Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Pytania do CDPROJEKT`u

58 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2006 o 18:05, Budo napisał:

> Kiedy będą wizytówki ??

Miały być w okolicach świąt, podobnie jak skiny na forum.


No to właśnie też wiem. Ale na święta wyjechałem i wróciłem po nowym roku i myślałem że jak wróce to już będą, a tu klapa. Myślałem poprostu czy jakiś pracownik się na ten temat wypowiadał i ja tej wypowiedzi nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:26, Kukowsky napisał:

Jak co to tutaj jest chyba bardziej oficjalny techniczny wątek strony, w końcu pisze tam zgłaszać
problemy.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=1020


Hmm temat to pytania do cdp, a tamten to wątek techniczny strony gram.pl, któy jest bardziej odpowiedni? Poza tym gdzies chyba też był wątek do zadawania pytań o forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja mam pytanie. A raczej dwa :)

1. Czy zamierzacie wprowadzić znaczek *Games for Windows* na pudełeczkach? Bardzo fajnie to wygląda... :)

2. Od kilku ostatnich miesięcy nie słychać żadnych *zapowiedzi* wizytówek. Projekt został anulowany? Czy może *nadal* pracujecie nad tym *czymś*:P?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, żeby tych znaczków nie było, co za badziew, będzie psuć klimat pudełek. A jesli ktoś ten szajs wrzuciłbyna pudełko z EK CE NWN2 to bym go osobiście zamordował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 16:31, Mistic napisał:

Lepiej, żeby tych znaczków nie było, co za badziew, będzie psuć klimat pudełek. A jesli ktoś
ten szajs wrzuciłbyna pudełko z EK CE NWN2 to bym go osobiście zamordował!


E tam. Przesadzasz. Każda platforma sprzętowa ma takie znaczki. Playstation, Xbox... Dlaczego nie PC ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 16:38, KrisK91 napisał:

E tam. Przesadzasz. Każda platforma sprzętowa ma takie znaczki. Playstation, Xbox... Dlaczego
nie PC ;)?

Mylisz się:D To jest szajs:D Tak jak napisal Mistic zepsuje klimat całego opakowania, dlatego tez nie chcę kupić żadnej innej platformy niż PC bo wręcz brzydkie są te znaczki. huujj, bleee.. Prosze CDP, nie dawajcie niczego takiego, chociaż raczej jest rto niemozliwe ze względu na tradycje, a z resztą jest znaczek PC koło napisu nośnika na jakim jest przechowywana gra.

Co do pytań to są moje:
- Kiedy zrobicie aktualizacje planu wydawniczego i zamieścicie tam gry nnp: FlatOut2, Micro Machines V4 i inne. Prosze o wydłużenie tej listy, a to że nie mzcie informacji na jakim nośniku i jaka wersja językowa to nie jest wytłumaczenie. Możecie zamieścić zapowiedź gry:D
-Kiedy będą wizytówki? Dajcie je wreszcie bo oszaleje, rany kiedy to już o tym pisaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie - wysłałem zgłoszenie do kolektywu i już 3-4 dzień jak nie ma odpowiedzi... To chyba nie za dobrze, nie? Poza tym - mam 15 lat, a mimo to chce prowadzić stronę w kolektywie - cóż zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy do gry Auto Assault dołanczana jest karta rejstracji elektronicznej na gram.pl?? Bo ja w piątek dostałem kurierem AA ale gra była odfoliowana i nie znalazłem w środku ani polskiej intruckcji ani karty rejstarcji elektronicznej(no chyba, że nie powinno ich byc) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już trace nadzieję, że ktokolwiek zajmie się moją sprawą:/ Pisałem już do działu obsługi klienta i nic ciągle głucho. Teraz pisze tutaj już chyba 3 posta z pytaniem dlaczego w moim Auto Assault nie było karty rejstracji elektronicznej na gram.pl i mam nadzieję, że w końcu ktoś mi powie cokolwiek na ten temat:D Satysfakcjonuje mnie nawet odpowiedź, że nie ma bo Ci nie chcieliśmy dac byle powiedział to ktokolwiek z pracowników CDP:) No chyba, że pytanie jest jakieś specjalnie trudne a ja tego nie dostrzegam i każdy chowa głowę w piasek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pimpor,

Kolekcjonerka AA jest sprowadzana prosto od NCSoftu. Nie była nigdy foliowana. Nie była przez nas produkowana, dlatego nie posiada karty rejestracji fizycznie. ;) No to oczywiście nie oznacza, że nie można jej zarejestrować.

Napisz do mnie maila: ekipa@gram.pl (o ile dobrze pamiętam to w Regulaminie podałam ten adres)

Prześlę Ci klucz rejestracji. ;>

Pozdr,

J.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować