Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Szlag mnie trafi przy tych duelach. Przez ten netcode to jest pie***lec kompletny. Raile przez model przechodzą, splash roxa wali na uber range, LG sie nie da locknąć dobrze >.> Zostaję przy CPMA, póki nie dadzą patcha, który wreszcie naprawi to cholerstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 15:22, Xanax napisał:

Czy komukolwiek udało się dzisiaj zalogować? Wygląda na to, że serwery padły...


Przed chwilą skończyłem grać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... Dziwna sprawa, bo od rana nie mogłem się nawet zalogować, a teraz sprawdziłem i wszystko jest w porządku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.
Czy można w configu odpowiednią komendą zmienić, żeby po śmierci przeciwnika zamiast tych śmiesznych iskierek była krew i części ciała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety nie da się tego zrobić. Krew i flaki zostały zastąpione przez id iskierkami zapewne po to, by gra nie miała zbyt wysokiego ratingu PEGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Xanax - wg. mnie ograniczenia silnika fizycznego też robią swoje...

A ja z innym przypadkiem:
Zacząłem trochę grać duele z randomowymi ludźmi(Duel Detective), ale nie wiem czy działa on prawidłowo...
Jeżeli znajduje jakąś grę(gram przede wszystkim na serverach ''z moim skillem'') to trafia mi się albo jakiś(przykładowo) niemiec, który zalicza ''rage quita'' po 40 sekundach albo rosjanin, na którym tylko można sobie wbijać fragi.
Czy ten system jest trafny co do umiejętności gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Też się czasem zastanawiam. Ja również gram głównie duele i praktycznie zawsze gram na serwerach ''skill matched''. I czasem trafiam tam na gościa, którego łoję do zera albo nawet do minusa. A czasem ja dostaje niezły łomot.
I sam już nie wiem jak te skille są mierzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 00:37, Feno napisał:

Dobre pytanie. Też się czasem zastanawiam. Ja również gram głównie duele i praktycznie
zawsze gram na serwerach ''skill matched''. I czasem trafiam tam na gościa, którego łoję
do zera albo nawet do minusa. A czasem ja dostaje niezły łomot.
I sam już nie wiem jak te skille są mierzone...

Jakby gra informowała gracza czy na danym serwerze w danej chwili jest słaby czy mocny gracz, jaki miałoby to sens? Mocni gracze mieliby wtedy problemy ze znalezieniem godnego przeciwnika (i w ogóle jakiegokolwiek przeciwnika), a słabi gracze byli by oblężeni przez graczy chcących polepszyć sobie statsy. Moim zdaniem absolutnie nie miałoby to ani sensu ani tym bardziej racji bytu.
Gra najprawdopodobniej wylicza średnią liczę graczy na mniej więcej naszym poziomie skilla, która w danym okresie czasu odwiedziła dany serwerze i właśnie na tej podstawie polecane i odradzane są nam serwery. Przynajmniej ja tak sądzę, aczkolwiek mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na stronie.Gdy gra się aktualizowała wyszedłem na dwór, bo myślałem, że to będzie długo trwać.Gdy wyszedłem było już 13%, a gdy wróciłem...6%.Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 21:11, matis9988 napisał:

Zarejestrowałem się na stronie.Gdy gra się aktualizowała wyszedłem na dwór, bo myślałem,
że to będzie długo trwać.Gdy wyszedłem było już 13%, a gdy wróciłem...6%.Co się stało?

Proste: wróciłeś, zanim wyszedłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 08:59, matis9988 napisał:

Dzięki za pomoc.To mi na pewno pomogło:(


Nowy patch się wgrywał. To idzie do 100%, a następnie nowy patch ci się ładuje i znowu 1%... Kapiszi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 13:45, Budep napisał:

> Dzięki za pomoc.To mi na pewno pomogło:(

Nowy patch się wgrywał. To idzie do 100%, a następnie nowy patch ci się ładuje i znowu
1%... Kapiszi?


Kapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 14:51, matis9988 napisał:

> > Dzięki za pomoc.To mi na pewno pomogło:(
>
> Nowy patch się wgrywał. To idzie do 100%, a następnie nowy patch ci się ładuje i
znowu
> 1%... Kapiszi?

Kapie.


Choć nie wiem, czy to jest powód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować