Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Oto mój dzisiejszy wielki jak dynia OMGWTF. Zrobiłem punkt w ostatniej sekundzie no i lipszton. Blue wins remisem 6:6. Nie zbliżać się bo z frustracji zabiję każdego w zasięgu ręki ;]
CTF wkurza mnie coraz bardziej.

20090816211503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 21:16, hans_olo napisał:

Oto mój dzisiejszy wielki jak dynia OMGWTF. Zrobiłem punkt w ostatniej sekundzie no i
lipszton. Blue wins remisem 6:6. Nie zbliżać się bo z frustracji zabiję każdego w zasięgu
ręki ;]
CTF wkurza mnie coraz bardziej.



Przecież z tego co widze, jesteś w Red... i pisze RED wins :) Więc WTF? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 22:02, Budep napisał:

Przecież z tego co widze, jesteś w Red... i pisze RED wins :) Więc WTF? :D

Hm,m nawet nie zauważyłem, bo komunikat głosowy był blue ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 22:06, hans_olo napisał:

Hm,m nawet nie zauważyłem, bo komunikat głosowy był blue ;]


Bo Blue mówił sędzia liniowy, ale komisja główna zweryfikowała wynik meczy na korzyść Red :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 22:06, hans_olo napisał:

> Przecież z tego co widze, jesteś w Red... i pisze RED wins :) Więc WTF? :D
Hm,m nawet nie zauważyłem, bo komunikat głosowy był blue ;]

No to mała wtopa :P ale ważne że wygrałeś, w ctf nie gram bo mało map mi się podoba z tego trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 18:46, xD_ominik napisał:

> > Przecież z tego co widze, jesteś w Red... i pisze RED wins :) Więc WTF? :D

> Hm,m nawet nie zauważyłem, bo komunikat głosowy był blue ;]
No to mała wtopa :P ale ważne że wygrałeś, w ctf nie gram bo mało map mi się podoba z
tego trybu.

Właśnie w sumie to ja nie wiem czy wygrałem czy co ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy update i wprowadzili InstaCTF. Zapowiada się całkiem ciekawie, jak dla mnie. Już zauwarzyłem, że w tym trybie nie da się grac na vortex portal, za dużo otwartej przestrzeni i wszyscy lataja w powietrzu, czyli można wszystkich zestrzelić jak kaczki.
Ciekawe, czy wprowadzą FreezeRail... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 00:37, LastAid napisał:

Nowy update i wprowadzili InstaCTF. Zapowiada się całkiem ciekawie, jak dla mnie. Już
zauwarzyłem, że w tym trybie nie da się grac na vortex portal, za dużo otwartej przestrzeni
i wszyscy lataja w powietrzu, czyli można wszystkich zestrzelić jak kaczki.
Ciekawe, czy wprowadzą FreezeRail... :)

Czasami jak się jakieś betony trafią to i tak się nie da grać, bo pół teamu campi w bazie z railem na doublerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i staty w pełnej krasie wróciły. Juz nikt nie będzie narzekał, że nie wie ile excellent nabił :D
Inna sprawa, że one jakieś dziwne. Przynajmniej moje w rankingu nie odpowiadają temu co mam w rzeczywistości. W raptem tylko ponad 1200 wins lidera też mi sie wierzyc nie chce. Powinno być dużo, duzo więcej.
Doszło wsparcie dla Maca Linuksa i Safari. Niestety wszystko wskazuje na to, że na wsparcie opery sie nie doczekamy. Przynajmniej w najbliższej przyszłości :/

Próbowałem odpalić grę na FreeBSD pod linuksową przeglądarką. Wszystko (chyba wszystko) sie zainstalowało (swoja drogą wygląda to lepiej jak w windzie, bo instaluje sie jak każdą inną wtyczke do FF), tylko ten przycisk "join the game" nie reaguje. No ale to może wina zrypanego flasha. Pobawię sie tym jeszcze (nie miałem za dużo czasu by to sprawdzić wczoraj bo juz pierwsza w nocy dochodziła:D). No i gra sie uruchomiła nie jako full screen. Speóbować fullsreana czasu nie było. Zobaczymy dzis co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A juz widzę. Ranking domyślnie ustawiony jest na osiągnięcia w ciągu ostatnich 30 dnii. A można zmienić na ostatnie 7 dni lub całość osiągnieć. Fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 00:37, LastAid napisał:

Nowy update i wprowadzili InstaCTF. Zapowiada się całkiem ciekawie, jak dla mnie. Już
zauwarzyłem, że w tym trybie nie da się grac na vortex portal, za dużo otwartej przestrzeni
i wszyscy lataja w powietrzu, czyli można wszystkich zestrzelić jak kaczki.
Ciekawe, czy wprowadzą FreezeRail... :)

Mi też się to bardzo podoba, na razie grałem w to tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały zgrzyt z FreeBSD. Wizualnie wszystko śmiga. Tylko .... nie ma dźwieku :/
Nie wiem, może to przez to, że z alsy korzystają (o ile korzystają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaha. Ale miałem śmieszną sytuację. W ciąglu dwóch rund 3 razy zabiłem guntletem. I nikt nie był na lagu czy afku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 14:58, Budep napisał:

Buhahahaha. Ale miałem śmieszną sytuację. W ciąglu dwóch rund 3 razy zabiłem guntletem.
I nikt nie był na lagu czy afku :D


A co to jest afek? ;)
Ja pamietem sytuację, jak gość za przeciwnej drużyny został sam przeciw trzem z mojej (mnie załatwili wcześniej:). I wygrał ... dzięki jednemu strzałowi z rocketa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 15:35, Dux napisał:

> Buhahahaha. Ale miałem śmieszną sytuację. W ciąglu dwóch rund 3 razy zabiłem guntletem.

> I nikt nie był na lagu czy afku :D

A co to jest afek? ;)
Ja pamietem sytuację, jak gość za przeciwnej drużyny został sam przeciw trzem z mojej
(mnie załatwili wcześniej:). I wygrał ... dzięki jednemu strzałowi z rocketa :)


Hehe, niezłe. Moje największe osiągnięcie w takiej sytuacji to wygranie z czteroma :) (satysfakcja jest niesamowita :D)

AFK -Away From Keyboard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Nie wiem dlaczego, ale z fullscreena zrobił mi się... mniejszy fullscreen. Zobaczcie te paski po bokach, jak to zlikwidować?


(fot.Budep)

20090822124918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:49, Budep napisał:

/.../


Spróbuj kliknąć ''''+'''' i ''''-'''' na klawiaturze, zarówno te po prawej jak i po lewej. Nie mam teraz możliwości aby to sprawdzić, ale wydaje mi się, że w ten sposób w Quake-u pomniejszało się i powiększało obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:49, Budep napisał:

Mam pewien problem. Nie wiem dlaczego, ale z fullscreena zrobił mi się... mniejszy fullscreen.
Zobaczcie te paski po bokach, jak to zlikwidować?


(fot.Budep)

A ja proponuje zrobić ustawienia do początkowych. Wtedy na pewno już tego nie będzie, ale będziesz musiał sobie ustawiać na nowo sterowanie itp. Według mnie tak będzie najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować