Zaloguj się, aby obserwować  
grav1986

Gra "Lost Via Domus"

9 postów w tym temacie

Witam!

Zakupilem gre, zainstalowalem, uruchomilem, doszedlem do plaży i w momencie gdy zrobilem zadanie ze skrzynka wgrywa sie filmik nastepnie ladowanie gry i po 3min gra wyskakuje do pulpitu z komunikatem o bledzie.

http://img365.imageshack.us/my.php?image=lost1hw2.png

Komputer spełnia wszystkie minimalne wymagania gry. Mam zainstalowane nowe sterowniki do karty graficznej.
Windows XP Pro sp2, 1GB ram, radeonX1600pro, AMD 3200+ XP 64

Dodatkowo zalaczam plik Dxdiag.txt - czyli diagnostyke directX
http://www.mediafire.com/?x0xpcyd1o2a

Proszę o pomoc!
Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem tam żadnego sensownego posta dotyczącego mojego problemu, procz 2 gdzie ludzie opisywali podobny problem. Z tego co widzę dużo ludzi ma taki sam błąd :[ Co dalej... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:58, grav1986 napisał:

Niestety nie znalazłem tam żadnego sensownego posta dotyczącego mojego problemu, procz
2 gdzie ludzie opisywali podobny problem. Z tego co widzę dużo ludzi ma taki sam błąd
:[ Co dalej... ?


Więc opisz swój problem w tamtym temacie i może ktoś postara się Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić tą grę w promocji Wpln no i nie wiem czy się opłaca... Lubie klimaty przetrwania w dżungli, lecz nie oglądałem ani jednego odcinka... Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś wielkim fanem LOST''a, to warto. Ale lepiej poszukaj na allegro, bo w sklepach można przepłacić. Gra jest krótka, ale warto przeżyć całą przygodę jeszcze raz. Gra jest tak zrobiona jak film: nieźle mąci w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO nie warto, jeśli nie jesteś fanem serialu tudzież nie obejrzałeś przynajmniej jednego sezonu (a mówi to fan serialu). Po prostu w grze jest sporo scen i elementów, które pojawiają się tak nagle, znikąd, bez żadnego wyjaśnienia, które znajdziesz w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:11, Chilid napisał:

Witam jak włączyć pochodnię bo w jaskini ciężko bez niej gram na X360

Otwierasz ekwipunek (strzałka w dół na "krzyżaku") wybierasz pochodnię i naciskasz A. Następnie wyłączasz menu ekwipunku i naciskasz X. Pamiętaj że pochodnie po pewnym czasie się zużywają więc staraj się streszczać w tej jaskini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować