Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Service Pack 3 dla Windows XP pod koniec kwietnia

51 postów w tym temacie

Ooo... Wychodzi w tym samym czasie co GTA IV :D

Wcześniej słyszałem, że SP3 miał być ostatnim pakunkiem do XP. Zapowiadają więcej? To bardzo dobra wiadomość! Żywotność XP będzie dłuższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:08, morthi napisał:

nie ma mozliwosci zainstalowania dx na windows xp :) jedyne co mozesz osiagnac to zobaczyc
wpis w dxdiag ze masz dx10 ale to tyle :) nic wiecej nie udalo sie osiagnac - byc moze
kiedys kto lamiac licencje przepisze dx10 na xp ale nie sadze by sie komukolwiek chcialo
:)

Ależ już to zrobiono, Tyle że "instalka" została usunięta po pozwie microsoftu (użyto inżymierii wstecznej do poznanai kodu dx10). Inna sprawa to sam microsoft, ie7 miał być tylko dla visty ale nagle zaczeli tracić rynek i jakoś wyszedł też dla xp (z dx 10 będzie podobnie, jeśli microsoft stwierdzi że te nieliczne gry dx10 only to za mało żeby wypromować vistę, a wydanie go na xp zwiększy sprzedaż jego własnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm - z tego co czytalem na forach to ludziska nie byli w stanie uruchamiac gier w dx10 mimo zainstalowania nieoficjalnego dx10.
jedyne co bylo mozliwe to wyswietlenie w dxdiagu ze zostal dx10 poprawnie zainstalowany oraz uruchomienie jakiegos demka technologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:42, morthi napisał:

hmm - z tego co czytalem na forach to ludziska nie byli w stanie uruchamiac gier w dx10
mimo zainstalowania nieoficjalnego dx10.
jedyne co bylo mozliwe to wyswietlenie w dxdiagu ze zostal dx10 poprawnie zainstalowany
oraz uruchomienie jakiegos demka technologicznego

w sumie to nie jestem pewien czy on go skończył (wiem tylko że miał działającą wersję, i był pozew sądowy przeciwko niemu). A co do samych gier, to chyba do wszystkich wymagających dx10 wyszły "fanowskie" patche zdejmujące to ograniczenie (a w jednej to starczyło nawet sekcje z ustawieniami w pliku podmienić żeby uzyskać efekty zarezerwowane dla dx10 bez niego). Naturalnie za jakiś czas powstaną gry które wykroczą poza to co oferuje dx9, ale na to jeszcze o parę lat za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że Microsoft - zdaniem moim i wielu wspiera najlepszy system operacyjny z ich firmy, czyli XP.

Sam pracuję na nim od 7 lat i jestem bardzo zadowolony. Jest on stabilny, ma miły interfejs i wygodnie się w nim pracuje. Nowego Serivce Packa 3 na pewno ściągnę, ciekaw jestem jak wiele on poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać wsparcie dla DX10 (w sp4 lub jakiejś aktualizacji), dobrze wiedzą, że Vista się źle sprzedaje. Takim posunięciem dali by do zrozumienia, że jednak chociaż minimalnie dbają o klientów, a nie próbują wyłącznie "wytrzepać" z nich ostatni grosz ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Win XP od początku był bardzo udanym systemem, teraz po wyjściu Visty jest chyba najlepszym OS-em Misroshitu jaki jest dostępny na rynku.
Viva la XP
BTW wiecie dla czego po zainstalowaniu Windowsa na pulpicie znajduje się ikonka "mój komputer" ?
bo z chwilą instalacji windy to już komputer billla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 00:06, Dark SMG napisał:

Win XP od początku był bardzo udanym systemem, teraz po wyjściu Visty jest chyba najlepszym
OS-em Misroshitu jaki jest dostępny na rynku.
Viva la XP
BTW wiecie dla czego po zainstalowaniu Windowsa na pulpicie znajduje się ikonka "mój
komputer" ?
bo z chwilą instalacji windy to już komputer billla :D


Taaa ??? akurat XP na początku też był niedorobiony i wiekszośc uzytkownikow sobie chwaliła w98se dopóki nie pojawił sie sp1 a pozniej sp2.
Ja teraz pozegnalem sie z XP i pracuje na Vista Utimate PL 32bit z sp1 bo juz sie ukazal. System coraz lepszy ku moim zdziwieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować