbierają swojej flagi gdy zabiją przeciwnika co nam ją ukradł. Nie mogę przez to zdobyć punktu. Powinni to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 16:48, xD ominik napisał:

Grałem ostatnio w CTF sam z botami. I stwierdzam że nie ma sensu z nimi grać bo oni nie
zbierają swojej flagi gdy zabiją przeciwnika co nam ją ukradł. Nie mogę przez to zdobyć
punktu. Powinni to naprawić.


Zacznij w końcu grać przeciwko ludziom. Z botami tylko czas stracisz i nic się nie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:04, Astropath napisał:

> Grałem ostatnio w CTF sam z botami. I stwierdzam że nie ma sensu z nimi grać bo
oni nie
> zbierają swojej flagi gdy zabiją przeciwnika co nam ją ukradł. Nie mogę przez to
zdobyć
> punktu. Powinni to naprawić.

Zacznij w końcu grać przeciwko ludziom. Z botami tylko czas stracisz i nic się nie nauczysz.

Zwykle gram z ludzmi, ale raz zagrałem sobie z botami aby zapoznać się dokładnie z całą mapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:09, xD ominik napisał:

Zwykle gram z ludzmi, ale raz zagrałem sobie z botami aby zapoznać się dokładnie z całą
mapą.

Z tego co wypisujesz to wychodzi na to, że ciągle grasz z botami.... ogarnij się i zacznij grać na publikach i uczyć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować