Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy pokaz Mass Effect na wschód od Odry - zobacz wideo!

28 postów w tym temacie

PlushowyMisio

[Aktualizacja - wywiady] Mass Effect to jedna z najbardziej oczekiwanych gier RPG tego roku. W związku z nadchodzącą premierą, firma CD Projekt zorganizowała imprezę podczas której zaprezentowane zostały nowe elementy jakie znajdziecie tylko w wersji PC. Zobaczcie sami co działo się w Warszawskim klubie 35mm.

Przeczytaj cały tekst "Pierwszy pokaz Mass Effect na wschód od Odry - zobacz wideo!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie skąpy reportaż, za dużo pokazane nie było, tylko urywki. Można liczyć na jakąś dłuższą/większą wersję, bo strasznie duży niedosyt pozostaje....... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plushowy powinieneś napisać raczej "(...)z udziałem Shepard(a)...", bo możemy grać zarówno kobietą jak i mężczyzną, a do tego imię możemy zmienić nawet na jakieś HaXoR Xd Shepard xD.

Co do prezentacji - Ten interfejs moim zdaniem jest o wiele bardziej skomplikowany i mniej czytelny od tego xboxowego, a ta nowa minigierka nie wygląda zachęcająco. Muszę jakoś zobaczyć na czym to dokładniej polegoa. Grafika to wiadomo - dobrze, że lepsza, no bo jak mogą to czemu nie. Mako(pojazd dla niewtajemniczonych :] ) - dla mnie po chwili przyzwyczajenia bardzo fajnie się jeździło. Ogólnie to podoba mi się, gdyby nie ten udziwniany na siłę interfejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:36, howereq napisał:

Plushowy powinieneś napisać raczej "(...)z udziałem Shepard(a)...", bo możemy grać zarówno
kobietą jak i mężczyzną, a do tego imię możemy zmienić nawet na jakieś HaXoR Xd Shepard
xD.


Oj, faktycznie. Mój błąd. Nie miałem wielkiej styczności z Mass Effectem w wersji na X''a, a cała prezentacja wersji pecetowej była z udziałem pana Sheparda. Tak więc się zasugerowałem. Wielkie dzięki za zwrócenie uwagi.

Dnia 16.04.2008 o 19:36, howereq napisał:

Co do prezentacji - Ten interfejs moim zdaniem jest o wiele bardziej skomplikowany i
mniej czytelny od tego xboxowego, a ta nowa minigierka nie wygląda zachęcająco. Muszę
jakoś zobaczyć na czym to dokładniej polegoa. Grafika to wiadomo - dobrze, że lepsza,
no bo jak mogą to czemu nie. Mako(pojazd dla niewtajemniczonych :] ) - dla mnie po chwili
przyzwyczajenia bardzo fajnie się jeździło. Ogólnie to podoba mi się, gdyby nie ten udziwniany
na siłę interfejs.


Jak już wcześniej wspomniałem nie udało mi się (na razie) zaznajomić się z wersją konsolową, acz to co zostało pokazane na prezentacji było moim zdaniem całkiem fajnie rozwiązane. Interfejs, pomimo informacyjnego przepychu był dość intuicyjny i nie nastręczało żadnych problemów w zorientowaniu się co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał filmowy :)

Według mnie Mass Effect jest jedną z ważniejszych premier tego roku na platformę PC. Po ogromnym sukcesie wersji na Xboxa 360 i automatycznego zebrania mnóstwa fanów na całym świecie, możemy spodziewać się wysokiej sprzedaży. Co jak co, ale akurat w tym roku konsole dostaną lepsze gry, na czele z GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, żeś wszechwiedzący, ale pewni gracza (również ci niedzielni, czy jak to się teraz mówi: casualowi), którzy - powiedzmy - zajmują sie tylko sportówkami, mogą tego faktu nie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:28, lurynowicz napisał:

Cieszę się, żeś wszechwiedzący, ale pewni gracza (również ci niedzielni, czy jak to się
teraz mówi: casualowi), którzy - powiedzmy - zajmują sie tylko sportówkami, mogą tego
faktu nie znać.


Napraw sobie sarkazm-detektor koles. Ja naprawde nie wiedzialem, ze Mass Effect to jedna z najbardziej oczekiwanych gier R P G tego roku.
Moze to byc spowodowane prostym stwierdzeniem, ze RPGi z max 3 opcjami dialogowymi to smiech na sali.

Coz, byc moze nastepnym razem lepiej ci pojdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:42, SoundWave napisał:

Napraw sobie sarkazm-detektor koles. Ja naprawde nie wiedzialem, ze Mass Effect to jedna
z najbardziej oczekiwanych gier R P G tego roku.


Odwracasz kota ogonem. Przeanalizuj swoją pierwszą wypowiedź jeszcze raz i zasięgnij rady polonisty bądź niezależnej komisji badania gier losowych - te zdanie ewidentnie wyglądało na sarkastyczne. Do takich zabiegów właśnie wykorzystuje się zazwyczaj cytaty - tak jak Ty. OK, nie rozgrzebujmy już tego więcej. A co do sarkazm-detektora: hehe, faktycznie muszę naprawić, bo mój jest już tak rozregulowany od mojego sarkazmu. :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować