Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2010 o 19:28, Budep napisał:

> http://www.esreality.com/?a=post&id=1913161#pid1913161
>
> W skrócie... *#$#$%#$% ID :F
> Chyba dam sobie spokój z tą grą...

Ten link mówi mi tyle, ile to twoje "*#$#$%#$%". Czyli tylko tyle, że jest do dupy ;P

W skrócie.
Możesz sobie stawiać własne serwery[ale bez szału konfiguracyjnie więc...]
i najgorsze
to to, że nowe mapki [hhhuuuuuubbb!!!111]... będą właśnie na tych kontach.

Chyba czas odkurzyć pliczek pak0.pk3 z q3 + proinstaller...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 09:16, RazorBMW napisał:

> http://h.imagehost.org/0950/Unbenannt-2.jpg
> REGULAR CONTENT UPDATE
> /Quit
Fakt że link nie działa, ale widziałem to już wcześniej.
Chryste, kto normalny będzie płacił za takie coś...
[cicha nadzieja na renesans q3? Ale to chyba sfera marzeń u mnie]
/quit

Może teraz wreszcie wkur... ludzie się przerzucą na Q3 CPMA/OSP ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 09:37, RazorBMW napisał:

> Co za szoł z tym Kłejkiem. Ten laj jest brzydki i to cholernie, i co to kuźwa za
Premium?
> O.o
http://www.quakelive.com/#news/site_news/22

@Infi, o chciałbym tego, bo jak tu grać na mapach z OSP na takim zrypanym netcode jaki
oferuje QL :S


Z kim by nie gadał, to wszyscy narzekają na te zmiany. Zapowiada się fala odejść ;) A ten link nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 09:37, RazorBMW napisał:

> Co za szoł z tym Kłejkiem. Ten laj jest brzydki i to cholernie, i co to kuźwa za
Premium?
> O.o
http://www.quakelive.com/#news/site_news/22

@Infi, o chciałbym tego, bo jak tu grać na mapach z OSP na takim zrypanym netcode jaki
oferuje QL :S

Omg, jeszcze mi się nie chce update załadować na moim kompie >.> Oni jacyś nienormalni są, robią taką grę jak QL, gdzie trzeba mieć mozillę odpaloną(a wiadomo że plug-in i inne rzeczy lagują od niej) i dają ABONAMENT za coś co było wcześniej darmowe, zamiast wydać QL w pudełkach z exekiem bez jakiś premium ch*jów mujów >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE GRAM W TO JUŻ. Nie dość, że te zmiany to jedno wielkie g. to jeszcze tak gra mi tak na nerwy działa, że mam ochotę coś uszkodzić w domu. Ja pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są mało znaczące i mi nie przeszkadzają w ogóle. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi gdy jakaś postać tak się świecy, jest jakby pokryta taką przeźroczystą zieloną warstwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho, dawno nie pisałem w tym temacie...
Kłejka rzuciłem po tym jak miałem OGROMNE problemy z teksturami, jednocześnie znajdując grę, która załata ten czas, który był poświęcony na QL.
Lecz wpadł do mnie kumpel, mówiąc, że gra zmieniła się... na grosze.
Fakt, po zainstalowaniu jakiś podstawowych plików gra wygląda... no ten.... źle.
Jako, że gram na POL2(najniższe pingi tam mam, nie ma to jak internet na liniach TP), zauważyłem iż większe grono podziela mój ''entuzjazm''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 15:18, RazorBMW napisał:

cg_drawCrosshairTeamHealth
JES!!

I wsparcie...
dla padów od Xboxa 360 :D Hahahahaha :D:D

To jest bezużyteczne. Hp jest pokazane w prawym górnym rogu , a przy prędkości tej gry to musisz być strenxem, żeby utrzymać celownik tak długo na gościu z drużyny żeby przeczytać ile ma hp :ADASDASDASD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 19:09, Infinitas napisał:

> cg_drawCrosshairTeamHealth
> JES!!
>
> I wsparcie...
> dla padów od Xboxa 360 :D Hahahahaha :D:D
To jest bezużyteczne. Hp jest pokazane w prawym górnym rogu , a przy prędkości tej gry
to musisz być strenxem, żeby utrzymać celownik tak długo na gościu z drużyny żeby przeczytać
ile ma hp :ADASDASDASD


Dokładnie.

W ogóle na cholerę patrzeć kto ile ma HP i trzymać na nim celownik? HP po prawej je, a i tak dalej nie wiem po co mi wiedzieć, ile hp ma mój kompan ;p Żeby go osłaniać? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Lepiej czas poświęcony na trzymanie celownika na kimś z drużyny wykorzystać na spawanie przeciwników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 13:50, Xanax napisał:

Dokładnie. Lepiej czas poświęcony na trzymanie celownika na kimś z drużyny wykorzystać
na spawanie przeciwników. :)

Nie spawa się bo potem na CA po zjechaniu gościa ze spawary do zera z 200/100 w kilka sekund ragequituje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że nie gracie jakiś czas, ale jak włączycie znowu grę to wymiatacie? Ja właśnie tak mam, dołączyłem się w połowie meczu i owniłem :P

20100913114945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam , parę razy tak miałem ale tylko na niektórych mapach udaje mi się robić takie staty. Np wczoraj 30 fragów do 10 zgonów, nic wielkiego. Tydzień temu 17 do 2. 50 do 7. Nie chce mi się robić zdjęć ale jest to zapisane w statystykach i przed chwilą na to patrzałem. A tak w ogóle dla mnie quake live staje się coraz lepszy. Chciałbym aby kilka devil picków powróciło za zawsze. Np clan arena na mapach do CTF, taki był kiedyś devil pick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować