Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoftowski projekt kontrolera z wykrywaniem ruchu - kolejne doniesienia

16 postów w tym temacie

Zaitsev

Domysły i pogłoski o nowych kontrolerach z możliwością wykrywania ruchów (zarówno dla PS3 jak i Xboksa 360) są co jakiś czas podsycane przez prasę. Teraz kolejna rewelacja - obrazki załączone do patentu Microsoftu.

Przeczytaj cały tekst "Microsoftowski projekt kontrolera z wykrywaniem ruchu - kolejne doniesienia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe patenty. Dobry pomysł z nasuwaniem kontrolera na dłoń. Te koncówki pod palce Sony troche mnie martwią, pewnei będą działac jako przyciski, a cały czas wyprostowanej ręki trzymać mi sienie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev - z tym kontrolerem Sony to fajnie by się grało w Wiedźmina, nie tylko starwarsówki. Przecież Wiedźmin, żeby użyć znaku, musi odpowiednio ułożyć palce, kontroler Sony idealnie by się do tego nadawał :D

Edit - bo jednak do gier z SW, to lepiej mi chyba przypasowuje kontroler X'a. ma bardziej kształt rękojeści miecza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekty, projektami, ale czy którakolwiek z firm zamierza to wdrożyć w życie w najbliższym czasie? Bo jeżeli nie, to może Wii 2 nastać z zestawem różnych oryginalnych kontrolerów w pudełku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Wiitajcie fajowe kontrolery jak to każdy od siebie coś zgapia niesamowite ale przecież oni już to mieli w biurze patentowym więc wszystko jedno kto to robi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev - zgadzam się, ten od Sony fajniejszy, pewnie dopiero zobaczymy to przy PS4(albo PS3 po aktualizacjach? ^^). Całkiem fajnie by symulowało ruchy dłoni, takie rękawiczki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować