Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines - zapowiedź

38 postów w tym temacie

mastermind

Autorzy serii Brothers in Arms z Gearbox Software wzięli na tapetę jeden z najbardziej nośnych tematów współczesnej popkultury i postanowili trochę nas postraszyć. Niewiele jest osób którym tytuł Alien i Aliens nic nie mówi. Tym razem nadszedł czas na zaprezentowanie gry dokładnie w klimatach filmu.

Przeczytaj cały tekst "Aliens: Colonial Marines - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze smaka narobiles mi MASTERMIND :). Az poczulem nieodparta pokuse odpalenia poczciwego AvP''eka. Z zapowiedzi rodzi sie ładny tytuł, nic tylko czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora: Trzecia część serii nosiła tytuł Alien 3 - nie Aliens 3. A to dlatego, że wystąpił w nim tylko jeden alien :P. W zasadzie to tylko druga część nosiła tytuł Aliens :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nawet ta gra bedzie "slaba" to i tak kazdy powinien w nia zagrac. Widzialem filmiki z gameplay''u piekne poprostu nie wiem jak wyrazic to co widzialem. Czekam z niecierpliwoscia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gearbox Software jakoś nigdy nie darzyłem specjalnie zaufaniem, ale po tym, co do tej pory widziałem i czytałem...nie ma chyba żadnego ryzyka, że dostaniemy zimny kawałek starej kiełbasy, zamiast krwistego, wielkiego kawałka mięcha :] AvP 2 ma już swoje lata, a te screeny po prostu miażdżą :) I jeszcze ten coop 4-osobowy... Czekam z wywieszonym jęzorem :>

Moje obawy : Tradycyjnie - gra może być zbyt krótka, nawet jak na FPS. Oprócz tego - brak innych trybów multiplayer. (W końcu puścisz pawia, przechodząc dziesiąty raz kampanię z kumplami, nie ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, zapowiada sie naprawde swietna gra! Jestem wielkim fanem serii "Aliens" tak wiec mam nadzieje ze moje nadzieje, ktore pokladam w ten projekt, nie pojda na marne! :)

Czekamy z niecierpliwoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się naprawdę świetnie i miejmy nadzieję, że spełni oczekiwania jakie w niej pokładam (i sądzę, że nie tylko ja...). W końcu "Obcy" to jedna z najlepszych serii filmów science fiction wszechczasów. Gra im zapewne nie dorówna, ale miejmy nadzieję, że będzie tego tak blisko jak to tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu wszyscy kojaza Gearbox z Brothers in arms przeciez Gearbox wydało wspaniałę dodatki do half-life 1 nic z tego nie rozumiem przeciez takich gier sie nie zapomina ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może być dobra ;). Z chęcią w nią pogram mam nadzieje, że CDP zajmie się jej wydaniem w Polsce, a i niezła recka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra może być po prostu wielka oraz genialna, hicior tego roku pod względem FPS, na dodatek na podstawie "Alien". Po screenach wiemy już, że klimat będzie wciskał,wgniatał, przeżuwał i rozpier... wszystko co dotychczas mieliśmy. Oby jeszcze w tym roku było nam dane poznać to, bo wielka gra się zapowiada... :D

btw Jeszcze dochodzi ten horror od EA, Dead Sphere czy jakoś tak, ale Alienów to nie pokona... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkradł się tu jeden błąd natury merytorycznej. A mianowicie:
Jaja składa królowa, a nie Facehuggery w ciele żywiciela.
Taki mały szczegół ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mrrr gierka wygląda przepięknie. Oby nic -producenci gry- nie sknocili :) Wystarczyłby klimat AvP2, tyle że bez Predatorów rzecz jasna ;) Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam cicha nadzieje ze to bedzie cos jak kampania Marina z AvP2 + Repubic Commando (czy jakos tak). Heh a na silniku U3 na ktorym mozna miec piekna grafike i male wymagania z pewnoscia wszystko bedzie sie swietnie prezetowac. Przewiduje hit :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować