Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2012 o 22:44, Achilleus napisał:

Widzę, że jesteś dość aktywnym graczem. U mnie niestety bywa różnie. Pomyślałem, że fajnie
by było od czasu do czasu pograć wspólnie. Jeżeli chcesz, możesz dodać mnie do znajomych.
http://www.quakelive.com/#!profile/summary/CarTNr


Ostatnio długo nie grałem, ale teraz wróciłem. Ale się wymiata :D

Spoko, dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas odkopać stary temat :P

Valve dało do TF2 i Doty 2 eventy to ID nie może być gorsze i dało halloweenowy tryb do QL. Tryb, trzeba przyznać, dość fajny. Fajnie też, że polskie serwery się uaktywniły :P

Dlaczego nie można kupić konto premium za pomocą Paypala. Z chęcią bym przetestował nowe mapy czy tryby gry ale brak Paypala mi to uniemożliwia. Nie wiecie, czy mają zamiar wprowadzić tą opcję płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy konta w tej grze są jeszcze, nie zostały usunięte? Bo próbuję się zalogować albo przypomnieć hasło i ponoć mojego maila nie ma w bazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzien przed 90 dniami od ostatniej aktywności wysłali mi powiadomienie. Jakbym nie wszedł to usunęło by mi konto. Tak więc jak ktoś chce utrzymać swoje konto przy życiu to warto od czasu do czasu zalogować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 17:20, Niewiernus napisał:

Tydzien przed 90 dniami od ostatniej aktywności wysłali mi powiadomienie. Jakbym nie
wszedł to usunęło by mi konto. Tak więc jak ktoś chce utrzymać swoje konto przy życiu
to warto od czasu do czasu zalogować się.


Aha, czyli mi wywalili konto.

Kurde!

Dobre staty miałem, teraz mam się męczyć na tierze 1? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli hasło nie wchodzi i nie da się odzyskać to tak - będziesz musiał męczyć innych na t1.

Ps. Nie odpisałbym gdyby nie to, że sam zainstalowałem sobie dzisiaj QL(chociaż mam Warsowa). Widzę, że skill to nie ten co kiedyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 19:32, Niewiernus napisał:

Jeżeli hasło nie wchodzi i nie da się odzyskać to tak - będziesz musiał męczyć innych
na t1.

Ps. Nie odpisałbym gdyby nie to, że sam zainstalowałem sobie dzisiaj QL(chociaż mam Warsowa).
Widzę, że skill to nie ten co kiedyś..


Jakoś mnie tknęło, żeby pograć, właśnie. No cóż, powymiatam na T1 i szybko wskoczę dalej, hue ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle coś.

Gram, gram.. nagle grafika się sypie i wyskakuje niżej podany komunikat. Albo nic nie wyskakuje, ale gra się sypie i grać nie idzie. To coś z kartą, ale co? Ściągnąłem nowe sterowniki (wtedy gra zaczęła chulać), ale zaczęło się niszczenie grafy.

20130210204941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na dobre mnie wciągnęła, awansowałem na tier 4 w Clan Arean. A szkoda, bo na T3 szło mi bardzo dobrze, a tam dostaję srogi baty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 10:29, Kirabaxior napisał:

Grają w to jeszcze? W ogóle jak zarabia na tym ID?


Grają. Tzn ja gram i ludzi tam raczej nie brakuje. Nadal mnie to rajcuje, trochę ponawalać. A reklamy nie są uciążliwe, bo mam klienta na dysku i tam tego nie ma.

Co do drugiego pytania, to nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 10:29, Kirabaxior napisał:

W ogóle jak zarabia na tym ID?

Jak każda gra free 2 play ma coś do zaoferowania tym co nie żałują grosza. QL ma subskrypcje premium (za rok koszt około 80 zł) i pro (za rok koszt około 150 zł).
Zerżnąłem to z forum ql żeby nikt nie musiał szukać przez 5 sek. co to jest te prem i pro ;]

The Premium Subscription, which can be purchased for $1.99 per month, billed annually, includes:

* Access to 20 QUAKE LIVE Premium only maps at launch with more to come. Premium maps are a combination of brand new maps and frequently requested community favorites from previous QUAKE games such as Aerowalk, Theater of Pain, Japanese Castles, and Realm of Steel Rats;
* An all new ''Freeze Tag'' game mode;
* Exclusive premium level awards;
* Create your own clan and join up to five separate clans;
* Custom QUAKE LIVE profile wallpaper; and
* Match statistics stored for six months.

The Pro Subscription, which can be purchased for $3.99 per month, billed annually, includes all of the premium subscription features as well as:

* The ability to start your own game server, specify a server location, determine the game mode and invite who you want to join you;
* With the Pro Subscription, you can invite three friends with Standard level memberships to play with you in any Premium level map;
* Exclusive pro awards;
* Create your own clan and join up to ten separate clans; and
* Match statistics stored for 12 months.

The QUAKE LIVE ''Standard'' version is still free to play and includes friend lists, access to one clan, matchmaking, and stats tracking delivered through a web browser with over 40 arenas and five game modes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 21:17, Kirabaxior napisał:

Czyli dla hardkorowców spędzających sporo czasu w grze. Dzięki!

Hardkorowców? Nie, nie... Tam jest raczej za dużo dla dzieciarni która ma zbyt dużo wolnego czasu i walczy o punkty ELO w rankingu...
Z resztą, imo ten kuejk wkrótce zniknie. Coraz mniej osób w to gra, co najwyżej garstka zapaleńców. Najgorsze jest to, że to nie jest stary dobry Q3A jakiego pamiętają ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najgorsze jest to, że to nie jest stary dobry Q3A jakiego pamiętają ludzie.
Ja chyba za mało w Q3 grałem, bo nie widzę różnicy między QL a starszym bratem. Mi się tak samo przyjemnie gra w obie części. Do tego przecież QL jest darmowy(nie zmusza do kupowania premium) i nieco bardziej rozbudowany, co dodatkowo plusuje by wybrać wersję przeglądarkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś opisać jak w tym Qlive postawić serwa do duela ? Puki co jest duela na zakładce praktyka ale chciałbym sobie zagrać z kimś z listy kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć przynajmniej konto Premium, żeby móc zakładać własne gry. Na zwykłym koncie jesteś skazany na te dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 23:11, Xanax napisał:

Musisz mieć przynajmniej konto Premium, żeby móc zakładać własne gry. Na zwykłym koncie
jesteś skazany na te dostępne.


A jak będę miał to premium to kolega żeby wejść też musi mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować