Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Świąteczna mapa do CTF wymiata. Brak min, poza tym wszystkie pozostałe giwerki. Mapa ogromna z dużymi limitami graczy. Rewelka. Gra się długo i przyjemnie, ale trzeba też długo czekać na sensowną ilość graczy. Mam nadzieję, że ją zostawią na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dłuuugi czas nie grałem, ale z miesiąc czy 2 temu wszedłem, i gra się cięła, poprawili to już?

;]

Bo nie mam ochoty na ściąganie patcha jeśli to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:00, zerohunter napisał:

Dłuuugi czas nie grałem, ale z miesiąc czy 2 temu wszedłem, i gra się cięła, poprawili
to już?

;]

Bo nie mam ochoty na ściąganie patcha jeśli to nie ma sensu.


Jakoś mi się nie cieła, to chyba nie mieli co naprawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 15:53, hans_olo napisał:

Świąteczna mapa do CTF wymiata. Brak min, poza tym wszystkie pozostałe giwerki. Mapa
ogromna z dużymi limitami graczy. Rewelka. Gra się długo i przyjemnie, ale trzeba też
długo czekać na sensowną ilość graczy. Mam nadzieję, że ją zostawią na stałe.


Zgadzam się. Rewelka, przestrzeń, fajne skille. Jak padniesz, możesz eksplodować przy tym dedając przeciwnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:00, zerohunter napisał:

Dłuuugi czas nie grałem, ale z miesiąc czy 2 temu wszedłem, i gra się cięła, poprawili
to już?

;]

Bo nie mam ochoty na ściąganie patcha jeśli to nie ma sensu.

Mi się tnie często, muszę poczekać wtedy trochę. Ustaw wszystko na low, simple items, picmip, forcemodel i vertex lightning to powinno przestać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ESL IEM 4

GOGOOO Av3k!
Najlepiej obsadzony turniej w tym roku i lepiej raczej nie będzie :). Top skillerzy. Link do streama na dole.

Grupy:
http://www.esl-world.net/masters/season4/cologne/ql_groupstage/
http://tiny.pl/hmfvg

Playoffy:
http://www.esl-world.net/masters/season4/cologne/quakelive/p layoffs/rankings/
http://tiny.pl/hmfvx

calipt [0:3] cypher 13:00
strenx vs stermy 14:00
Cooller vs fox ~15:00
av3k vs k1llsen ~16:00 !!!!

Jutro finały:
Sunday, 24th of January 2010
11:00 GMT, 24 January 2010: Semi Final #1
11:40 GMT, 24 January 2010: Semi Final #2
12:50 GMT, 24 January 2010: Game for 3rd Place
13:50 GMT, 24 January 2010: Grand Final


Stream:
http://tv.esl.eu/de/esltv_stream/stream/55-flv-free
http://tiny.pl/vf1g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegrałem najgorsze 3 mecze clan arena. Walczyłem z kimś kto gdy kogoś zabił zawsze pisał "pOwn3D" a gdy sam zginął to pisał "O boże" i dość często pisał że mam farta że go udało się zabić. Za każdym razem też pisał ze ma frajera w drużynie. Ogólnie był trochę lepszy ode mnie bo mnie częściej zabijał. Pisał też że jestem nobem a byłem najlepszy zaraz po nim. Bardzo mnie to denerwowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 13:41, xD_ominik napisał:

Wczoraj rozegrałem najgorsze 3 mecze clan arena. Walczyłem z kimś kto gdy kogoś zabił
zawsze pisał "pOwn3D" a gdy sam zginął to pisał "O boże" i dość często pisał że mam farta
że go udało się zabić. Za każdym razem też pisał ze ma frajera w drużynie. Ogólnie był
trochę lepszy ode mnie bo mnie częściej zabijał. Pisał też że jestem nobem a byłem najlepszy
zaraz po nim. Bardzo mnie to denerwowało.

W CA nie da się wygrać iak ma się noobski team, to nie tdm/ctf >:) W CA wszyscy napierda***ą rakiet ile wlezie i baaardzo często można paść od byle nuba. Zresztą miał racię w tym co mówił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 14:22, Infinitas napisał:

> Wczoraj rozegrałem najgorsze 3 mecze clan arena. Walczyłem z kimś kto gdy kogoś
zabił
> zawsze pisał "pOwn3D" a gdy sam zginął to pisał "O boże" i dość często pisał że
mam farta
> że go udało się zabić. Za każdym razem też pisał ze ma frajera w drużynie. Ogólnie
był
> trochę lepszy ode mnie bo mnie częściej zabijał. Pisał też że jestem nobem a byłem
najlepszy
> zaraz po nim. Bardzo mnie to denerwowało.
W CA nie da się wygrać iak ma się noobski team, to nie tdm/ctf >:) W CA wszyscy napierda***ą
rakiet ile wlezie i baaardzo często można paść od byle nuba. Zresztą miał racię w tym
co mówił ;)

Jak mnie to denerwuje jak ktoś na forum pisze "mówił" albo "powiedz mi" !! Ja uważam że nobów nie było. Ale musiałem ciągle pisać "f3 click" bo rozgrywka nigdy by się nie zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 15:18, xD_ominik napisał:

Jak mnie to denerwuje jak ktoś na forum pisze "mówił" albo "powiedz mi" !!

To sry, będę mówił powiedział i mów mi. O, nie! Powiedziałem mówił niechcący!!!

Dnia 30.01.2010 o 15:18, xD_ominik napisał:

Ja uważam
że nobów nie było.

W pierwszym tierze CA? Impossible ! ;>

Dnia 30.01.2010 o 15:18, xD_ominik napisał:

Ale musiałem ciągle pisać "f3 click" bo rozgrywka nigdy by się nie
zaczęła.

To pr0 iesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 13:41, xD_ominik napisał:

Wczoraj rozegrałem najgorsze 3 mecze clan arena. Walczyłem z kimś kto gdy kogoś zabił
zawsze pisał "pOwn3D" a gdy sam zginął to pisał "O boże" i dość często pisał że mam farta
że go udało się zabić. Za każdym razem też pisał ze ma frajera w drużynie. Ogólnie był
trochę lepszy ode mnie bo mnie częściej zabijał. Pisał też że jestem nobem a byłem najlepszy
zaraz po nim. Bardzo mnie to denerwowało.


Jakie zwierzenia, o kurde. Takie sytuacje to chleb powszedni, a jakoś nikt takich żalów nie wylewa. A że mówił do ciebie "noob" to się w ogóle nie dziwię. Ciekawe dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi że ktoś ma status null? Inni nic nie mają a jedna osoba ma null? I Co trzeba zrobić albo gdzie się zmienia kolor liter nicku? Jedna osoba ma kolorowy nick.

20100131205032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 20:50, xD_ominik napisał:

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi że ktoś ma status null? Inni nic nie mają a jedna
osoba ma null? I Co trzeba zrobić albo gdzie się zmienia kolor liter nicku? Jedna osoba
ma kolorowy nick.


Kolorowy nick mają tylko Prosy. A jak masz nulla, to jesteś gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 14:22, Infinitas napisał:

W CA nie da się wygrać iak ma się noobski team, to nie tdm/ctf >:) W CA wszyscy napierda***ą
rakiet ile wlezie i baaardzo często można paść od byle nuba. Zresztą miał racię w tym
co mówił ;)

Widać, że nie grasz w CTF :P. W tym trybie najlepiej daje się odczuć wszystkie wady skill matchingu. Jeden lepszy gracz i w zasadzie po meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 23:07, hans_olo napisał:

Widać, że nie grasz w CTF :P. W tym trybie najlepiej daje się odczuć wszystkie wady skill
matchingu. Jeden lepszy gracz i w zasadzie po meczu.

Albo jeden słabszy z railem na odpowiedniej mapie i gwarantowane 0:0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 23:07, hans_olo napisał:

> W CA nie da się wygrać iak ma się noobski team, to nie tdm/ctf >:) W CA wszyscy
napierda***ą
> rakiet ile wlezie i baaardzo często można paść od byle nuba. Zresztą miał racię
w tym
> co mówił ;)
Widać, że nie grasz w CTF :P. W tym trybie najlepiej daje się odczuć wszystkie wady skill
matchingu. Jeden lepszy gracz i w zasadzie po meczu.

Erm? Właśnie o to chodzi że pro może wygrać na własną rękę w CTF/TDM(ieśli nuby nie padaią co chwila xD) a w CA nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 14:18, Infinitas napisał:

Erm? Właśnie o to chodzi że pro może wygrać na własną rękę w CTF/TDM(ieśli nuby nie padaią
co chwila xD) a w CA nie...

Ok, źle rozczytałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować