Zaloguj się, aby obserwować  
Mietek136

Potwory z Wiedźmina. Z jakimi mieliście największy problem?

128 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 14:29, Matix123 napisał:

> > > Ja golema załatwiłem po 10 minutach ciągłego nawalania w niego. Biłem
mieczem
> srebrnym
> >
> > > i używałem znaków.
> > to wolny jesteś 0 ja w niecałą minutę
> > jak ? cały czas Igni i Yrden i ewentualnie Aard
> A ja skorzystałem z pylonów, trzy błyskawice i było po golemie :) Około 30 sekund
mi
> to zajęło.
No właśnie jak to zrobić?

Musisz w czasie walki z golemem dotknać po koleji wszystkie trzy pylony, w czasie gdy dotkniesz trzeciego w trójkącie tworzonym przez te pylony walnie piorun. trzy pioruny i po Golemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:32, edsonpele napisał:

Jeśli chodzi o mnie, to nie zabiłem w grze żadnego kokodacium (te kwiatki) i to był najtrudniejsz
potwór. Łatwa była strzyga, wystarczyło pobiegać w koło i się odczarowała. Nie używałem
magii tylko miałem na maksa wszystkie style i potwory były łatwe


Kokodacium było proste jeśli miałeś wykupione większość talentów (chociaż tych podstawowych) znaku igni i troche w walke srebrnym mieczem, kiedy to nie pomagało używałem olejów połączonych z eliksirami leczącymi. Swoją drogą najlepszym eliksirem moim zdaniem jest jaskółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie największy problem miałem z Bestią... Póki Abigail mnie leczyła wszystko było ok, grupowy, Aard, szybki. Ale później jak mi zabili Abigail a Bestia rzucała ból to nie było ciekawie... Bestie zabiłem po nasmarowaniu miecza olejem od Abigail i zastosowaniu stylu silnego na Bestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:42, Szyszek123 napisał:

Ja golema załatwiłem po 10 minutach ciągłego nawalania w niego. Biłem mieczem srebrnym
i używałem znaków.

Golema rozwala się w niecałą minutę uruchamiając te trzy wystające głazy kiedy golem jest między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować