Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec prac nad GTA IV!

73 postów w tym temacie

Już się nie mogę doczekać aż zagram, szkoda że nie mam konsoli i muszę czekać na wersje na Pc.
Oj będzie się nocki zarywało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 16:38, Sephirath napisał:

OT: WIrtus nie sprowadza gier od Cenegi tylko zza kraju - premiera jest 25, w przyszły
piątek. Za 7 dni :>


Premiera światowa jest 29 kwietnia, a wirtusowi zawsze się myliły daty ;)

dowód:

http://www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-IV-Special/dp/B000TG72OW/ref= xarw?pf_rd_p=384321801&pf_rd_s=center-8&pf_rd_t=101&pf_rd_i=468642&pf_rd_m=ATVPDKIKX 0DER&pf_rd_r=0CKSWRAW09T72EJWZAN7

jak widzisz, nawet na amazonie piszą że 29 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był hit wszech czasów, ciekaw jestem, czy pracowaliby nad GTA V. Pewnie tak, gdyż należy doić krowę, póki dojna. I ciekawe byłyby jej wymagania sprzętowe. Ale i ta gra jest extra. Widać po zapowiedziach i fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 17:07, Ufo2 napisał:

(...)


Wirtus w przypadku daty premiery GTA IV wskazuje datę wysyłki. Pisałem maila odnośnie właśnie tej sprawy i poinformowano mnie, że to jest data wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 18:53, patrykickm napisał:

Szkoda że narazie nie ma Gta IV na PC.Wyjdzie wogóle na PC?Jeśli tak to kiedy?


ILE RAZY MOŻNA POWTARZAĆ! GTA IV NIE wyjdzie na PC w najbliższym czasie. Rockstar nie powiedział czy ma wogule taki zamiar.

Ja nie bawie się w żaden Wirtus.pl. Zamawiałem w nim dwa pre-ordery, żaden nie przyszedł nawet w dzień premiery, mimo iż data wysyłki była ustalona na trzy dni przed odicjalną premierą.

W sklepie PSX Extreme również widnieje data 25,04. Zadzwoniłem do nich aby się upewnić. I okazało się że wtedy MOŻE dostaną grę do sklepu. A wyślą prawdopodobnie w poniedziałem 28,04. Jednak 28,04 wyślą tylko te paczki zamówione najszybciej ponieważ było baaardzo dużo zakupionych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:08, rob300i napisał:

Rockstar nie powiedział czy ma wogule taki zamiar.


Rockstar nie miał przecież zamiaru wydawać GTA3, GTA:VC ani GTA:SA na PC... ;)

inna sprawa że dziś taniej (i prościej) jest kupić sobie konsolę niż nowego PC-ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:27, KHRoN napisał:

> Rockstar nie powiedział czy ma wogule taki zamiar.

Rockstar nie miał przecież zamiaru wydawać GTA3, GTA:VC ani GTA:SA na PC... ;)

inna sprawa że dziś taniej (i prościej) jest kupić sobie konsolę niż nowego PC-ta...



Tak, ale teraz rynek gier nauczył go konsekwencji. GTA: Liberty City Stories i Vice City Stories ukazały się tylko na konsole. Już na GTA: San Andreas rockstar odnotował baardzo niskie przychody w wersji na PC. Gra kosztowała 250zł na PC. W polsce w dniu premiery gry chyba nikt nie kupił, ponieważ za tą cene lepiej było kupić konsole i grę na PS2.

Ewentualnie Rockstar może wydać grę na PC jeśli po prostu rynek konsolowy nasyci się już grą (czyli gdy jakieś 70% posiadaczy konsol kupi już grę). Wtedy wydadzą grę na PC gdyż będzie to jedyna szansa aby z tej krowy wydoić jeszcze parę kropel mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien co w domysle autora oznacza przemysł rozrywkowy - chodzi o filmy, muzykę, gry? Tak więc GTA IV ma być najlepiej sprzedającym się tytułem na wszystkie te 3 gałęzie przemysłu? Bo jeśli tak jest to brzmi to dumnie - gra i lepsze wyniki niż inne gałęzie.

ALE

Z tego co mi wiadomo to największy przemysł rozrywkowy to muzyka, więc jak to możliwe abyśmy na podstawie pierwszego tygodnia sprzedaży mogli ocenić dany produkt na tle innych gałęzi przemysłu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:52, rob300i napisał:

Tak, ale teraz rynek gier nauczył go konsekwencji. GTA: Liberty City Stories i Vice City
Stories ukazały się tylko na konsole. Już na GTA: San Andreas rockstar odnotował baardzo
niskie przychody w wersji na PC. Gra kosztowała 250zł na PC. W polsce w dniu premiery
gry chyba nikt nie kupił, ponieważ za tą cene lepiej było kupić konsole i grę na PS2.


Tak...panowie z R* gdy robili GTA LCS powiedzieli: "Nie będziemy robić wersji PC, bo na tym stracimy" lol. LCS i VCS miały jedynie popędzić sprzedaż konsolek PSP. Poza tym wydanie drugi raz takiej samej gry tylko z dodanymi paroma bajerami na PC nie byłby dobrym pomysłem. Tak, wiem gra wyszła także na Ps2 (dzięki czemu sam sobie pykam w VCS), ale jakoś na Xboxa nie wyszła, ciekawe dlaczego? Bo też stwierdzili, że na tym stracą? Nie, bo Sony sobie tego zażyczyło (zrobili to tak jak teraz robi Microsoft, wpierw na konsole, potem na PC, lecz w tym wypadku, wpierw na PSP potem na Ps2 i dalej koniec).

Aha...ja w dniu premiery kupiłem GTA San Andreas na PC (tak zapłaciłem te 220zł) i ciesze się bardzo, że grę przeszedłem na klawiaturze i myszce...grając w GTA VCS na Ps2 po prostu wkurza mnie te denne autocelowanie i niewygodne pracy kamery (grzybek słabo tym operuje).
Jeszcze co do ceny...za 250zł można było dostać konsole i grę? Rany...gdzie taka promocja była? : O Skoro dziś PS2 po 460zł schodzi?

A co do GTA IV...jak reszta graczy, którzy preferują granie na PC, czekam na pierwsze oficjalne wieści na temat wersji na moja platformę, bo żadnych pudełek360 czy stacji3 kupować nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować