Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Grałem dzisiaj kilka CTFów, w żadnym ani jednego capa nie miałem, a grałem na tych mapach co już daaawno temu pierwszego capa miałem i bah dostałem Pionera >.< ID makes bugs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PL#2 - niski ping, bez problemów. Zarówno na Multimedii jak i na liveboxie.
Co do cheaterów... przecież id banuje chyba takie konta jak się doniesie im. np dowody na ircu.
Vide np ostatnia sytuacja z Blanką albo z 1o1, więcej na ORGu do poczytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 15:02, Niewiernus napisał:

Ja z inną treścią... czy też macie ostatnio problemy z QL? ogólnie samo ładowanie + ping
na POLSKICH serwerach jest wysoki. Nie jest przyjemnie jak mam 100-150 ping >.<


Mnie ciągle dręczy ten ping. I to na różnych serwerach, lipcia. No ale cóż... najczęściej chyba na ruskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z pytaniem...
Ustawiłem opcje nagrywania najlepszych momentów(nie pamiętam jak do się dokładnie nazywało) w formie Demo.
Teraz nie wiem gdzie znaleźć ten zapis(y), jeżeli gdzieś zapisało, bo obsługi tego ustawienia jeszcze nie znam...
Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 17:34, Niewiernus napisał:

Ja z pytaniem...
Ustawiłem opcje nagrywania najlepszych momentów(nie pamiętam jak do się dokładnie nazywało)
w formie Demo.
Teraz nie wiem gdzie znaleźć ten zapis(y), jeżeli gdzieś zapisało, bo obsługi tego ustawienia
jeszcze nie znam...
Z góry dzięki za odp.


Vista

%appdata%\id Software\quakelive\home\baseq3\demos\

Windows XP

%userprofile%\id Software\quakelive\home\baseq3\demos\

Reszta tu: http://www.holysh1t.net/watch-quake-live-demos/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś TDM by się zrobiło w wieczorkiem w piątek lub sobotę?
Bo ostatnio coś TDMki polubiłem... chyba przez klan tec ;E

Tak btw... teraz... kolorki granatóóóówww!!1111oneone...w takim tempie to beta skończy się za 10 lat :F
Poza tym, to było...w CPMA..., a możliwość kolorowania modeli już w OSP...ech. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy da się jakoś ustawić grę żeby wykrywał ją xfire? Może głupie pytanie ale ostatni raz w to grałem z pól roku temu i wtedy miałem grę uruchomianą w przeglądarce więc xf jej nie wykrywał, a teraz widzę że jeden z moich znajomych na xf gra w Quake Live i mu wykrywa ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 16:15, Wszystkozajete napisał:

Mam pytanie. Czy da się jakoś ustawić grę żeby wykrywał ją xfire? Może głupie pytanie
ale ostatni raz w to grałem z pól roku temu i wtedy miałem grę uruchomianą w przeglądarce
więc xf jej nie wykrywał, a teraz widzę że jeden z moich znajomych na xf gra w Quake
Live i mu wykrywa ;o


Na początku ściągnij od nowa instałkę. I zainstaluj xfire XO Toolbar, bo przez to wykrywa ci QL.
Następnie... ;]
Tam, gdzie masz w opcjach wykrywanie gier i listę, to wchodzisz w niezainstalowane, Quake Live i Wykryj grę w przeglądarce zaznaczysz.
I ten toolbar musi być włączony[zaznaczony, żeby był widoczny w oknie FF]
I siup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 17:19, RazorBMW napisał:

Na początku ściągnij od nowa instałkę. I zainstaluj xfire XO Toolbar, bo przez to wykrywa
ci QL.
Następnie... ;]
Tam, gdzie masz w opcjach wykrywanie gier i listę, to wchodzisz w niezainstalowane, Quake
Live i Wykryj grę w przeglądarce zaznaczysz.
I ten toolbar musi być włączony[zaznaczony, żeby był widoczny w oknie FF]
I siup?


Dzięki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2009 o 16:58, Budep napisał:

Może i ułatwia rozgrywke, ale żalowo wygląda. Ja gram na standardzie. :>

To nie ma być ładne, to ma działać :D Co do huda... prosty i bez bajerów [standardowy miał te paski :S]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh po tych ostatnich updatach w teamówkach mam koło 40 fps, na trochę większych mapach albo iak dużo ludzi iest po 20 fps nawet... To mi tylko FFA, CTFy na małych mapach i duele zostały :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Co twórcy zamierzają zrobić z QL''a? Odpowiedź: Grę tylko na CA >.>
Po tej zmianie nie mogę wyczuć "balansowania" ciałem.
Tak poza tym.... planują zrobić tak, aby działał ich tytuł na Operę? Jestem po zmianie przeglądarki(+ problemy z netem) iż odpuszczę sobie chyba ten tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje bugi po 2 ostatnich uaktualnieniach. Przy tym ostatnim raz udało mi się zagrać z dobrze załadowanymi teksturami. Za każdym razem mapa trochę inaczej się załaduje. Ale najlepsze jest to czego wy nie możecie zobaczyć, tu prawie wszystko się rusza!! Zamierzam nagrać gameplaya :D

Albo to wszystko przez defragmentację dysku albo przez te uaktualnienia, może też przez to że dysk mam trochę zaśmiecony. To są moje podejrzenia.

20091127130643

20091127130713

20091127130749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować