Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Żeby założyć serwer, musisz kupić subskrypcję PRO (a nie premium), która jest 2x droższa niż prem.
Jeżeli już będziesz miał konto PRO (od razu mówię - kategorycznie nie zalecam wydawania kasy na niego), będziesz mógł stworzyć swój własny serwer w konkretnym miejscu na globie (np.: w Warszawie, we Frankfurcie...) z dowolnymi ustawieniami. Twój kumpel nie będzie musiał niczego więcej kupować żeby mógł z tobą grać. Chyba, że założysz serwer premium (więcej opcji ustawień serwera i dostęp do wszystkich map), a nie standardowy, wtedy będziesz mógł zaprosić na swój serwer do 5 znajomych którzy nie mają zakupionej subskrypcji pro/prem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Z ciekawości chciałem sobie zagrać znowu w Quake Live, ponawalać trochę, jak za dobrych lat, kiedy nawet niekiedy forma była zacna i railem trafiało się, a tutaj mi piszą, że Quake kosztuje 9 ojro. A niech się cmokną w pompkę. Gram zmieniony nie do poznania, Quake poszedł w inną stronę i wypiął się na społeczność... internet się kończy, ewidentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2016 o 12:38, Budep napisał:

Ale jaja. Z ciekawości chciałem sobie zagrać znowu w Quake Live, ponawalać trochę, jak
za dobrych lat, kiedy nawet niekiedy forma była zacna i railem trafiało się, a tutaj
mi piszą, że Quake kosztuje 9 ojro. A niech się cmokną w pompkę. Gram zmieniony nie do
poznania, Quake poszedł w inną stronę i wypiął się na społeczność... internet się kończy,
ewidentnie.


O, rzeczywiście 10 euro teraz kosztuje gierka. Chyba pierwszy raz widzę, by gra free to play przeszła nagle po 5 latach na płatny model o.O Dobrze że przynajmniej z tego co widzę, że każdy, kto zagrał w grę przed zmianą na płatny model, ma grę za darmo, przynajmniej ja ją nadal mam w bibliotece. Ale dziwna decyzja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samą płatność można przeboleć, zwłaszcza że jeśli miałeś ją wcześniej na Steamie to masz ją za darmo. Bolesne jest to, że wszelkie statystyki i osiągnięcia gracza znikły bezpowrotnie...

Ale przynajmniej można serwery zakładać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować