Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Service Pack 3 dla Windows XP pod koniec kwietnia

51 postów w tym temacie

Harpen

Microsoft oficjalnie przedstawił datę wydania trzeciego Service Packa dla systemu operacyjnego Windows XP. Jako pierwsi uaktualnienie otrzymają producenci sprzętu (22 kwietnia), natomiast tydzień później SP3 będzie dostępny dla wszystkich. Warto dodać, że jeszcze dziś Microsoft ma umożliwić pobranie tej olbrzymiej łatki subskrybentom MSDN i Technet.

Przeczytaj cały tekst "Service Pack 3 dla Windows XP pod koniec kwietnia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dobrze ze nie bedzie ie7 - ten pozbawiony kontroli autentycznosci (z windows update) ma w sobie cos dziwnego co wydluza mi ladowanie systemu o 3-4 przebiegi paska ladowania :) w przeciwienstwie do wersji, ktora mozna pobrac i wyposazona w kontrole legalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:37, VolfPL napisał:

"olbrzymiej łatki" , czyli ile megabajtów?

Zależy od wersji, np administratorska (zawierajaca w sobie wszystkie poprawki do xp wydane przed premierą sp2) wersja poprzednika zajmowała 250mb
ps Dla legalnych użytkowników była możliwość darmowego zamówienia płyty z takową, przysyłali pocztą pod wskazany adres. A i do czasopism komputerowych pewnie będą dodawać (np sp2 mam z CHIP-a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez wydali juz xp jeszcze raz - mozesz kupic teraz wersje z sp2b jak i sp2c :)

wersja z sp3 zapewne tez sie pojawi ale tylko dla home - wszak pro ma zostac wycofane z obiegu (mowie o wersjach oem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - ale to byla wielka akcja aktualizacji systemu i de facto nowej wersji xp. sp3 nie jest chyba tak rewolucyjny (a przynajmniej nic o tym nie mowia ze jest :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać tego SP3 i mam cichą nadzieje że ten system będzie dalej wspierany ponieważ nawet Windows 7 szykuje się czymś gorszym od Vista :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zapomnij o dx10 w windowsie xp :)"

Teoretycznie jest możliwość zainstalowania DX10 na XP ale nie jest to wspierane i nawet zgodne, już nie mówiąc że bezpieczne z Microsoftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma mozliwosci zainstalowania dx na windows xp :) jedyne co mozesz osiagnac to zobaczyc wpis w dxdiag ze masz dx10 ale to tyle :) nic wiecej nie udalo sie osiagnac - byc moze kiedys kto lamiac licencje przepisze dx10 na xp ale nie sadze by sie komukolwiek chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować