Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 22:59, Budep napisał:

Kolorowy nick mają tylko Prosy. A jak masz nulla, to jesteś gównem.

Ja mam rożne nicki. Ostatnio miałem rocket cośtam. W sumie co 2 mesz mam jakiś napis. A null wiem co oznacza na polskie i bardziej do ciebie pasuje bo wiem co wypisujesz. A prowokujesz coraz częściej.


Co trzeba zrobić aby mieć null?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 14:54, Budep napisał:

Nie zgodze się. W CA jeden dobry gracz może zmienić losy meczu.

Tak? To zabij 4 nooby napierd***jące z RLów gdzie popadnie. Tylko latasz w powietrzu. A żeby ich zabić trzeba 16 celnych railów bez zginięcia. Potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 09:09, Infinitas napisał:

> Nie zgodze się. W CA jeden dobry gracz może zmienić losy meczu.
Tak? To zabij 4 nooby napierd***jące z RLów gdzie popadnie. Tylko latasz w powietrzu.
A żeby ich zabić trzeba 16 celnych railów bez zginięcia. Potrafisz?


Potrafiłem wygrać nawet jak grałem jeden na czterech. Oczywiście nie dasz rady, jak wokół Ciebie 3 nawala z rakiet, ale dobry gracz może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść danego teamu. Często tak jest przy teamsach, że jak ktoś idzie do innej drużyny, to tam gdzie on poszedł, od razu wygrywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po niekrótkiej przerwie, dzisiaj znowu odpaliłem sobie Quake Live i parę chwil temu wreszcie dobiłem do 10 tysięcy fragów. Uff... Już myślałem, że nigdy tego nie dokonam, ale w końcu udało się. :)

A tak w ogóle to ta gra jest jakaś dziwna. Ogólnie nie przeklinam grając, a przynajmniej staram się nie przeklinać, ale QL ma w sobie coś takiego, że chcąc nie chcąc, automatycznie mięso leci na prawo i lewo aż uszy więdną. Też tak macie? Czy tylko we mnie ta gra wzbudza tego rodzaju emocje? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio po raz pierwszy od paru miesięcy odpaliłem FFA...

Dnia 03.02.2010 o 23:26, Dark_Sebat napisał:

A tak w ogóle to ta gra jest jakaś dziwna. Ogólnie nie przeklinam grając, a przynajmniej
staram się nie przeklinać, ale QL ma w sobie coś takiego, że chcąc nie chcąc, automatycznie
mięso leci na prawo i lewo aż uszy więdną. Też tak macie? Czy tylko we mnie ta gra wzbudza
tego rodzaju emocje? ;>

...i mięsko leciało tak zgniłe, że samo mogłoby chodzić. Przyzwyczajenia z CTF są w tym trybie zgubne, ale przysięgam, że się poprawię ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2010 o 23:32, hans_olo napisał:

Ja ostatnio po raz pierwszy od paru miesięcy odpaliłem FFA...

A wyobraź sobie, że ja gram praktycznie tylko i wyłącznie na FFA. ;D

Dnia 03.02.2010 o 23:32, hans_olo napisał:

...i mięsko leciało tak zgniłe, że samo mogłoby chodzić. Przyzwyczajenia z CTF są w tym
trybie zgubne, ale przysięgam, że się poprawię ;].

No to teraz pewnie mnie już rozumiesz. Niech Moc ''''zgniłego mięsa'''' będzie z Tobą. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 23:26, Dark_Sebat napisał:

Po niekrótkiej przerwie, dzisiaj znowu odpaliłem sobie Quake Live i parę chwil temu wreszcie
dobiłem do 10 tysięcy fragów. Uff... Już myślałem, że nigdy tego nie dokonam, ale w końcu
udało się. :)

A tak w ogóle to ta gra jest jakaś dziwna. Ogólnie nie przeklinam grając, a przynajmniej
staram się nie przeklinać, ale QL ma w sobie coś takiego, że chcąc nie chcąc, automatycznie
mięso leci na prawo i lewo aż uszy więdną. Też tak macie? Czy tylko we mnie ta gra wzbudza
tego rodzaju emocje? ;>


Leci, leci i to aż za dużo. Nietrafiony rail, przegrana 1v1l czy jakakolwiek spieprzona inna sytuacja wywołuje stan szewca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 11:09, Budep napisał:

Leci, leci i to aż za dużo. Nietrafiony rail, przegrana 1v1l czy jakakolwiek spieprzona
inna sytuacja wywołuje stan szewca :P

Rail przechodzi przez model 10 razy gorzei niż na OSP. Na bliski dystans to praktycznie 50% strzałów. Trudno nie ku***ć przy czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy nadal trzeba robić trick aby Xfire wykrywało grę ?

Nie grałem od dłuższego czasu i zauważyłem, że pojawiły się jakieś serwery pro(mod?) TDM, ale nie mogę na nie wchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 21:09, Grz3chu napisał:

czy nadal trzeba robić trick aby Xfire wykrywało grę ?

Nie grałem od dłuższego czasu i zauważyłem, że pojawiły się jakieś serwery pro(mod?)
TDM, ale nie mogę na nie wchodzić...


Tak, nadal trzeba.
Wchodzisz w niezainstalowane, wybierasz Quake Live i zaznaczasz "Wykryj grę w przeglądarce".
Poza tym do przeglądarki instalujesz Xfire XO Toolbar, co wykrywa takie gry, wtedy ten pasek co będzie po instalacji musi być, wykryje QL i już nalicza godziny, screeny w wypadku QL.

pro TDM ma dłuższy czas respawnu itemków chyba, poza tym, cylindryczne hitboxy i parę innych zmian, generalnie poczytaj changelogi na oficjalnym forum i już możesz trochę zmodyfikować swój cfg :)
a na CPMA nie warto liczyć w QL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przez dzisiejszy update cg_lightningStyle 5 <3
A i po kiego dodali r_enableBloom?! Quake i rozmycia? lulz... skoro i tak połowa graczy gra na conajmniej picmip 5 ustawionym, no to po co im bajerowanie graczy i fps dropy? ;q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie samemu zdziwiła ta aktualizacja, od ponad miech nie grałem. Będę miał teraz co do roboty(testowanie co raz nowych ustawień graficznych etc)...
Przynajmniej awards''a zdobyłem z okazji eventu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, problem poważny! Chcę iść na turniej, ale z powodu szkoły nie grałem tak aktywnie (bardzo rzadko) w Quake Live od 9 miesięcy chyba... co mogę zrobić, aby skill przywrócić? Bo już ludzie z serwerów dla tych, co są gorsi mnie pokonują... proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 21:16, Haregar1 napisał:

Ludzie, problem poważny! Chcę iść na turniej, ale z powodu szkoły nie grałem tak aktywnie
(bardzo rzadko) w Quake Live od 9 miesięcy chyba... co mogę zrobić, aby skill przywrócić?
Bo już ludzie z serwerów dla tych, co są gorsi mnie pokonują... proszę o pomoc.

Instagib.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 21:20, hans_olo napisał:

Instagib.

Well mate, na tym to byłem mistrzem i nadal jestem dobry. Ale o to chodzi, czy w turniejach są insty? Bo w tym nie dość, że jestem najlepszy to najszybciej mi skill skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie są duele(ale to logiczne).

Przedmówcy chodziło o to iż jak na tym trybie łatwo tobie/przyjemnie będzie się grało= ładne ogarnianie(jeżeli się nie mylę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też, ale głównie chodzi o to, że można przywrócić sobie skilla (nie na każdą lufę wprawdzie) bez psucia sobie statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem w nią dzisiaj grać na starym kompie i... na prawdę mi się podoba! Na tyle, że spędzę z nią chyba więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować